Планирани прекъсвания на електрозахранването и друга информация на "ЧЕЗ България" ЕАД и на ЧЕЗ "Електро България" АД

| обновено на 14.01.19 в 09:06

ПЛАНИРАНИ РЕМОНТИ ЗА ПЕРИОДА 14 - 18  ЯНУАРИ 2019Г. В ОБЛАСТИТЕ: БЛАГОЕВГРАДСКА, КЮСТЕНДИЛСКА И ПЕРНИШКА

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ


В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Благоевград

Община Банско

На 16.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Добринище:  Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:  Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

Община Белица

На 14.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-Ти Септември, Алекса Сачков, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Димо Хаджидимов, Никола Вапцаров, Първа, Христо Смирненски

На 14.01.2019 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Местност Семково

На 14.01.2019 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.01.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:  Извън Регулацията, Осма

Община Благоевград

На 15.01.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Бялата Висота, Симеон Радев

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Промишлена

На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Босилек, Марица, Св.Св. Кирил И Методий, Спартак, УПИ Іі-427, Кв.30а

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Местност Пенков Чифлик, Огражден, Пенков Чифлик, Струма

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:  Долна Дъбрава, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ Xv-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж:  Стоилова Кория

Община Гоце Делчев

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 16.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Мусомища:  Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р.Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра

Община Кресна

На 14.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горна Брезница:  Іі-90 Кв.11

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Брезница

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:  Втора, Главен Път Е79, Гробето, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Градешка Гара, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.01.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Долна Градешница:  Втора, Главен Път Е79, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Градешка Гара, Неуточнен Адрес, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драката:  Местност Селимица

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци:  Алеко Константинов, Белица, Васил Левски, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Димитър Пешев, Единадесета, Здравец, Илинден, Кольо Фичето, Костур Махала, М. Злинска Река - Сусарник, Местност Бабище, Местност Горно Поле, Мраморна, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Св. Трифон, Свети Мина, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Черноризец Храбър, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Илинденци:  Гладно Поле

На 16.01.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Илинденци:  Местност Горно Поле

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Кресна:  I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Влахински Езера, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Изида, Илинден, Кв.6 УПИ І-77 Кресна, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Люти Връх, Македония, Македония, Малешевска, Мело, Мир, Момина Скала, Моравска, Неуточнен Адрес, Ново Село, Огражден, Олимпия, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перун, Перун, Пирин, Пирински Бор, Пирински Бор, Разколска, Рила, Синаница, Солунска, Спартак, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Теменуга, Тиса, Тодорин Връх, Трети Март, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Чинарите, Шемето, Ягода, Яне Сандански, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Кресна:  I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Кресна:  Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Кв.6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна:  Местност Градешки Бани, Неуточнен Адрес, Подината

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Микрево:  6-Ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-Разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански:  Илинден

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански:  Свобода

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Кресна:  Кв.12а, УПИ Vi-162, Кв.22

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Струмяни:  221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:  7-Април, Врабче, Димчо Дебелянов, Долна Белица, Дядо Ильо Малешевски, Кочо Честименски, Мура, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Св.Св.Кирил И Методи, Св.Св.Константин И Елена, Синаница, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил

Община Петрич

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:  Местност Тополите

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Михнево:  Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Свети Георги

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Битоля, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Дунав, Каймак Чалан, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, Местност Чалтията

Община Разлог

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Неуточнен Адрес

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:  Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Седемнадесета

На 15.01.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Разлог:  Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:  15-Ти Септември, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Възраждане, Георги С Раковски, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Преображение, Родопи, Св.Климент Охридски, Тодор Александров, Тодорица Попова, Х|X  Кв. 79, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Шейново, Яне Сандански

Община Сандански

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Влахи:  Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 - В.З. Въбите

На 15.01.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Дамяница:  Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Даме Груев, Иван Козарев, Никола Вапцаров, П К Яворов, Яне Сандански

