Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 18.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Борислав Крачанов

ВК "Марица" се раздели с Борислав Краччанов

Марица (Пловдив) се разделя със старши-треньора си Борислав Крачанов след края на сезона. Клубът благодари на Крачанов за всичките три години, на които беше отдаден на Марица и даде всичко от себе си за шампионките. В този период отборът спечели три..

публикувано на 23.04.24 в 19:47

Кузманов загуби при доиграването в Острава

Националът на България за Купа "Дейвис" Димитър Кузманов отпадна от турнира по тенис на клей от сериите "Чалънджър" в Острава (Чехия) от категория 75. Пловдивчанинът, който е 265-и в ранглистата, загуби в първия кръг от белгиеца Готие Онклен с 5:7,..

публикувано на 23.04.24 в 18:02

Локо гостува на Черно море тази неделя

"Локомотив" (Пловдив) започва плейофите в първата шестица с гостуване на "Черно море", а от СТК на БФС обявиха програмата по часове и дати само за първия кръг. Двубоят на стадион „Тича“ във Варна ще бъде тази неделя (28.04) от 20:15 часа. Дербито между..

публикувано на 22.04.24 в 13:14

Локомотив (Пловдив) изпревари Левски след 1:1 срещу ЦСКА 1948

Локомотив (Пловдив) и ФК ЦСКА 1948 завършиха без победител двубоя си от последния 30-ти кръг на редовния сезон в efbet Лига. Мачът на стадиона в "Лаута" приключи при резултат 1:1, а гостите могат да съжаляват за множеството си пропуски през първата част...

публикувано на 22.04.24 в 00:24
Уме Емануел в акция

"Ботев" разби с 4:0 "Локо" (Сф) и стъпи на седмото място

"Ботев" (Пловдив) разби с 4:0 "Локомотив" (София) като гост и се изкачи на седмо място в класирането на Първа лига в края на редовния сезон. "Канарчетата", изместиха от тази позиция ЦСКА 1948. и завършват с 44 точки и една повече от „червените“. И двата..

публикувано на 21.04.24 в 19:55
Трета поредна победа с 3:0 над ЦСКА във финалите

ВК "Марица" спечели десета поредна титла

ВК "Марица" (Пловдив) за 10-ти пореден път е шампион на България. Маричанки победиха ЦСКА (София) с 3:0 (25:17, 25:20, 25:15) гейма в третата решителна среща от финала на Националната волейболна лига. Така "Марица" спечели серията с 3:0 победи и за..

публикувано на 21.04.24 в 19:26
Локо и ЦСКА 1948 направиха 1:1 на

Локо четвърти в редовния сезон след 1:1 с ЦСКА 1948

Локомотив (Пловдив) направи 1:1 у дома с ЦСКА 1948 в среща от последния 30-и кръг на редовния сезон в Първа лига. И двете попадения паднаха след почивката в рамките на 6 минути. Тодор Павлов откри за „черно-белите“ в 53-ата минута, а Бирсент Карагарен..

обновено на 21.04.24 в 18:29

Локомотив срещу ЦСКА 1948 пряко по Радио Пловдив

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) е домакин на ЦСКА 1948 в мач от 30-тия кръг на Първа лига. Двубоят е насрочен за неделя (21.04) от 15:15 часа на “Лаута”. „Черно-белите“ проведоха последното си занимание на помощния терен. Наказани са Ивайло..

публикувано на 20.04.24 в 18:02

Марица е на победа от десета поредна титла

Отборът на Марица (Пловдив) се доближи само на една победа до спечелването на десета поредна титла в Националната волейболна лига за жени. „Жълто-сините“ записаха втори пореден успех във финалния плейоф в първенството, след като надиграха ЦСКА с 3:0..

публикувано на 19.04.24 в 09:44

Финалът за Купата следващия сезон ще е на стадион "Христо Ботев"

Известни промени ще има в Нормативната уредна на БФС и за турнира за Купата на България, която е под шапката на ПФЛ. Основната е свързана с мястото на провеждане на финала. Очаква се от следващия сезон 2024/25 битката за отличието да се премести на..

публикувано на 18.04.24 в 18:05