„Атлетико“ (М) спечели Лига Европа

Звездата на "Атлетико" (М) Антоан Гризман вкара два гола за победата над "Олимпик" (М) с 3:0

„Атлетико“ (Мадрид) спечели футболния турнир Лига Европа.

Във финалната среща, играна в Лион, испанците победиха с 3:0 „Олимпик“ (Марсилия).

Мадридчани доминираха през цялата среща и не оставиха никакви шансове на съперниците си.

Антоан Гризман изведе „Атлетико“ напред в резултата в 21-ата минута.

4 минути след почивката отново той покачи на 2:0.

Третият гол бе дело на Габи в 89-ата минута.

Това е трети трофей за „Атлетико“ в турнира след 2010-та и 2012-та година.

Финалната фаза на златния „Трофи тур“ продължава

Добрич посреща златната световна купа по волейбол

Финалната фаза на златния „Трофи тур“ продължава с пълна сила. Днес най-желаният волейболен трофей ще гостува в Добрич, където точно в 18 часа на площад „Свобода“ ще бъде представен лично от волейболната легенда и вицепрезидент на Българската федерация по волейбол Любомир Ганев. Към златната световна купа са се устремили 24 отбора, които от 9 до 30..

публикувано на 17.08.18 в 11:51
Христо Стоичков и Стилиян Петров ще играят в благотворителен мач

Благотворителен мач събира Стилиян Петров и Стоичков

Стилиян Петров и Христо Стоичков ще играят в благотворителен мач по футбол на стадион „Селтик Парк“. На 8 септември двамата българи ще бъдат част от двубоя в Глазгоу (Шотландия) за набиране на средства в борбата срещу коварната болест рак. Цените на билетите за мача са между 30 и 700 лири. Петров ще води един от отборите, а в него ще играе..

публикувано на 17.08.18 в 10:25

Григор Димитров и Новак Джокович доиграват днес мача в Синсинати

Мачът на Григор Димитров срещу Новак Джокович от осминафиналите на турнира по тенис от сериите Мастърс 1000 в Синсинати бе прекъснат заради дъжд при резултат 6:2, 3:6 и 1:2 гейма за сърбина в третия сет. Победителят ще играе на четвъртфиналите срещу канадеца Милош Раонич, който елиминира своя сънародник Денис Шаповалов със 7:6, 6:4. Лошото..

публикувано на 17.08.18 в 07:33

Резултати от реваншите в третия предварителен кръг на турнира по футбол Лига Европа:

Кайрат (Алмати) – Сигма (Оломоуц)*    1:2 (2:0) Нидеркорн (Люксембург) – Уфа (Русия)*  2:2 (1:2) АЕК (Ларнака)* - Щурм (Грац)    5:0 (2:0) ХИК „Хелзинки“ - Олимпия (Любляна(*  1:4  (0:3) Копенхаген (Дания)* - ЦСКА София  2:1 (2:1) Университатя (Крайова) - Лайпциг (Германия)*  1:1 (1:3) АПОЕЛ (Никозия)* - Апоел Беер Шева (Израел)  3:1..

публикувано на 17.08.18 в 00:26
„Лудогорец“ се класира за плейофния кръг в турнира по футбол Лига Европа

"Лудогорец" срещу грузинци за влизане в групите на Лига Европа

Отборът на „Лудогорец“ се класира за плейофния кръг в турнира по футбол Лига Европа, след като завърши 1:1 в реванша с първенеца на Босна и Херцеговина „Зрински“ (Мостар). Тимът от Разград се наложи с 1:0 в първия мач и с общ резултат 2:1 елиминира съперника си. В следващия етап на турнира, който е последният преди групите, „Лудогрец“ ще срещне..

публикувано на 16.08.18 в 23:25