"Нефтохимик" с победа във втория полуфинал в Ефбет Супер Волей

"Нефтохимик" записа победа във втория полуфинален сблъсък в Ефбет Супер Волей срещу "Монтана Волей". Бургазлии спечелиха с 3-1 , след като отстъпиха в първия гейм с 13-25. В следващите три сета обаче състезателите на Николай Желязков се мобилизираха и..

публикувано на 13.04.22 в 08:17

Монтана Волей победи Нефтохимик 2010

Отборът на Монтана Волей победи Нефтохимик 2010 в полуфиналната плейофна серия в мъжкия ни елит. Тимът се наложи в първия двубой  с 3-1 (20-25, 18-25, 25-23, 24-26) . Състезателите на Даниел Пеев имаха  с 52 атаки (на 50 за Нефтохимик),девет аса (на..

публикувано на 12.04.22 в 08:25

Нефтохимик 2010 се изправя срещу Монтана, а Дея спорт срещу Хебър в плейофите

Започват полуфиналните плейофи от Суперволей лигата при мъжете. Двата бургаски отбора – „Нефтохимик 2010“ и „Дея спорт“ се класираха за тази фаза, в която се играе до 3 победи от 5 мача на разменено гостуване. Зала „Младост“ е домакин на първите две срещи..

публикувано на 11.04.22 в 14:15

Карате клуб „Цанев" спечели 5 медала на Държавното първенство по олимпийско карате

2 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала завоюваха състезатели на КК “Цанев Бургас“ на Държавното първенство по олимпийско карате. В престижното състезание взеха участие 600 състезатели от 32 клуба в страната. Карате клуб "Цанев Бургас" взе участие с 8..

публикувано на 11.04.22 в 11:49

Баскетболният "Черноморец" е с убедителна победа срещу "Берое"

Отборът на "Черноморец" върви уверено към място в Топ 4 в Националната баскетболна лига (НБЛ) след убедителна победа 89:78 /22:24, 22:12, 25:18, 20:24/ срещу гостуващия тим на "Берое". Нашите си остават основен фаворит за тази четвърта позиция, която..

публикувано на 11.04.22 в 09:22

Отменят турнира по художествена гимнастика за приза "Жулиета Шишманова"

Отменя се планираният в Бургас традиционен турнир по художествена гимнастика за приза „Жулиета Шишманова", част от световната верига на Гранд при. Причината е, че зала „Арена Бургас" все още не е завършена, а настоящата спортна зала „Младост" не..

публикувано на 10.04.22 в 08:35

Отлично представяне за бургазлии в държавното отборно първенство по борба

Отлично представяне на държавното лично-отборно първенство по борба свободен стил за кадети регистрираха състезателите  от клуб "Черноморец". Шампионатът в Сливен приключи днес. Равносметката за нашите е две титли, още два медала - сребърен и бронзов и..

публикувано на 08.04.22 в 15:43

Черноморец записа втора поредна победа в НБЛ

Черноморец записа втора поредна победа в НБЛ. След успеха над Ямбол „акулите“ снощи те надвиха у дома и Спартак Плевен със 79:66. Гостите започнаха по-добре, но бургазлии изиграха страхотна втора четвърт, която спечелиха с 21:12 и въпреки опитите за обрат..

публикувано на 07.04.22 в 08:26

Състезатели на Централния полицейски джу джицу клуб с медали от европейско първенство на о-в Крит

6 медала спечелиха 4-ма състезатели на Централен полицейски карате и джу джицу клуб Бургас / ЦПКДК / от Европейското първенство по джу джицу за младежи на остров Крит, Гърция. В престижната спортна проява, която се проведе в края на..

публикувано на 06.04.22 в 12:30
архив

Баскетболистите на „Черноморец“ се изправят срещу тима на „Спартак“ Плевен

Баскетболистите на „Черноморец“ се изправят срещу  тима на „Спартак“ Плевен,  като преки конкуренти за място в Топ 4 в редовния сезон от НБЛ. Мачът ще се играе д нес в зала „Бойчо Брънзов“.  Дербито между четвъртия и петия във временното класиране е от..

публикувано на 06.04.22 в 11:18