Нефтохимик вече има нов старши-треньор

Снимка: ПФК Нефтохимик

Нефтохимик вече има нов старши-треньор след като договор с клуба подписа Благомир Митрев. Сутринта той проведе първата си тренировка начело на треньорския щаб.

Ситуацията в Нефтохимик е трудна, но ще се борим. Няма да се отказваме. Трябват ни точки и победи и ще направим всичко по силите си, за да ги получим.“ - каза новият старши-треньор.

Първият му мач като наставник на тима ще бъде тази събота, когато Нефтохимик ще посрещне отбора на Поморие, на стадион Българово, от 16:00 ч. Утре „шейховете“ ще проведат на стадион Българово последната си тренировка преди морското дерби, след което ще влязат в условия на режим.

Футболистите от Поморие направиха реми с "Черноморец" Балчик

Футболистите на ОФК „Поморие“ записаха поредно равенство в домакинствата. Възпитаниците на старши треньора Веселин Бранимиров играха на стадион Лазур в Бургас и завършиха с 1:1 срещу тима на „Черноморец“ Балчик. Резултатът откри Живко Петков в 47-та минута. Той се появи като резерва в тима на „Поморие“ от началото на второто полувреме и..

публикувано на 23.10.17 в 13:15

Бургас домакинства кръг от държавното първенство по баскетбол на колички

Бургас ще е домакин на решителния кръг от държавното първенство по баскетбол на колички, сезон 2017. Състезанието за хора с увреждания започва от 9:30 часа на 21 октомври, събота, в спортна зала "Бойчо Брънзов". Негови организатори са Българската федерация по баскетбол, съвместно с Община Бургас по проект, иницииран от Ротаракт клуб Бургас -..

публикувано на 23.10.17 в 12:05

Хора в неравностойно положение играят баскетбол

Бургас е домакин на решителния кръг от държавното първенство по баскетбол на колички, сезон 2017. Състезанието за хора с увреждания започва от 9:30 часа в спортна зала "Бойчо Брънзов". Негови организатори са Българската федерация по баскетбол, съвместно с Община Бургас. Морският град ще бъде представен от баскетболен клуб "Джавелин", а..

публикувано на 21.10.17 в 08:25

Нефтохимик отстъпи на Литекс

Футболен клуб Нефтохимик загуби с 0:2 гостуването си на Литекс /Ловеч/ в мач от XII кръг на Втора лига. Първото полувреме завърши при нулево равенство. През втората част домакините поведоха в 65-та минута с удар от границата на наказателното поле. Малко по-късно Нефтохимик имаше шанс да изравни от контраатака, но съдията не даде авантаж. В..

публикувано на 21.10.17 в 07:36

Нефтохимик U19 и Марек U19 не се победиха

Нефтохимик си тръгна с точка от Дупница, след гостуването си на Марек, в срещата от X кръг на Елитното юношеско първенство до 19 години. Двубоят завърши при резултат 1:1. Действието през първата част се развиваше главно в центъра на терена, без особени опасности и пред двете врати. Домакините поведоха в 22-ра минута, след като получиха право да..

публикувано на 16.10.17 в 09:53

Победи за формациите на Нефтохимик

Нефтохимик си тръгна с точка от Дупница, след гостуването си на Марек, в срещата от X кръг на Елитното юношеско първенство до 19 години. Двубоят завърши при резултат 1:1. Домакините поведоха в 22-ра минута, след като получиха право да изпълнят дузпа. През втората част „шейховете“ излязоха на терена по-мотивирани и взеха превес в двубоя...

публикувано на 15.10.17 в 19:14

Маршавелов спечели "Писта Бургас" в клас Макси

Към 16 часа днес приключи "Писта Бургас 2017 ", състезанието премина добре, въпреки че имаше няколко инцидента , но това е спортът,каза за БНР Бургас Мирослав Терзиев.Ето ги и победителите:  " Константин Маршавелов,  управляващ Mitsubishi Lancer Evo X спечели  в клас Макси ,в долната серия без никакви изненади младият талант Иван Влъчков  с Хонда..

публикувано на 15.10.17 в 19:05