"Дунав" победи "Септември" в София

Отборът на "Дунав" победи състава на "Септември" с 2:0 на стадион "Васил Левски" в последния мач от първия кръг в първата ни футболна лига. Головете за гостите отбелязаха Васил Шопов в 4-ата минута и Бирсент Карагерен в 52-ата.

От 62-ата минута "Септември" остана с 10 души след като за втори жълт картон бе отстранен Траян Траянов.

Лионел Меси (вдясно) донесе равенството на

„Челси“ и „Барселона“ не се победиха

„Челси“ и „Барселона“ завършиха 1:1 в първи мач от осминафиналите на Шампионската лига по футбол. Домакините от Лондон бяха по-добрия тим през първото полувреме а гредите на два пъти спасиха каталунците след мощни удари на Вилиан. В 62-ата минута обаче при изпълнението на ъглов удар, Вилиан бе оставен непокрит на границата на наказателното..

публикувано на 20.02.18 в 23:46
Томас Мюлер (в средата) вкара два гола за победата на

„Байерн“ помете „Бешикташ“ с 5:0

„Байерн“ (Мюнхен) разгроми гостуващия му „Бешикташ“ с 5:0 в първи мач от осминафиналите на Шампионската лига по футбол. Домакините не оставиха никакъв шанс на турския отбор, който остана с човек по-малко още в 16-ата минута след червен картон на Дамагой Вида. Първият гол в мача обаче падна едва в 43-ата минута, а негов автор бе Томас Мюлер...

публикувано на 20.02.18 в 23:43

„Марица“ загуби гостуването си на „Визура“

Волейболният „Марица“ (Пловдив) записа ново поражение в Шампионската лига при жените, след като загуби гостуването си от група Ц на сръбския „Визура“ с 0:3 гейма. Първата част бе най-равностойна, като българките изоставаха с 2-3 точки и в крайна сметка загубиха с 23:25. Втората част също започна равностойно, като преди първото техническо..

публикувано на 20.02.18 в 23:18
Елитон Жуниор

Пловдивският „Локомотив“ се подсили с бразилец

„Локомотив“ (Пловдив) подписа договор с бразилския футболист с италиански паспорт Елитон Пардиньо Торета Жуниор, съобщиха от клуба. Срокът на контракта е за 2 години. Елитон Жуниор е роден в Сао Матеус в щата Еспирито Санто през 1998 година. Състезавал се е за юношеските гарнитури на „Фрагата“, „Фламенго“ и „Наутико“. Играе на позицията..

публикувано на 20.02.18 в 22:07
Цветомир Панов ще играе в

„Лудогорец“ привлече национал от „Ботев“ (Пд)

Футболният ни шампион „Лудогорец“ осъществи втори зимен трансфер, след като привлече национала Цветомир Панов от „Ботев“ (Пловдив). От клуба от Разград обаче не съобщиха конкретни параметри на сделката. Панов ще пътува утре с отбора за Милано , но няма да играе в реванша с „Милан“, тъй като не е картотекиран в Лига Европа. 28-годишният..

публикувано на 20.02.18 в 21:42