Юношите на ОФК "Поморие" посрещат днес ФК „Созопол“

Снимка: Радио ВИДИН

Отборът по футбол юноши старша възраст на Поморие приемат на своя стадион връстниците си от ФК „Созопол“ днес от 15.30 часа. Във временното класиране домакините от Поморие заемат второ място с 19 точки, а гостите от Созопол са на четвърто място с 14 точки.

Нефтохимик стартира зимните контроли

Нефтохимик ще изиграе серия от контроли преди подновяването на първенството в Югоизточната Трета лига. Първата зимна проверка на тима е тази сряда /23 януари/ На стадион Българово „шейховете“ ще премерят сили с елитния юношески отбор на Черно море /Варна/. Началният час на приятелския двубой е 12:00 ч. Старши-треньорът Диян Петков ще заложи на различни..

публикувано на 22.01.19 в 16:04

Трета победа на волейболистите от "Дея Спорт" в Суперлигата

Трета победа в националната Суперлига постигнаха волейболистите от "Дея Спорт", които в мач от 12-ия кръг в зала "Младост" надиграха с 3:1 гейма тима на пернишкия "Миньор".  Досега момчетата на треньорката Весела Братоева бяха записали успехи срещу "Черно море" като гости във Варна и срещу русенския "Дунав" у дома. Бургазлии поведоха срещу перничани с..

публикувано на 21.01.19 в 11:48

"Черноморец" загуби от "Академик София - 2"

„Черноморец“ Бургас загуби гостуването си на „Академик София – 2“ в мач от втория етап на баскетболната „А“ група при мъжете, информират от клуба. Мачът в спортен комплекс „Правец“ завърши при резултат 84:63. Най-резултатни бяха Робърт Георгиев (15 точки), Стоян Милчев вкара 13.

публикувано на 21.01.19 в 10:50

Рекорден брой участници ще се включат в днешния полумаратон "Атанасовско езеро"

Над 170 души са заявили участие в спортната проява, която предстои днес. Те ще се включат в дисциплините бягане 8 км и 21 км, и колоездене. Основната цел на събитието е да се популяризират спорта, физическата активност и значението на поддържан резерват "Атанасовско езеро" като природозащитен обект на регионално и световно ниво...

обновено на 20.01.19 в 08:31

"Нефтохимик" с ново попълнение

Боримир Карамфилов е най-новото попълнение в отбора на Нефтохимик. Халфът идва от Несебър, където игра през последната година. Той е роден през 1995 година, в Девин и е юноша на Ботев /Пловдив/. Защитавал е цветовете на втородивизионните Оборище /Панагюрище/ и Лудогорец  II. Боримир Карамфилов е петото ново попълнение в Нефтохимик преди началото на..

публикувано на 18.01.19 в 16:56

Пето Районно управление - Бургас победи в благотворителен турнир по футбол

С победа 2:0 отбора на Пето Районно управление – Бургас победи футболистите от Първо Районно управление – Бургас  на първия двубой от благотворителния турнир по футбол. Той стартира днес в спортна зала "Никола Станчев" в жк "Меден Рудник". След официалното откриване на мероприятието, осъществено от Директорът на ОДМВР – Бургас старши комисар Калоян..

публикувано на 18.01.19 в 15:54

Волейболистите от "Нефтохимик 2010" са на четвъртфинал за Купата на CEV

Нефтохимик 2010 спечели и реванша срещу норвежкия Викинг, триумфирайки над скандинавците 3:1. По този начин бургазлии се класираха за четвъртфиналите от турнир за Купата на CEV. Пред своята публика в Бургас момчетата на Найден Найденов започнаха разконцентрирано и загубиха първия гейм с 22:25. Постепенно бургазлии намериха ритъма си на игра и спечелиха..

публикувано на 18.01.19 в 08:19