Баскетболистките на Нефтохимик се отдалечават от медалите

Баскетболистките на Нефтохимик са на път да останат без медали от настоящия държавен шампионат. Вчера вечерта те загубиха първата среща от серията за третото място с Берое като гостенки в Стара Загора с 61:94 точки. По регламент се играе до две победи от три мача. Вторият е на 23 април, неделя, от 18 часа в бургаската зала „Бойчо Брънзов”. Ако успее да спечели, Нефтохимик ще гостува в решителния трети двубой на 26 април. Берое има право на домакинство повече заради по-предното си класиране от редовния сезон.

В първия сблъсък от серията най-резултатно за състава на треньора Иван Лепичев игра американката Ашли Прим с 20 точки.

Нефтохимик U19 и Марек U19 не се победиха

Нефтохимик си тръгна с точка от Дупница, след гостуването си на Марек, в срещата от X кръг на Елитното юношеско първенство до 19 години. Двубоят завърши при резултат 1:1. Действието през първата част се развиваше главно в центъра на терена, без особени опасности и пред двете врати. Домакините поведоха в 22-ра минута, след като получиха право да..

публикувано на 16.10.17 в 09:53

Победи за формациите на Нефтохимик

Нефтохимик си тръгна с точка от Дупница, след гостуването си на Марек, в срещата от X кръг на Елитното юношеско първенство до 19 години. Двубоят завърши при резултат 1:1. Домакините поведоха в 22-ра минута, след като получиха право да изпълнят дузпа. През втората част „шейховете“ излязоха на терена по-мотивирани и взеха превес в двубоя...

публикувано на 15.10.17 в 19:14

Маршавелов спечели "Писта Бургас" в клас Макси

Към 16 часа днес приключи "Писта Бургас 2017 ", състезанието премина добре, въпреки че имаше няколко инцидента , но това е спортът,каза за БНР Бургас Мирослав Терзиев.Ето ги и победителите:  " Константин Маршавелов,  управляващ Mitsubishi Lancer Evo X спечели  в клас Макси ,в долната серия без никакви изненади младият талант Иван Влъчков  с Хонда..

публикувано на 15.10.17 в 19:05

Нефтохимик загуби от Поморие

Нефтохимик отстъпи като домакин на Поморие с 1:3, в среща от XI кръг на Втора лига. През първото полувреме гостите поведоха с 3:0. Те откриха резултата в 20-та минута. Две минути по-късно удвоиха аванса си чрез Антон Иванов , след контраатака. Домакините имаха шанс за гол в 25-та, когато Даниел Стоянов навлезе в наказателното поле и..

публикувано на 15.10.17 в 07:50

Теодор Салпаров ще играе днес срещу "Хебър"

Теодор Салпаров - играещият спортен директор на волейболния шампион при мъжете "Нефтохимик 2010" ще дебютира за отбора в мача от втория кръг в Суперлигата в Пазарджик срещу местния "Хебър". Двубоят е днес, 13 октомври/петък/ от 18:30 часа и ще бъде предаван пряко по "Диема Спорт 2" Салпаров ще заеме мястото си на полето като либеро на бургаския тим...

публикувано на 13.10.17 в 11:17

Нефтохимик вече има нов старши-треньор

Нефтохимик вече има нов старши-треньор след като договор с клуба подписа Благомир Митрев. Сутринта той проведе първата си тренировка начело на треньорския щаб. „ Ситуацията в Нефтохимик е трудна, но ще се борим. Няма да се отказваме. Трябват ни точки и победи и ще направим всичко по силите си, за да ги получим .“ - каза новият..

публикувано на 12.10.17 в 17:30

Нефтохимик надделя над Ямбол при старшата възраст

Нефтохимик спечели гостуването си на Ямбол с 2:0, в V кръг на първенството на юноши старша възраст. Възпитаниците на Тодор Койчев бяха с класа над противника и през цялото време диктуваха случващото се на терена. В следващия кръг „шейховете“ приемат на стадион Долно Езерово отбора на Карнобат.

публикувано на 12.10.17 в 09:35