Димитър Димитров: Доказахме, че сме отбор

Димитър Димитров
Снимка: ludogorets.com

"Емоционално изживях този мач. Искам да се върна малко назад при жребия, паднахме се в коварна група, всички ни слагаха като аутсайдери.

Но ние доказахме, че сме отбор и съм щастлив. Да, днес беше тежко, особено след червения картон. Но с цялостното ни участие, заслужено се класираме напред“.

Това заяви старши треньорът на „Лудогорец“ Димитър Димитров след равенството 1:1 срещу „Хофенхайм“.

„Домакините имаха едно положение преди почивката, даже не беше чисто, но ни вкараха от него. Втората част при този негативен резултат трябваше да рискувам, до 55-ата минута имахме няколко тежки момента.

Не мога да коментирам съдийството, убеден съм, че и да е имало грешки, то те не са били тенденциозни. Дори и да е сгрешил реферът някъде, не е ощетил никой от двата отбора нарочно", допълни Димитров.

"Марица" стартира с поражение в Шампионската лига

"Марица" /Пловдив/ стартира с поражение от гостуващия руски "Динамо" /Казан/ с  0:3 гейма (19:25, 23:25, 23:25) в първия си мач от група "С" на Шампионската лига по волейбол за жени.   Домакините стартираха колебливо и бяха догонващи през цялата първа част, която рускините спечелиха убедително с 25:19.   "Динамо" започна добре и втория гейм, в който..

публикувано на 13.12.17 в 20:28

"Славия" е полуфиналист след 3:1 срещу "Етър"

"Славия" победи "Етър" с 3:1 във Велико Търново и се класира за полуфиналите в турнира за купата на България по футбол.   Столичани получиха две спорни дузпи, с които стигнаха до обрат, след като допуснаха ранно изоставане на стадион "Ивайло".   Домакините поведоха с първата си атака още в 27-ата секунда. Димо Атанасов беше изведен от ляво и пусна пас..

публикувано на 13.12.17 в 19:47

Александра Жекова - пета за Световната купа

Александра Жекова се класира на пето място в състезанието по сноубордкрос от Световната купа по сноуборд във Вал Торен (Франция).   Жекова завърши трета в полуфиналната си серия, но спечели Малкия финал, с което записа най-доброто си класиране за сезона.   Петкратната световна шампионка Линдзи Джакобелис (САЩ)  триумфира в днешната надпревара и записа..

публикувано на 13.12.17 в 15:38
Виктория Томова

Томова победи 87-ата в света

Виктория Томова се класира за четвъртфиналите на тенис турнира в Дубай с награден фонд 100 хиляди долара. В мач от втория кръг 144-тата в световната ранглиста наша тенисистка победи 87-ата - украинката Катерина Козлова със 7:6, 5:4 и отказване на съперничката. Първият сет продължи час и 3 минути като двете си размениха по 3 пробива. В тайбрека украинката..

публикувано на 13.12.17 в 14:59

Мирела Демирева беше определена за Лекоатлет на 2017 година на Спортен клуб "Берое"

Мирела Демирева беше определена за Лекоатлет на 2017 година на Спортен клуб "Берое". Най-високото постижение през годината на Демирева е 7-ото място на Световното първенство по лека атлетика в Лондон това лято, както и 1-во място на висок скок на Международния турнир "Самарско знаме" плюс сребърен медал от Балканските игри. Мирела Демирева не..

публикувано на 13.12.17 в 13:21