Баскетболните отбори на „Черноморец“ и „Атлетик“ играят днес

Отборът на баскетболния "Черноморец" гостува в София на тима на "Атлетик". Мачът в зала "Триадица" е днес от 17:00 часа. Двубоят между двата отбора е от четвърти кръг на А група (мъже), Втори етап - Първа петица. И двата отбора са с равен..

публикувано на 10.02.19 в 09:03

Шампионът срази лидера

Нефтохимик победи Хебър с 3:1 (25:17, 22:25, 25:16, 25:23) в среща от 16-и кръг на Суперлигата. Централният блокировач Теодор Тодоров се завърна в основния състав на Нефтохимик след контузия. Преди по-малко от месец двата тима се срещнаха на финала за..

публикувано на 09.02.19 в 16:13

Спортът днес

В зала "Никола Станчев"  стартира от 09:00 часа д етският турнир по футбол - Зима 2019, с участието на ученици 5-7 клас.  Организатор е Спортен футболен клуб "Свети Никола" Днес „шейховете“ отново имат контролна среща. Футболистите на "Нефтохимик"..

публикувано на 09.02.19 в 08:32

"Нефтохимик 2010" играе срещу "Хебър"- Пазарджик

Спортна зала "Младост" ще бъде домакин на волейболното дерби от 16 кръг в националната Суперлига при мъжете между отбора на "Нефтохимик 2010" и лидера в във временното класиране "Хебър"- Пазарджик. Двубоят е днес, петък от 18:30 часа . Зрителите ще..

обновено на 08.02.19 в 17:38

"Нефтохимик" с поредна победа в контрола

Пореден успех в контролните срещи от зимната подготовка извоюва Нефтохимик. Днес, на стадион Българово, тимът се наложи над съперника си в Югоизточната Трета лига – Миньор /Раднево/, с 2:1. Дебют със зелената фланелка направи най-новото попълнение в отбора..

публикувано на 08.02.19 в 17:13

8 бургаски борци ще спорят за отличията на международния турнир „Петко Сираков-Иван Илиев“

8 бургаски борци ще спорят за отличията на международния турнир "Петко Сираков-Иван Илиев" за юноши до 23 години, който ще се проведе от четвъртък до неделя в Благоевград. Всички момчета са включени в разширения състав на националния отбор на..

публикувано на 07.02.19 в 07:37

"Нефтохимик" с убедителна победа в последния мач

Нефтохимик извоюва убедителна победа над съперника си в Югоизточната Трета лига – Карнобат. На  стадиона в Айтос „шейховете“ се наложиха с  3:0. Срещата бе петата поред проверка от зимната подготовка на тима. Първата част завърши при резултат 1:0, след..

публикувано на 06.02.19 в 17:49

Юношите на "Черноморец" на финала по водна топка

Девойките и юношите на СКВТ "Черноморец" до 17 г. ще участват в разпределението на медалите в държавните първенства по водна топка и през новия сезон. Възпитаниците на старши треньора Петър Йонов се класираха за Суперфинала, където в сблъсъците за..

публикувано на 05.02.19 в 13:25

Волейболистите на "Нефтохимик 2010" с класическа победа

Класическа победа с 3:0 гейма записаха волейболистите от "Нефтохимик 2010" срещу "Миньор" в Перник в мач от 15-ия кръг в Суперлигага. Треньорът Николай Желязков даде почивка на основния разпределител Георги Братоев. Замести го Любомир Агонцев.  Бургазлии..

публикувано на 04.02.19 в 14:42

Баскетболният "Черноморец" спечели дербито в "А" група

Баскетболистите от "Черноморец" спечелиха със 72:64/15:18, 19:10, 18:14, 20:22/ точки морското дерби срещу отбора на Икономическия университет - Варна от първата петица в "А" група. Треньорът на бургазлии Йордан Колев не можеше да разчита на опитния..

публикувано на 04.02.19 в 12:38