Томова загуби на осминафинал в Линц

Виктория Томова
БГНЕС

Виктория Томова отпадна в осминафиналите на тенис-турнира в Линц (Австрия) с награден фонд 250 хиляди долара след загуба от  швейцарката Виктория Голубич (117-а в светавната ранглиста) с 6:4, 4:6 и 1:6 в двучасов мач.
Нашата тенисистка пропусна своя шанс във втория сет, когато поведе с 4:2 гейма, а в третата част вече не беше на висота и физически.
 Все пак 22-годишната Томова спечели 78 точки за ранглистата, в която сега е 151-ва.

Марселиньо

Марселиньо: "Брага" е фаворит

Една от звездите на "Лудогорец" Марселиньо призна, че лидерът в групата "Спортинг" (Брага) е фаворит за утрешния мач срещу българския шампион в Лига Европа. Отборът на "Брага" е фаворит в този мач. Това е голям отбор със силни играчи. Ние обаче сме готови да направим добър и силен двубой , сподели Марселиньо по време на официалната..

публикувано на 18.10.17 в 23:18
Димитър Димитров-Херо

Димитър Димитров: Мислех "Лудогорец" за аутсайдер

Старши-треньорът на "Лудогорец" Димитър Димитров очаква трудно гостуване срещу Спортинг (Брага) утре от 22:05 часа българско време в мач от третия кръг в трета група на Лига Европа. Той призна, че е мислил българския шампион за аутсайдер в групата, но нещата са се променили след първите два мача. Като стана ясна групата, си мислех, че..

публикувано на 18.10.17 в 22:59

"Лукойл" с победа във ФИБА Европа, "Балкан" със загуба

Българският шампион "Лукойл Академик" стартира с драматична победа над гостуващия "Динамо" Тбилиси (Грузия) със 73:70 точки (21:16, 13:12, 23:18, 16:24) в пета група на турнира за Купата на ФИБА Европа по баскетбол за мъже. Домакините играха на приливи и отливи през цялата среща, но все пак стигнаха до успеха. Джъстин Нокс беше най-резултатен за "Лукойл..

публикувано на 18.10.17 в 21:43

"Берое" загуби от "Цървена звезда" в Адриатическата лига

Отборът на "Берое" загуби гостуването си на фаворита "Цървена звезда" (Сърбия) с 64:95 точки (23:26, 14:21, 14:26, 13:22)  в среща от третия кръг в група "А" на Адриатическата лига по баскетбол за жени. Старозагорки останаха с една победа, докато белградчанки са лидерки в подреждането с пълен актив. Българките бяха равностойни само в първата част, след..

публикувано на 18.10.17 в 21:27
Георги Василев

Георги Василев: Няма фаворит на "Левски" - ЦСКА София

На този етап няма фаворит във футболната среща между отборите на "Левски" и ЦСКА - София . Това призна пред "Хоризонт" Георги Василев. Според него силите между двата тима са изравнени и е трудно да се прогнозира кой ще спечели срещата от 13-ия кръг на първа професионална футболна лига. Не очаквам да има много голове в този мач. Двата отбора..

публикувано на 18.10.17 в 20:23