Все още няма яснота дали "Нефтохимик" ще получи нужното финансиране за Втора лига

Феновете на "Нефтохимик" са в очакване да се развърже възела и да стане ясна съдбата на отбора. Председателят на фен клуба Николай Стоянов е категоричен, че зелените трябва да продължат да играят, дори и да са във втора лига. „Отпадането на..

публикувано на 13.06.17 в 15:47

Фенове излизат на мирно шествие в подкрепа на „Нефтохимик“

Мирно шествие под надслов „Бургас най-лошият град за футбол“ ще поведат феновете на „Нефтохимик в събота“. Николай Стоянов, председател на фенклуба на отбора инфоримра, че неговата цел е да покаже, че условията за футбол в града не са на ниво...

публикувано на 13.06.17 в 08:17

Нефтохимик U15 се класира за четвъртфиналите на Държавното първенство

Нефтохимик U15 се класира за 1/4 финалния кръг от Държавното първенство, след като отстрани Черно Море в мач реванш от 1/8 финалите след изпълнение на дузпи. В първия мач Черно Море победиха с 2-0. В редовното време момчетата на Милен Христов победиха с..

публикувано на 12.06.17 в 11:36

Бургаските боксьори спечелиха купата за трето място на държавния шампионат за младежи

Боксьорите от "Победа Черноморец" спечелиха купата за трето място в отборното класиране в първи кръг на държавния шампионат за младежи. Първенството се проведе в Ямбол и е валидно за купата на България. Европейският шампион за юноши от миналата година Иван..

публикувано на 12.06.17 в 10:34

Турнир по фехтовка за купа "Бургас" започва днес

Над 200 състезатели от България, Румъния, Турция, Гърция, Молдова и Словения ще кръстосат оръжия в традиционния турнир по фехтовка за купа "Бургас" от ДНЕС  до 11 юни. Надпреварата се организирана за шеста поредна година от Фехтовална академия "Васил..

публикувано на 09.06.17 в 10:53

Юношите на Нефтохимик остават в Елитната група

Тимът на юношеския отбор до 19 години на Нефтохимик успя да спечели последното си домакинство за сезона и по този начин запази мястото си в Елитната юношеска група. Момчетата на Николай Кръстев се наложиха над Верея в 1:0 и по този начин ги..

публикувано на 05.06.17 в 10:36

Ученически финали по лека атлетика

На стадион "Хаджи Димитър" в Сливен   се провеждат републиканските финали по лека атлетика на „Ученически игри 2016/2017“ в групите на 8-10 клас, момичета и момчета. Участие в проявата  вземат около 200 състезатели от 20 отбора от страната. Най-добре..

публикувано на 04.06.17 в 11:04

Нефтохимик се изправя срещу "бистришките тигри"

Отборите на Нефтохимик и Витоша (Бистрица) ще се изправят един срещу друг днес, в спор за място в Първа професионална лига. Бургазлии ще се опитат да защитят позициите си и през следващата кампания отново да бъдат сред родния елит, Срещата е с..

публикувано на 02.06.17 в 09:34

Юношите на Нефтохимик направиха крачка към елитната група

Силният тим на Нефтохимик юноши до 17 години, победи връстниците си от Верея с 3:1 в мач бараж за влизане в Елитната юношеска група. Мачът се игра в Сливен и през целия двубой момчетата на Господин Господинов бяха по активни и заслужено се поздравиха с..

публикувано на 01.06.17 в 09:50