Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 19.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Красен Кралев награди кануиста Ангел Кодинов

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев награди с почетен плакет на ММС Ангел Кодинов за сребърния му медал на 500 м едноместно кану от Световното първенство в Сегед, Унгария. 21-годишният български състезател остана на по-малко от секунда от първото..

публикувано на 02.09.19 в 16:43

Почина легендата Атанас Манолов - Малкия орел

Легендата на пловдивския и българския футбол Атанас Манолов - Малкия орел почина на 86-годишна възраст. Атанас Манолове бивш футболист на Спартак (Пловдив). Рекордьор е с най-много изиграни мачове за клуба в "А" група - 303 мача с 12 гола. Шампион на..

обновено на 02.09.19 в 08:03

Гришо срещу Федерер на велик четвъртфинал на US Open

Най-добрият български тенисист Григор Димитров записа историческа победа на Откритото първенство на САЩ, като за първи път в своята кариера се класира за четвъртфиналите. 28-годишният българин победи австралиеца Алекс де Минор с 3:0 сета (7:5, 6:3, 6:4) за..

публикувано на 02.09.19 в 08:03

Волейболистките на четвъртфинал на Евроволей 2019

Националният отбор на България победи Азербайджан с 3:0 (25:12, 25:16, 25:23) и се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство по волейбол за жени. В Будапеща българският отбор имаше много сериозно превъзходство през първите два гейма и ги..

публикувано на 01.09.19 в 23:09

ЦСКА и Левски с равенство 2:2 във вечното дерби

ЦСКА и Левски завършиха наравно 2:2 в дербито на българския футбол, което е от от 8 кръг на efbet Лига. Станислав Иванов в 12-ата минута и Найджъл Робърта в 18-ата бяха точни за Левски, а за "червените" се разписаха Евандро и Албентоса през второто..

публикувано на 01.09.19 в 21:47

Локо и Ботев направиха 1:1 в пловдивското дерби

Локомотив и Ботев завършиха 1:1 в пловдивското дерби в осмия кръг на Първа лига. След равенството на Лаута "черно-белите" се утвърдиха на третото място с 14 точки, а "жълто-черните" са на деветата позиция с 9 точки. Ботев започна по-добре и в осмата минута..

публикувано на 31.08.19 в 20:51

Локо - Ботев - 1:1 Слушайте предаването след мача!

Радио Пловдив предаде пряко 109-ото пловдивско дерби между Локомотив и Ботев.  Мачът завърши наравно - 1:1 на стадион "Локомотив", с главен рефер е Никола Попов. До  21:00 продължава специалното издание на предаването "Спорт и музика",  посветено основно..

обновено на 31.08.19 в 19:52

България с 39 медала от СП по Таекуон-До ITF

Изключителното представяне на българските спортисти донесе на страната ни 39 отличия от завършилото 21-во Световно първенство по Таекуон-До ITF. В продължение на шест дни пловдивската зала "Колодрума" беше домакин на авторитетния форум, който се състоя във..

публикувано на 31.08.19 в 10:08

Лудогорец в група с ЦСКА Москва, Еспаньол и Ференцварош

Лудогорец ще играе с ЦСКА Москва, Еспаньол и Ференцварош в груповия етап на турнира Лига Европа. Това стана ясно след жребия, който беше изтеглен в Монако. Така футболистите от Разград ще играят за втори път срещу унгарския си съперник, който ги..

публикувано на 30.08.19 в 15:04

Ботев (Пловдив) удължи договора на Станислав Шопов

Най-младият футболист в състава на Ботев (Пловдив) Станислав Шопов удължи договора си с клуба. По-малко от седмица, след като записа първия си мач като титуляр в елита на българския футбол, 17-годишният талант подписа споразумение с родния си тим до..

публикувано на 30.08.19 в 14:07