В полуфиналите: ЦСКА - „Нефтохимик“ и „Монтана“ – „Добруджа“

Вече са ясни полуфиналните двойки в мъжкото волейболно първенство. ЦСКА ще срещне „Нефтохимик“, а „Монтана“ ще има за съперник „Добруджа“.

В последните срещи от ¼-финалните плейофи ЦСКА надигра с 3:0 гейма „Тетевен“ и спечели серията с 2:0 победи.

В другата двойка „Добруджа“ постигна втори успех срещу „Левски“ с 3:0 гейма в столицата и също спечели серията с 2:0 победи.

Първите двубои от ½-финалите са след седмица.

Арестуваха фенове на „Рома“ за опит за убийство

Двама привърженици на „Рома“ бяха арестувани за опит за убийство на фен на „Ливърпул“, съобщиха от полицията в Англия.. Инцидентът станал близо до бар „Албърт“ десетина минути преди началото на полуфинала в Шампионска лига между двата отбора. Двамата арестувани са на възраст 25 и 26 години от Рим, а пострадалият е на 53 години от..

публикувано на 25.04.18 в 09:30
Салах след първия си гол в мача

"Ливърпул" близо до финала в Шампионската лига след разгром над "Рома"

Футболистите на "Ливърпул" са на крачка от финала в Шампионската лига на Европа, след като разгромиха в първи мач от полуфиналите на собствения си стадион "Анфийлд" състава на "Рома" с 5:2.  Домакините бяха пълни господари на игралното поле и доминираха почти през целия мач. Гостите не успяха по никакъв начин да се противопоставят на вихрените атаки и..

публикувано на 24.04.18 в 23:45

Баскетболистките на "Славия" с бронзовите медали в първенството

Отборът на "Славия" спечели бронзовите медали в женското баскетболно първенство на България. "Белите" победиха като гост "Рилски спортист" (Самоков) със 71:51 точки във втория мач от плейофа за третото място и спечелиха серията с 2:0 успеха. Баскетболистките на "Славия" водеха през целия мач. Единствено в средата на третата част домакините намалиха..

публикувано на 24.04.18 в 21:50

Теодор Георгиев: Спечелим ли медали в Атина, се доближаваме изключително много до олимпийската квота

"Българският национален отбор ще има представители във всички възрастови групи на състезанието в Атина. При мъжете и жените ще играят всички основни състезатели, без Владимир Далаклиев. Него искаме да го запазим за започващото след две седмици европейско първенство. Митко Джорджев, Калоян Бинев, Йордан Колев ще играят при мъжете, а при жените ще..

публикувано на 24.04.18 в 21:48
Елица Костова

Елица Костова отпадна в първия кръг на двойки в Истанбул

Елица Костова отпадна в първия кръг на двойки на тенис-турнира на червени кортове в Истанбул (Турция) от сериите "Интернешънъл" на УТА с награден фонд 250 хиляди долара. Костова и унгарката Река-Лука Яни отстъпиха пред китайките Чън Лян и Шуай Чжан с 3:6, 6:7(2) за 81 минути. Във втората част българката и унгарката загубиха подаването си, сервирайки за..

публикувано на 24.04.18 в 21:46