Дея Спорт надделя над Дунав Русе с 3:0

Приятната изненада в тазгодишното издание на Ефбет Супер Волей, "Дея спорт", продължава с доброто си представяне в редовния сезон в мъжкия ни елит. Състезателите на Венцислав Симеонов надделяха без проблеми над тима на "Дунав Русе" и два..

публикувано на 12.03.22 в 22:26

„Нефтохимик 2010“  с категорична победа в Ефбет Супер волей

Волейболистите на „Нефтохимик“ не оставиха шансове на „Раковски 1964“ и два кръга преди края на редовния сезон, записа категорична победа с 3-0. Бургазлии контролираха случващото се на терена през всичките три гейма, като в нито един момент..

публикувано на 12.03.22 в 09:14

Организират за първи път “Маратон Бургас Рън

Първото издание на “Маратон Бургас Рън” ще се проведе през септември в Бургас. Бягането на дистанция 42,2 км ще се състои на 11-ти септември от 09.00 часа на Морска гара Бургас. Участниците ще имат възможност да изберат и още две дистанции - 21 км и 10..

публикувано на 11.03.22 в 10:43
архив

"Дея спорт" победи ЦСКА с 3:0

Бургаският волейболен отбор "Дея спорт" се наложи над домакина ЦСКА с 3:0 гейма (19:25, 24:26, 22:25). Мачът бе  от 19-ия кръг в Суперволей лигата. С 18 точки и 70 % ефективност в атака се отличи Виталий Василиев. Тодор Вълчев завърши със 17 точки, 3..

публикувано на 10.03.22 в 13:24

Баскетболният "Черноморец" надигра "Академик" Пловдив

Отборът на "Черноморец" надигра "Академик" Пловдив в мач от 19-ия кръг в Националната баскетболна лига със 76:66 (21:16, 14:22, 20:11, 21:17). Бургазлии  записаха 12-а победа в НБЛ. Пловдивчани вече са с актив 8-11. Двата състава изиграха оспорван..

публикувано на 10.03.22 в 11:47

"Дея Волей" и баскетболистите от "Черноморец" играят днес

ЦСКА приема днес бургаския "Дея Волей" , в мач от 19-тия кръг на волейболното ни първенство при мъжете.  Срещата е от 18:30 часа. Волейболистите на "Нефтохимик 2010" (Бургас) победиха като гости Дунав (Русе) с 3:0, като  бургазлии записаха..

публикувано на 09.03.22 в 10:45
Академик - Черноморец 91:77

Баскетболният "Черноморец" среща "Берое" на четвъртфинал за Купата на България

Баскетболният отбор "Черноморец" ще се изправи срещу "Берое" на четвъртфинала за Купата на България. Турнирът ще се проведе от 24 до 28 март в  зала "Арена Ботевград", където за трофея ще спорят 8-те най-добри отбора в НБЛ. При успех бургаските..

публикувано на 09.03.22 в 10:29

Бронзов медал за Бургас от Световното първенство по акробатика в Баку

Бронзов медал за Бургас от Световното първенство по акробатика за младежи и девойки в Баку. Отличието бе извоювано от  двойката при мъжете 12-18 години Георги Стоянов и Владимир Коточев. Те са състезатели на КСА “Бургас“, с треньори Камелия Борисова и..

публикувано на 07.03.22 в 13:24
Архив

"Дея Волей" се наложи над отбора на "Пирин"

Бургаския Дея Волей се наложи над един от лидерите в тазгодишното издание на Ефбет Супер Волей - отбора на Пирин. Бургазлии стартираха по-добре, след като отвориха мача в своя полза след оспорван първи гейм. Пирин бързо се върна в двубоя,..

публикувано на 06.03.22 в 11:08

Волейболистите от "Нефтохимик" победиха "Сливнишки герой"

Волейболистите от бургаския Нефтохимик записаха 15-та победа в мъжкия ни елит, след като надвиха отбора на Сливнишки герой, записвайки чиста победа с 3-0. Двата тима показаха равнопоставена игра в първите два гейма, но бургазлии бяха по-успешни..

публикувано на 05.03.22 в 09:35