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Илинденци:  Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кресна:  Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плоски:  Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 16.01.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  САНДАНСКИ:  МЕСТНОСТ &Quot;ЧИНАР КРУШИ&Quot;, ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ, МЕСТНОСТ ЧИНАР КУШИ, Р-Н ПЪТЯ НА ХИДРОСТРОЙ

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сандански:  Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 16.01.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Сандански:  Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

На 15.01.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански:  Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа

На 14.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:  Местност Соколовец, Р-Н Топливо

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански:  Свобода

На 14.01.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:  Спартак

Община Симитли

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево:  Местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:  Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:  000024 Местност Реката, Беглико, Местност Виро

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Свобода

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:  9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Струмяни

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вракуповица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гореме

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горна Рибница

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добри Лаки

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:  Неуточнен Адрес

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Клепало

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Колибите

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кърпелево

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Седелец:  Валого

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:  Главен Път Е79, Струма

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Цапарево:  Vi-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово:  015002, Акация, Ангел Кънчев, Бор, Бор, Бреза, Вихрен, Възрожденска, Възрожденска, Георги Бенковски, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Драма, Драма, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Панайот Волов, Петър Берон, Прогрес, Прогрес, Свети Георги, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

Община Якоруда

На 16.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Якоруда:  Айдаре, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Девета, Иван Попкостов, Кирил И Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч, Пелистър, Петко Р.Славейков, Седма, Стоян Табаков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов

Област Кюстендил Населено Място

Община Бобов дол

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  Местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 18.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  П-Л Хіv-234, Кв.23

На 15.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник

Община Бобошево

На 18.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Бобошево:  Ал.Константинов, Васил Левски, Георги С. Раковски, Единство, Иван Кепов, Кирил И Методий, Местност Тупузица, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Роза, Силистра, Стефан Караджа, Струма, Сълза

Община Дупница

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Гюргево

На 18.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Джерман:  013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил И Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, УПИ II-24, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:  68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 18.01.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, Местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ Xi-3482,Кв. 264

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:  23

На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:  УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 16.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./  На 17.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Крайници:  39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кременик:  XxII-98,Кв.10

На 14.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кременик

На 17.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Самораново:  65245.7.846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:  Митко Палаузов, Саморанска

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:  65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарево:  00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново:  87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 17.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Яхиново:  87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кюстендил

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Багренци:  Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Берсин

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:  Махала Граньова

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Гирчевци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Горна Брестница:  Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 15.01.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Горна Гращица:  Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Горна Гращица:  Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Горна Гращица:  Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:  II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:  Местност Стрелбище Пи003007

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил:  Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Дождевица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Долна Гращица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Долна Козница:  22112.500.2

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Друмохар:  Мах.Брашненица

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:  324+460 До 324+840

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Жабокрът:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Жиленци:  Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХvIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Катрище:  Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Коняво:  000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил:  Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 17.01.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:  Аверки, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Банщица, Бачо Киро, Бенковски, Бистрица, Братя Миладинови, България, Васил Друмев, Велбъжд, Веса Паспалеева, Власина, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гладстон, Глоговска, Гороцветна, Гургулят, Двадесет И Осми Февруари, Двадесет И Осми Февруари, Двадесети Април, Девети Май, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дондуков, Драгоман, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Жданов, Запад, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Йордан Захариев, Каблешков, Калосия, Калоян, Каменица, Карпош, Кирил И Методий, Клокотница, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Колуша, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кресна, Кубрат, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Лисец, Лозенград, Любен Харалампиев, Людмил Янков, Людмил Янков, Люле Бургас, Македония, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Могилата, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Осогово, Осоговска, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Ников, Полковник Стефан Манов, Преславска, Ракла, Раковски, Родопи, Руен, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Сливница, Соволска, Спартак, Средна Гора, Стаматов, Стоян Венев, Стрема, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Тодор Пеев, Тракия, Три Кладенци, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Чапаев, Чаталджа, Черенец, Черно Море, Шейново, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 14.01.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:  Гладстон, Демокрация

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Местност Влахов Дол, Местност Динката, Могилата, Спартак

