10 златни медала за състезателите на сенсей Гергана Апостолова-Костова

10 златни медала завоюваха в различните категории състезателите от клуба „Киокушин Спирит“ на сенсей Гергана Апостолова-Костова от държавните първенства по ката и кумите провели се в Кранево.  В него взеха участие 177 каратеки от 11 клуба, членове на..

публикувано на 01.11.22 в 13:01
снимката е илюстративна

Хандбалистите от „Фрегата” надвиха отбора на „Левски”

Хандбалистите от „Фрегата” надвиха отбора на „Левски” от град Левски с 29:24. До средата на полувремето резултатът вървеше гол за гол, но в 20-тата минута домакините взеха аванс от 3-4 попадения. През второто полувреме бургаските хандбалисти..

публикувано на 31.10.22 в 15:03

Медали за гимнастичките от клуб „Черноморец“ на Държавен турнир

С призови места и медали се завърнаха  състезателките на клуб „Черноморец“ – Бургас от Държавния турнир по спортна гимнастика „Седемте тепета“. Надпреварата се проведе в Пловдив на 29 октомври. Бургаският клуб се включи в състезанието с отбора си на..

публикувано на 31.10.22 в 11:35

"Дея Волей" посреща "Хебър Пазарджик" от 18 часа в зала "Младост"

Дербито от третия кръг на Супер волей се играе тази вечер в Бургас. Обновеният отбор на "Дея Волей", в чийто редици са много бивши и настоящи волейболни национали, излиза срещу шампиона на България "Хебър Пазарджик". Срещата от 18:00 часа в зала..

публикувано на 30.10.22 в 06:58

Монтана Волей победи вицешампионите от Нефтохимик 2010

Монтана Волей победи вицешампионите от Нефтохимик 2010 в първи мач от трети кръг с категорична победа с 3-0 (25-23, 27-25, 25-23) като гост . Така, състезателите на Даниел Пеев вече имат в актива си три победи от три мача, като преди това успяха да..

публикувано на 29.10.22 в 08:30

"Дея Спорт" ще се изправи в неделя срещу шампиона "Хебър"

Бургазлиите от "Дея Спорт" ще се изправят срещу шампиона "Хебър" в мач от третия кръг от Супер Волей лигата.    На полето ще се изправи цвета на родния волейбол в момента в родния шампионат. Георги и Валентин Братоеви, Николай Учиков, Стефано..

публикувано на 28.10.22 в 17:26

Бургас посреща 280 плувци от 4 държави за турнира „Купата на кмета“

Международният плувен турнир „Купата на кмета“ Гран При се провежда до неделя на комплекс „Парк Арена ОЗК“. Организатори са Българската федерация по плувни спортове и Община Бургас. Ще участват 280 състезатели от Хърватска, Румъния, Македония и България...

публикувано на 28.10.22 в 14:08

"Нефтохимик 2010" приема днес "Монтана" в мач от третия кръг в Супер Волей

Безспорно един от най-интересните мачове от третия кръг в Супер Волей е този между "Нефтохимик 2010" и "Монтана". Двубоят е днес, петък, от 18:00 часа в зала "Младост".  Входът е с билети. През миналия сезон бургаските волейболисти станаха вицешампиони,..

публикувано на 28.10.22 в 10:58

Спортно състезание се проведе в Царево

На  градския стадион в Царево се проведе състезание по лекоатлетически дисциплини - бягане на 100 м. и 200 м. Поводът бе 1-ви ноември – Ден на народните будители. В кроса участваха учениците от трети и четвърти клас на СУ ,,Никола Йонков Вапцаров‘‘.  За..

публикувано на 27.10.22 в 17:28

Състезание по силов многобой в помощ на детската градина в Маринка

Близо 2000 лв. събра благотворителното състезание по силов многобой „Powerman Amateur Bulgaria“. Те ще подпомогнат дейността на детска градина „Пролетна дъга“ в бургаското село Маринка. Зрелищното шоу се проведе заедно с базар на ръчно изработени..

публикувано на 25.10.22 в 12:28