Бургаските волейболисти се изправят днес срещу "Марек"

Бургаските волейболисти започват защитата на шампионския връх от миналия сезон с четвъртфинални плейофи срещу "Марек Юнион-Ивкони".

Играе се до 2 победи от 3 мача. Първият е днес (09.03) от 18:30 часа в зала "Младост". Втората среща е в Дупница на 12 март.

При равенство в победите третият решителен двубой отново е в зала "Младост" на 16 март.

Ако бургаските волейболисти отстранят дупничани, ще имат за съперник на полуфинал победителя от двойката "Пирин" - Разлог и "Левски

Нефтохимик стартира зимните контроли

Нефтохимик ще изиграе серия от контроли преди подновяването на първенството в Югоизточната Трета лига. Първата зимна проверка на тима е тази сряда /23 януари/ На стадион Българово „шейховете“ ще премерят сили с елитния юношески отбор на Черно море /Варна/. Началният час на приятелския двубой е 12:00 ч. Старши-треньорът Диян Петков ще заложи на различни..

публикувано на 22.01.19 в 16:04

Трета победа на волейболистите от "Дея Спорт" в Суперлигата

Трета победа в националната Суперлига постигнаха волейболистите от "Дея Спорт", които в мач от 12-ия кръг в зала "Младост" надиграха с 3:1 гейма тима на пернишкия "Миньор".  Досега момчетата на треньорката Весела Братоева бяха записали успехи срещу "Черно море" като гости във Варна и срещу русенския "Дунав" у дома. Бургазлии поведоха срещу перничани с..

публикувано на 21.01.19 в 11:48

"Черноморец" загуби от "Академик София - 2"

„Черноморец“ Бургас загуби гостуването си на „Академик София – 2“ в мач от втория етап на баскетболната „А“ група при мъжете, информират от клуба. Мачът в спортен комплекс „Правец“ завърши при резултат 84:63. Най-резултатни бяха Робърт Георгиев (15 точки), Стоян Милчев вкара 13.

публикувано на 21.01.19 в 10:50

Рекорден брой участници ще се включат в днешния полумаратон "Атанасовско езеро"

Над 170 души са заявили участие в спортната проява, която предстои днес. Те ще се включат в дисциплините бягане 8 км и 21 км, и колоездене. Основната цел на събитието е да се популяризират спорта, физическата активност и значението на поддържан резерват "Атанасовско езеро" като природозащитен обект на регионално и световно ниво...

обновено на 20.01.19 в 08:31

"Нефтохимик" с ново попълнение

Боримир Карамфилов е най-новото попълнение в отбора на Нефтохимик. Халфът идва от Несебър, където игра през последната година. Той е роден през 1995 година, в Девин и е юноша на Ботев /Пловдив/. Защитавал е цветовете на втородивизионните Оборище /Панагюрище/ и Лудогорец  II. Боримир Карамфилов е петото ново попълнение в Нефтохимик преди началото на..

публикувано на 18.01.19 в 16:56

Пето Районно управление - Бургас победи в благотворителен турнир по футбол

С победа 2:0 отбора на Пето Районно управление – Бургас победи футболистите от Първо Районно управление – Бургас  на първия двубой от благотворителния турнир по футбол. Той стартира днес в спортна зала "Никола Станчев" в жк "Меден Рудник". След официалното откриване на мероприятието, осъществено от Директорът на ОДМВР – Бургас старши комисар Калоян..

публикувано на 18.01.19 в 15:54

Волейболистите от "Нефтохимик 2010" са на четвъртфинал за Купата на CEV

Нефтохимик 2010 спечели и реванша срещу норвежкия Викинг, триумфирайки над скандинавците 3:1. По този начин бургазлии се класираха за четвъртфиналите от турнир за Купата на CEV. Пред своята публика в Бургас момчетата на Найден Найденов започнаха разконцентрирано и загубиха първия гейм с 22:25. Постепенно бургазлии намериха ритъма си на игра и спечелиха..

публикувано на 18.01.19 в 08:19