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Кюстендил:  Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:  Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /08:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Местност Катрище

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кюстендил:  Местност Николичевски Път

На 16.01.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:  Соволска

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Лиляч:  Местност Войника

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:  000520

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Лозно:  Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лозно:  Стрелбището

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Мазарачево:  Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:  Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Николичевци:  Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Плешивец:  Дванадесета

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Радловци

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Скриняно:  Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Соволяно:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Таваличево:  Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Търновлаг:  Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Цървеняно:  002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Четирци:  М.Топилата, Махала Ямен

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:  X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

Община Сапарева баня

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Паничище:  300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Ресилово:  026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 14.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Ресилово:  026170, Акация, Бенковски, Здравец, Игликина Поляна, Изгрев, Красна Поляна, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Самораново:  65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:  032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 14.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сапарева Баня:  Александър Стамболийски, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Стоил Косовски, Фенерка, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

На 14.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Славяни

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Стопански Двор

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево:  045132, Венелин, Стопански Двор

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването. 


Област Кюстендил

Община Бобов дол

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  Местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 18.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  П-Л Хіv-234, Кв.23

На 15.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник

Община Бобошево

На 18.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Бобошево:  Ал.Константинов, Васил Левски, Георги С. Раковски, Единство, Иван Кепов, Кирил И Методий, Местност Тупузица, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Роза, Силистра, Стефан Караджа, Струма, Сълза

Община Дупница

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Гюргево

На 18.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Джерман:  013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил И Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, УПИ II-24, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:  68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 18.01.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, Местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ Xi-3482,Кв. 264

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:  23

На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:  УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 16.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./  На 17.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Крайници:  39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кременик:  XxII-98,Кв.10

На 14.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кременик

На 17.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Самораново:  65245.7.846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:  Митко Палаузов, Саморанска

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:  65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарево:  00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново:  87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 17.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Яхиново:  87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кюстендил

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Багренци:  Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Берсин

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:  Махала Граньова

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Гирчевци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Горна Брестница:  Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 15.01.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Горна Гращица:  Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Горна Гращица:  Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Горна Гращица:  Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:  II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:  Местност Стрелбище Пи003007

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил:  Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Дождевица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Долна Гращица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Долна Козница:  22112.500.2

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Друмохар:  Мах.Брашненица

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:  324+460 До 324+840

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Жабокрът:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Жиленци:  Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХvIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Катрище:  Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Коняво:  000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил:  Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 17.01.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:  Аверки, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Банщица, Бачо Киро, Бенковски, Бистрица, Братя Миладинови, България, Васил Друмев, Велбъжд, Веса Паспалеева, Власина, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гладстон, Глоговска, Гороцветна, Гургулят, Двадесет И Осми Февруари, Двадесет И Осми Февруари, Двадесети Април, Девети Май, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дондуков, Драгоман, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Жданов, Запад, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Йордан Захариев, Каблешков, Калосия, Калоян, Каменица, Карпош, Кирил И Методий, Клокотница, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Колуша, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кресна, Кубрат, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Лисец, Лозенград, Любен Харалампиев, Людмил Янков, Людмил Янков, Люле Бургас, Македония, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Могилата, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Осогово, Осоговска, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Ников, Полковник Стефан Манов, Преславска, Ракла, Раковски, Родопи, Руен, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Сливница, Соволска, Спартак, Средна Гора, Стаматов, Стоян Венев, Стрема, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Тодор Пеев, Тракия, Три Кладенци, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Чапаев, Чаталджа, Черенец, Черно Море, Шейново, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 14.01.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:  Гладстон, Демокрация

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Местност Влахов Дол, Местност Динката, Могилата, Спартак

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Кюстендил:  Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:  Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /08:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Местност Катрище

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кюстендил:  Местност Николичевски Път

На 16.01.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:  Соволска

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Лиляч:  Местност Войника

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:  000520

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Лозно:  Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лозно:  Стрелбището

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Мазарачево:  Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:  Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Николичевци:  Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Плешивец:  Дванадесета

