Райнов: Чувството да вкараш на „Левски“ е уникално

БГНЕС

Полузащитникът на „Берое“ Мартин Райнов бе избран за Играч на 24-тия кръг в Първа професионална лига. Роденият в Габрово футболист беше герой за тима си при победата с 1:0 над „Левски“, когато вкара единственият гол.

За първи път получавам индивидуална награда и съм много щастлив. Благодаря на съотборниците си, ще ги почерпя. Не съм се почувствал герой след гола ми срещу „Левски“, защото всички допринесоха за успеха. Първото полувреме бе равностойно, а през второто като че ли “сините” играха по-добре. Важното е, че в крайна сметка трите точки отидоха в нашия актив, заяви Райнов.

Беше важно да спечелим, защото се бяхме в серия от три поредни загуби. Беше неприятно за всички ни. Искахме да покажем на хората, че имаме качества и че сме отбор. Винаги когато вкараш победен гол, чувството е уникално, допълни Райнов.
„Левски“ се промъкна в продълженията във 2-ия кръг за Купата на България

Отборът на „Левски“ се промъкна във 2-ия кръг на турнира за Купата на България по футбол след победа с 1:0 над втородивизионния „Ботев“ (Гълъбово) след продължения. Единственото попадение вкара Антонио Вутов в 111-ата минута след подаване на Серджиу Буш. Отборът от средата на Втора лига почти не даде възможност на далеч по-именития си отбор..

публикувано на 19.09.17 в 22:08
Усман Дембеле

Официално – звезда на „Барселона“ извън игра три месеца и половина

Испанският клуб „Барселона“ обяви, че операцията на новото звездно попълнение Усман Дембеле, която той направи във Финландия тази сутрин, е преминала успешно. Дембеле се подложи на интервенция заради скъсано сухожилие на бедрото. От клуба добавиха, че Дембеле ще бъде извън терена в следващите три месеца и половина. Операцията във Финландия е..

публикувано на 19.09.17 в 22:02
Виктория Томова

Виктория Томова загуби в Сен Мало

Виктория Томова изненадващо отнадна още в първия кръг на тенис-турнира в Сен Мало (Франция) с награден фонд 60 хиляди долара. 149-ата в световната ранглиста наша тенисистка загуби от 238-ата рускиня Валентина Иваненко с 6:0, 2:6 и 4:6. След категорично спечеления първи сет Томова допусна необясним спад в играта си. В третата част пробивите в сервисите се..

публикувано на 19.09.17 в 18:59
Дербито на Пловдив в неделя без публика

Дербито на Пловдив в неделя от десетия кръг на Първа футболна лига между „Ботев“ и „Локомотив“ ще се играе без публика. Причината е наказание на „Ботев“ заради инциденти на мача с „Левски“ от 8-ия кръг. Освен това ръководството на „Ботев“ трябва да плати и общо 10 хиляди и 300 лева за други провинения на публиката в същия двубой. Решения на..

публикувано на 19.09.17 в 18:27

Купа на България по футбол - резултати и голмайстори

Резултати от първите мачове в 1/16-финалите от турнира за Купата на България по футбол: „Нефтохимик“ (Бургас) – „Царско село“(София)  1:2 0:1 Симеон Ганчев (26-дузпа), 1:1 Халибрям Кармаджъ (42), 1:2 Георги Минчев (74) „Несебър“ - ЦСКА-София  1:4 0:3 Кевин Кубемба (15, 30, 60), 0:4 Кирил Десподов (89), 1:4 Николай Бодуров..

публикувано на 19.09.17 в 18:04