Снимка

Българското национално радио ще има пратеник на Световното първенство по футбол в Русия, което е от 14 юни до 15 юли.

Кореспондентът ни в Москва Ангел Григоров ще информира слушателите и зрителите за всичко интересно преди и по време на Мондиала.

А в последната седмица се включва специалният пратеник на БНР Христо Денев, който освен репортажи и друга информация, ще коментира пряко полуфинала и финала, които се играят в Москва.

На страницата Световно първенство по футбол 2018 ще откриете важната информация за шампионата на планетата със звук, текст, снимки и видео.

ТОПНОВИНИ
Саутгейт е разочарован от пропуснатия шанс за финал

Саутгейт: Не използвахме шансовете си

Селекционерът на Англия Гарет Саутгейт логично беше разочарован след загубата от Хърватия с 1:2 в полуфинал на Световното първенство в Русия. "Играхме много добре през първото полувреме. Държахме топката и като цяло контролирахме мача. Тогава..

публикувано на 12.07.18 в 09:58

Франция и Хърватия ще решат кой ще спечели световната титла

След вчерашната среща между отборите на Англия и Хърватия, в която хърватите победиха с 2:1, вече са ясни финалистите на Световното първенство по футбол. Това са Франция и Хърватия, които ще се изправят един срещу друг в неделя вечер. В събота за..

публикувано на 12.07.18 в 09:42
Манджукич е обезумял от радост след гола си

Героят Манджукич: Това е чудо!

Марио Манджукич беше големият герой за Хърватия, след като вкара в продължението победното попадение за историческата победа над Англия с 2:1 в полуфинала на Мондиал 2018.  "Невероятно е! Говорихме си с останалите момчета и още не осъзнаваме..

публикувано на 12.07.18 в 09:40

История: Хърватия с първи финал на световно първенство

Съставът на Хърватия се класира за исторически първи финал на световно първенство по футбол. Марио Манджукич донесе победата с 2:1 на хърватите над Англия с гола отбелязан в 109-та минута на продълженията. Редовното време на полуфинала завърши..

публикувано на 12.07.18 в 00:09