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Радловци

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Скриняно:  Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Соволяно:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Таваличево:  Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Търновлаг:  Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Цървеняно:  002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Четирци:  М.Топилата, Махала Ямен

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:  X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

Община Сапарева баня

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Паничище:  300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Ресилово:  026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 14.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Ресилово:  026170, Акация, Бенковски, Здравец, Игликина Поляна, Изгрев, Красна Поляна, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Самораново:  65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:  032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 14.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сапарева Баня:  Александър Стамболийски, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Стоил Косовски, Фенерка, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

На 14.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Славяни

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Стопански Двор

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево:  045132, Венелин, Стопански Двор



Област Перник

Община Брезник

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Арзан:  Рангелова Махала

На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабица:  С.Бабица

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банище

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бегуновци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Беренде, Общ. Земен

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:  06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Трън, Шипка

На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:  06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:  06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  БРЕЗНИК:  МТП&Quot;РЪЖДАВЕЦ&Quot;

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезнишки Извор

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусник

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Велиново

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Велковци, Общ. Брезник:  083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видрица:  Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габровдол

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гигинци:  УПИ Хіv-219, Кв.22

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоз:  Мах.Логатор

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоз:  Мах.Логатор, Местност Янкулица, П-Л Хіv-110, Кв.13

На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоз:  П-Л Хіv-110, Кв.13

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Секирна:  Местн.Валога

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Романци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  ДОЛНА СЕКИРНА:  МТП&Quot;Д.СЕКИРНА&Quot;

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Романци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Душинци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ерул

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Завала

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кошарево

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Красава

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Милкьовци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Непразненци

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ноевци

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Озърновци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Режанци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Садовик

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Селищен Дол

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слаковци

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сопица

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Станьовци

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ярджиловци:  Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ярославци

Община Ковачевци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габровдол

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Врабча:  Стопански Двор

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Глоговица

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дивля:  Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Врабча

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Секирна

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еловдол:  Кв.15

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калище

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калотинци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци:  Xxiv-1148, Кв.49, НУПИ 1,Масив 1,С.Ковачевци, НУПИ 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Косача

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кошарево:  000339

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лобош

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мурено

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:  Хасково

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радибош

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ракиловци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Светля

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сирищник:  УПИ Іv-494, Кв.38

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Слатино, Общ. Ковачевци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Смиров Дол

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чепино

Община Перник

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Боснек:  070008, 3-Ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя:  X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:  Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя:  884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ Iv-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ Xi-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 15.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Драгичево:  Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М.Копринено Орище Пи 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, Пи 020003, Реката, Сава Асенов

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дрен

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Кладница:  Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ Ііі-21  Кв.20, УПИ-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 14.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Перник:  Варшава, Изток, Луганск, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Улан Батор, Хавана, Ханой

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Юрий Гагарин

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рударци:  Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Рударци

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Селищен Дол

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:  VII-157 Кв.17, Xxvіі-Xxvііі Кв.12, Мах.Дукова

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Владимир:  Пи 149 Кв,14

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:  Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец:  Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Друган:  Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 14.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./  На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./  На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./  На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./  На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./  На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кленовик

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Кондофрей:  Общ.Радомир

На 15.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Радомир:  Райко Даскалов, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арката, Батенберг, Бенковска, Блок Ное - 2, Вардар, Васил Левски, Войнишко Въстание, Върба, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Дупнишка, Евтим Рангелов, Иван Асен II, Кирил И Методи, Кубрат, Кюстендилска, Люлякова, Майор Чиляев, Мирчо Христов, Младост, Ное, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Преспа, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свобода, Стефан Пергелов, Търново, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Шар, Шейново

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 15.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Радомир:  Батенберг, Войнишко Въстание, Свобода, Цар Освободител

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Трън

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бераинци



ЧЕЗ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ  ИЗВЪРШВА ПЕТ НИВА НА КОНТРОЛ В ПРОЦЕСА НА ОТЧИТАНЕ НА ЕЛЕКТРОМЕРИТЕ

Компанията спази 31-дневен период на отчитане и по време на празниците

ЧЕЗ Разпределение извършва стриктен контрол на процеса на отчитане на електромерите. Въведен е рулиращ принцип на отчитане, като се редуват трима различни отчетници в три поредни месеца, а служители на компанията се сменят със служители на външна фирма. За да се намали възможността за субективна грешка, самото отчитане се извършва чрез мобилни терминали, а  GPS- координатите на електромера се снемат в момента на отчета.

