Майк Тайсън отваря ранчо за марихуана

Майк Тайсън
ЕПА/БГНЕС

Бившият световен шампион по бокс Майк Тайсън ще отвори ранчо за марихуана в Южна Калифорния, съобщиха медиите в САЩ.

Комплексът ще бъде с големина от 40 акра, а откриването му става факт, след като преди дни Калифорния разреши употребата на марихуана за забавление.

През 2000 година Тайсън бе глобен, след като даде положителна проба за марихуана. В мемоарите си именитият боксьор разкрива, че често е пушел трева преди важни двубои.

Кметът на Калифорния Дженифър Ууд поздрави Тайсън за намерението му да изгради подобно ранчо, като изрази надеждата си, че така ще бъдат отворени много нови работни места в региона.

Андрей Гълъбинов

"Ювентус" повали тима на Гълъбинов

Шампионът "Ювентус" победи гостуващия "Дженоа" с минималното 1:0 в среща от 21-ия кръг на италианската Серия „А” и записа седма поредна победа във всички турнири. Андрей Гълъбинов игра през второто полувреме за гостите. Домакините започнаха по-активно и поведоха в 16-ата минута, когато бразилецът Дъглас Коста се разписа от близка дистанция..

публикувано на 23.01.18 в 00:29
Мохамед Салах

"Суонзи" излъга с 1:0 "Ливърпул"

Опашкарят "Суонзи" изненадващо излъга у дома "Ливърпул" с 1:0 в последна среща от 24-ия кръг на английската Висша лига и спря серията на мърсисайдци от 18 мача без загуба във всички турнири - 13 победи и 5 равенства. Преди срещата с минута мълчание бяха почетени легендарните имена за английския футбол Сирил Реджис и Джими Армфийлд. Победният..

публикувано на 23.01.18 в 00:23
Хенрих Мхитарян

Мхитарян: Мечтаех да играя в "Арсенал"

Новото попълнение на "Арсенал" Хенрик Мхитарян заяви пред клубния сайт, че е мечтал да играе за лондонския клуб. Арменецът премина в "Арсенал" като част от сделката, която прати Алексис Санчес във вече бившия му клуб "Манчестър Юнайтед". Много съм щастлив, че тази сделка бе финализирана и мога да бъда тук. Мечтата ми стана реалност, защото винаги съм..

публикувано на 22.01.18 в 23:29