„Черноморец“ ще играе срещу "Балкан" и "Черно море"

Два мача като гости в рамките на 48 часа ще изиграят баскетболистите от „Черноморец“. Първият е от 25-ия кръг в НБЛ и е днес  в Ботевград срещу местния „Балкан“. Началото е в 19:00 часа. Срещата ще се излъчва пряко по „Макс Спорт“ 2. Съдии ще бъдат Мартин..

публикувано на 18.04.22 в 12:33

Призови места за бургаската школа по борба

Серията от отлично представяне на бургаската школа по борба в различните възрастови групи продължи със спечелени 7 медала от класиците на държавното лично-отборно първенство за юноши до 20 години, което се проведе през уикенда в зала „Бойчо Брънзов“...

публикувано на 18.04.22 в 11:52

Цанко Цанков се класира за историческия маратон в протока Гибралтар

Световният рекордьор Цанко Цанков   победи 167 състезатели и се класира за историческия маратон в протока Гибралтар. С победата си, той ще бъде единственият българин, който ще плува през септември от Европа до Африка.  В 127- годишната история на..

публикувано на 18.04.22 в 07:40

Волейболният Нефтохимик на финал за седми пореден път

Отборът на Нефтохимик (Бургас) се класира за финала в първенството по волейбол при мъжете, след като надигра като гост Монтана с 3:0 (25:19, 27:25, 25:23) в четвъртия мач помежду им, изигран в зала "Младост" в Монтана. Така бургазлии спечелиха серията с..

публикувано на 17.04.22 в 07:42

"Нефтохимик 2010" една стъпка по-близо до финал в Ефбет Супер Волей

След оспорвана петгеймова трета среща между Монтана Волей и Нефтохимик 2010, отборът от Бургас направи важна крачка към Финалите в мъжкия ни елит след като се наложи с 3-2 (25-18, 22-25, 25-19,19-25,11-15) над противника си. Двата тима ще..

публикувано на 16.04.22 в 08:18

Тази вечер играят волейболните „Нефтохимик 2010" и „Монтана"

Отборите на „Нефтохимик 2010" и  „Монтана" от полуфиналните плейофи в Суперволей лигата се играят днес и утре. В първите две срещи двата тима си размениха по една победа. Тази вечер от 18:30 часа в Монтана предстои срещата.  Четвъртият мач между двата..

публикувано на 15.04.22 в 17:57

"Хебър" се наложи над "Дея спорт" на полуфиналите в Ефбет Супер волей

Носителят на Купа България 2022 и актуален шампион „Хебър“-Пазарджик се наложи на полуфиналите на Ефбет Супер волей над бургаския тим „Дея спорт“.   Състезателите, водени от Камило Плачи, записаха втора поредна победа с 3-0 в полуфиналната си..

публикувано на 15.04.22 в 08:18

195 грации участват на турнира за приз „Жулиета Шишманова“

195 грации от 29 клуба от цялата страна ще участват на турнира по художествена гимнастика за приз „Жулиета Шишманова“. Тази година той е със статут на национална квалификация - първи етап от държавното първенство в категория ЕЛИТ. Надпреварата е за..

публикувано на 13.04.22 в 16:19

"Нефтохимик" с победа във втория полуфинал в Ефбет Супер Волей

"Нефтохимик" записа победа във втория полуфинален сблъсък в Ефбет Супер Волей срещу "Монтана Волей". Бургазлии спечелиха с 3-1 , след като отстъпиха в първия гейм с 13-25. В следващите три сета обаче състезателите на Николай Желязков се мобилизираха и..

публикувано на 13.04.22 в 08:17

Монтана Волей победи Нефтохимик 2010

Отборът на Монтана Волей победи Нефтохимик 2010 в полуфиналната плейофна серия в мъжкия ни елит. Тимът се наложи в първия двубой  с 3-1 (20-25, 18-25, 25-23, 24-26) . Състезателите на Даниел Пеев имаха  с 52 атаки (на 50 за Нефтохимик),девет аса (на..

публикувано на 12.04.22 в 08:25