Футболистите на Малин Орачев победиха ЦСКА-София на техен терен

И трите отбора от Бургаска област спечелиха мачовете си от 24-тия кръг на първенството във Втора футболна лига. Най-ценен е успехът на Поморие, защото беше извоюван на чужд терен. Възпитаниците на старши треньора Малин Орачев се наложиха като гости на ЦСКА София-2 с 1:0 след гол в добавеното време на Милен Танев. Пред собствена публика Созопол срази Спартак Плевен с 3:1 с попадения на Ангел Делчев, Деян Христов и Якуб Идризов, а Несебър разгроми Левски Карлово с 4:0 след голове на Диян Молдованов, Джунейт Яшар, Иван Цачев и Нуретин Пюскюлю.

Созопол е на четвърто място с 42 точки, Поморие е на пето с 39, а Несебър е на седмо с 36 точки.

Нефтохимик U19 и Марек U19 не се победиха

Нефтохимик си тръгна с точка от Дупница, след гостуването си на Марек, в срещата от X кръг на Елитното юношеско първенство до 19 години. Двубоят завърши при резултат 1:1. Действието през първата част се развиваше главно в центъра на терена, без особени опасности и пред двете врати. Домакините поведоха в 22-ра минута, след като получиха право да..

публикувано на 16.10.17 в 09:53

Победи за формациите на Нефтохимик

Нефтохимик си тръгна с точка от Дупница, след гостуването си на Марек, в срещата от X кръг на Елитното юношеско първенство до 19 години. Двубоят завърши при резултат 1:1. Домакините поведоха в 22-ра минута, след като получиха право да изпълнят дузпа. През втората част „шейховете“ излязоха на терена по-мотивирани и взеха превес в двубоя...

публикувано на 15.10.17 в 19:14

Маршавелов спечели "Писта Бургас" в клас Макси

Към 16 часа днес приключи "Писта Бургас 2017 ", състезанието премина добре, въпреки че имаше няколко инцидента , но това е спортът,каза за БНР Бургас Мирослав Терзиев.Ето ги и победителите:  " Константин Маршавелов,  управляващ Mitsubishi Lancer Evo X спечели  в клас Макси ,в долната серия без никакви изненади младият талант Иван Влъчков  с Хонда..

публикувано на 15.10.17 в 19:05

Нефтохимик загуби от Поморие

Нефтохимик отстъпи като домакин на Поморие с 1:3, в среща от XI кръг на Втора лига. През първото полувреме гостите поведоха с 3:0. Те откриха резултата в 20-та минута. Две минути по-късно удвоиха аванса си чрез Антон Иванов , след контраатака. Домакините имаха шанс за гол в 25-та, когато Даниел Стоянов навлезе в наказателното поле и..

публикувано на 15.10.17 в 07:50

Теодор Салпаров ще играе днес срещу "Хебър"

Теодор Салпаров - играещият спортен директор на волейболния шампион при мъжете "Нефтохимик 2010" ще дебютира за отбора в мача от втория кръг в Суперлигата в Пазарджик срещу местния "Хебър". Двубоят е днес, 13 октомври/петък/ от 18:30 часа и ще бъде предаван пряко по "Диема Спорт 2" Салпаров ще заеме мястото си на полето като либеро на бургаския тим...

публикувано на 13.10.17 в 11:17

Нефтохимик вече има нов старши-треньор

Нефтохимик вече има нов старши-треньор след като договор с клуба подписа Благомир Митрев. Сутринта той проведе първата си тренировка начело на треньорския щаб. „ Ситуацията в Нефтохимик е трудна, но ще се борим. Няма да се отказваме. Трябват ни точки и победи и ще направим всичко по силите си, за да ги получим .“ - каза новият..

публикувано на 12.10.17 в 17:30

Нефтохимик надделя над Ямбол при старшата възраст

Нефтохимик спечели гостуването си на Ямбол с 2:0, в V кръг на първенството на юноши старша възраст. Възпитаниците на Тодор Койчев бяха с класа над противника и през цялото време диктуваха случващото се на терена. В следващия кръг „шейховете“ приемат на стадион Долно Езерово отбора на Карнобат.

публикувано на 12.10.17 в 09:35