Волейболният "Нефтохимик" победи "Левски" с 3:1 гейма

Мъжкият тим на „Нефтохимик 2010“ победи с 3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:17) като гост „Левски“ - София в един от най-интересните мачове от 20-ия кръг във волейболното първенство на България.  В първата част "сините" водеха с 12:7 и 20:15, за да..

публикувано на 20.02.23 в 21:12

"Черноморец" с 11-а победа в НБЛ

Момчетата на треньора Васил Евтимов постигнаха 11-та си победа при гостуването на коравия тим на "Ямбол", съобщават от Общината. Бургаските баскетболисти стигнаха до кота 100 и лимитираха съперника до 78 точки. С актив от 31 точки "Черноморец" заема..

публикувано на 20.02.23 в 11:49

90 ученици се състезаваха в турнира " Лъвски скок" в Айтос

В навечерието на 19 февруари, Община Айтос продължи една многогодишна традиция - общинското състезание за ученици "Лъвски скок". Спортната надпревара се проведе във Физкултурния салон на База 2 на СУ "Христо Ботев" с участието на 90 момичета и..

публикувано на 16.02.23 в 14:02

"Дея Спорт" победи "Левски" с 3:2

Победа с 3:2 гейма срещу "Левски" записа отборът на "Дея Спорт". Дербито беше от 15-ия междинен кръг в Супер Волей. Момчетата на треньора Франческо Кадеду имаха оспорван мач срещу столичани, които са втори във временното класиране. Мачът беше белязан от..

публикувано на 16.02.23 в 13:44

Кадетите на Баскетболен клуб „Тунджа“ в турнир от Европейската Младежка Баскетболна Лига

Кадетите на Баскетболен клуб „Тунджа“ – Ямбол ще участват в турнир от Европейската Младежка Баскетболна Лига в Чехия. Кадетският отбор на Баскетболен клуб „Тунджа“ – Ямбол замина за Пардубице, Чехия, където ще вземе участие в турнир, част от..

публикувано на 15.02.23 в 12:09

"Дея Волей" играе днес срещу "Левски"

Предстои днес среща от междинния 15-ти кръг в Супер Волей, между "Дея" и столичния гранд "Левски". Двубоят е от 18:00 часа  в зала "Младост". Бургаският волейболен клуб пуска безплатен вход за зрителите.

публикувано на 15.02.23 в 09:53

Спортът в Бургас се обединява в подкрепа на Стефчо

Спортистите на Бургас се обединяват в подкрепата на каузата да помогнат на 7-годишния Стефчо да проходи отново.  Клубовете в града, с подкрепата на ръководството на ПК „Парк Арена ОЗК“ и Община Бургас, организират „ Щафета на доброто “. Събитието ще..

публикувано на 14.02.23 в 11:14

Баскетболният "Черноморец" надигра "Берое" в Стара Загора

Баскетболният отбор на "Черноморец" надигра "Берое" насред Стара Загора с 91:79 в мач от 21-ия кръг в Националната баскетболна лига /НБЛ/ при мъжете. Успехът за момчетата на треньора Васил Евтимов е четвърти поред и общо десети в родния елит, като..

публикувано на 13.02.23 в 12:40

"Нефтохимик 2010" победи като гост "Монтана" с 3:0 гейма

Отборът на "Нефтохимик 2010" победи като гост "Монтана" с 3:0 гейма мача си от 14-ия кръг в Супер Волей. Бургаският тим спечели трите гейма с  25:16, 25:17, 25:22. Диагоналът Матей Михайлович завърши с 21 точки, а посрещачът Аксел Трухчев се отчете с 13..

публикувано на 13.02.23 в 12:18

Волейболистите на "Дея Спорт" победиха шампиона "Хебър"

Волейболистите на "Дея Спорт" победиха шампиона "Хебър" с 3:2 гейма, в драматичен мач от 14-ия кръг в Супер Волей проведен в Пазарджик. Успехът е шести поред и общо девети за момчетата на треньора Франческо Кадеду. Резултатът в отделните..

публикувано на 13.02.23 в 11:41