Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 19.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Локо ще гони Йоан Ласиман

Локомотив (Пловдив) обмисля да освободи французина Йоан Ласиман. От БФС отказаха да картотекират 25-годишният футболист. Причината е, че той имал подписан договор с Локомотив (София) преди началото на сезона. Месец преди това Локо не успя да..

публикувано на 12.11.14 в 18:20

Ошобе дебютира за дублиращия тим на Локомотив

Нигерийският халф Ошобе Оладеле дебютира за дублиращия тим на Локомотив (Пловдив) при победата с 1:0 над Славия. Футболистът игра до 60-ата минута на мача. Вратарят Теодор Скорчев и капитанът Георги Стефанов бяха другите футболисти от първия тим, които..

публикувано на 12.11.14 в 09:57

Марица настоя за освобождаването на иранската любителка на волейбола

Волейболистките на Марица (Пловдив), с подкрепата на целия клуб, изразиха своето категорично настояване за незабавното освобождаване на Гончех Гавами, която вече повече от четири месеца гние в ирански затвор, защото си е позволила да отиде в..

публикувано на 10.11.14 в 18:06

Ботев ще играе контрола с гърци

Ботев уреди контрола с гръцкия Пантракикос (Комотини) в паузата за мачове на националните отбори. Гърците ще гостуват в "Коматево" в събота, 15 ноември, от 14"30 часа. Велислав Вуцов ще даде шанс за изява на футболисти, които в досегашните мачове са..

публикувано на 10.11.14 в 18:02

Лудогорец - Локо Пд 2-0

Отборът на Лудогорец не допусна грешна стъпка в преследването на първото място в класирането, като се наложи с  2:0  над Локомотив Пд в последния мач от 15-я кръг на А група.  Точни за успеха на разградчани бяха Даниел Абало и Юнес Хамза от дузпа. Със..

публикувано на 10.11.14 в 10:21

Григор и Мария си дадоха среща в Лондон

"Неотдавна световните медии съобщаваха за раздялата на Григор Димитров и Мария Шарапова. Звездната двойка на тениса обаче изглеждаше по-щастлива от всякога по улиците на Лондон в неделния следобед", пише "Дейли мейл" в материал за двамата.  В статията се..

публикувано на 10.11.14 в 10:15

Групата на Локо (Пд) за мача с Лудогорец

Треньорът на Локомотив Пловдив Христо Колев определи група от 18 футболисти за утрешния мач срещу Лудогорец. Срещата от 15-ия кръг на „А” група е в неделя от 18,30 часа в Разград. Черно-белите заминаха днес по обед за Русе, където ще отседнат на режим в..

публикувано на 08.11.14 в 20:09

Марица излезе начело след разгром над Славия

Марица (Пловдив) продължи перфектната си серия от началото на сезона в женската Национална волейболна лига и в четвъртия си мач. Преди малко в зала Пловдивски университет вицешампионските разгромиха и отбора на Славия-СУ (София) в три гейма -  3:0 (25:12,..

публикувано на 08.11.14 в 20:04

Ботев Пд шокира Литекс насред Ловеч

Ботев (Пловдив) постигна изключително важна победа с 2:1 над Литекс като гост в среща от 15-ия кръг на "А" група. С нея канарчетата се изравниха по точки с четвъртия Левски в класирането на "А" група.  Ловчанлии откриха резултата чрез Джордан, но в края на..

публикувано на 08.11.14 в 20:01

Снимаха в Пловдив филма „Трите лица на Христо”

Американската телевизия „Унивижън” направи днес снимки в Пловдив за филма „Трите лица на Христо”. Той е посветен на легендата на българския футбол Христо Стоичков. Легендарният голмайстор на Барселона и на българския национален отбор по футбол..

публикувано на 07.11.14 в 14:11