В процеса на отчитане, при съмнения за нередности в показанията, отчетникът прави снимка на електромера, която се съхранява директно в системата. Извършва се и софтуерен контрол още в момента на въвеждане на данните. Въз основа на натрупаните данни за всеки обект, системата изчислява очаквано потребление със заложен процент на отклонение. Когато отчетникът въведе показанията на преносимия терминал и отклонението се окаже по-голямо, терминалът издава звуков сигнал и се появява системно съобщение.

След софтуерния контрол се извършва и ръчна проверка в така наречения валидиращ център. Всички показания, които са извън зададеното отклонение, се блокират и трябва да бъдат деблокирани ръчно. Това се извършва от служителите във валидиращия център на базата на анализ на потреблението, на снимки от отчетите или на извършени повторни проверки на място. Друг метод за контрол е извършването на проверки на случаен принцип на място. По-късно контрол се извършва и от снабдителното дружество, като там се блокират автоматично фактури с високи стойности и се правят анализи на предходни периоди, а при нужда данните се връщат в ЧЕЗ Разпределение за нови проверки.

„Системата не е проста и е създадена така, че да гарантира сигурността на клиентите. Човешката грешка винаги е възможна, но ние сме разработили достатъчно сигурни механизми за контрол“, каза Илиян Мутафчиев, директор „Мерене и управление на данните“ в ЧЕЗ Разпределение България.

За да гарантира сигурен отчет, компанията се съобрази с 31-дневния период на отчитане и по време на празниците. Компанията си налага този срок и стриктно го спазва, като служителите на дружеството работиха при сложни метеорологични условия, както и през почивните дни.  Всеки един отчетник е контролиран чрез GPS-система дали посещава конкретните обекти, които са част от ангажиментите му в определения ден.



Идентификационна карта на служител на ЧЕЗ:

Снимка


Компанията призовава потребителите да бъдат бдителни и да не извършват плащания за услуги на ЧЕЗ извън определените за целта места

Клиенти на ЧЕЗ подадоха сигнали за измамници, които се представят за служители на компанията. Констатираните опити за измами са извършени чрез съмнителни електронни писма, изпратени от адреси, които нямат общо с корпоративните имейли на компаниите от Групата ЧЕЗ в България, и касаят събиране на несъществуващи задължения.

ЧЕЗ предупреждава своите клиенти, че не събира лични данни по телефон и че всички заплащания за услуги, предоставяни от компаниите от Групата ЧЕЗ в България, се извършват по установените за това начини и никога извън определените за целта места – клоновете на Български пощи, касите на "Изипей", „ФастПей“, чрез електроните канали на „Ипей“, „Трансакарт“, „Айкарт“, CASHTERMINAL,на ATM терминали и по банков път. Компанията призовава при всяко съмнение за злоупотреби, корупционни практики и други нередности, потребителите да се свързват с органите на МВР.

Всеки служител на ЧЕЗ е длъжен при поискване да се легитимира със своята служебна карта, която съдържа трите имена, длъжността и снимка. На гърба й има телефонен номер, на който клиентите могат да проверят самоличността на служителя. При отказ да се предостави картата, потребителят има право да поиска съдействие от полицията.

Клиентите могат да се свържат с дружествата на ЧЕЗ и да получат  информация на денонощен на телефон 0700 10 010 или на имейли: klienti@cez-rp.bg по въпроси, касаещи дейността на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД иinfo@cezelectro.bg, по въпроси, касаещи дейността на „ЧЕЗ Електро България“ АД.



Галерия