Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 19.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Завръщане с победа на Григор Димитров

Григор Димитров се завърна на корта с победа. Най-добрият български тенисист се наложи с 2:0 сета над Даниел Еванс (Великобритания), в отделните части 7:5, 7:5 и се класира за четвъртфиналите на турнира на твърди кортове в Ченду, Китай. В следващия кръг..

публикувано на 26.09.19 в 09:58

Ботев се промуши до 1/8-финалите за Купата на България

Миньор (Перник) загуби домакинството си на Ботев (Пловдив) в сблъсък от 1/16-финалите на Купата на България. След края на 90-те минути от срещата регистрираният краен резултат бе 1:2. Точен за домакините беше Йосифов, но с две попадения Фернандо Виана..

публикувано на 25.09.19 в 18:04

ТК Локомотив е домакин на турнира за инвалиди "Филипополис къп"

На кортовете на ТК Локомотив (Пловдив) от днес до събота се провежда турнир под егидата на ITF за тенисисти в инвалидни колички "Филипополис къп" . Пловдивският клуб за втори път е домакин на тази проява, след като има дългогодишна традиция и там се..

публикувано на 25.09.19 в 13:44

Честит рожден ден на Димитър Илиев!

На днешния 25 септември рожден ден празнува капитанът на Локомотив Пловдив Димитър Илиев! Той е пример за малки и големи с постоянството, трудолюбието, раздаването и отиграванията си на терена със свещеното черно-бяло райе, написа по този повод официалният..

публикувано на 25.09.19 в 10:08

Ботев (Пловдив) гостува в сряда на Миньор за Купата

Ботев (Пловдив) се изправя срещу Миньор (Перник) в 1/16-финален мач от турнира за Купата на България. Двубоят е в сряда от 16:00 часа на стадион "Миньор" в Перник. В сравнение с последния шампионатен мач, наставникът на "канарчетата" извършва няколко..

публикувано на 24.09.19 в 16:43

Академик срещу Спартак (Пл) в първия си мач за купа Пловдив

Академик Бултекс 99 ще играе срещу Спартак (Плевен) в първия си мач на традиционния турнир за купа Пловдив, който пловдивският тим организира вече четвърта поредна година. Двубоят е тази събота от 19:00 часа. Преди това, в 17:00 часа, играят Левски Лукойл..

публикувано на 24.09.19 в 16:36

Езе и Умарбаев наказани за по 1 мач

ДК на БФС наказа за натрупани жълти картони двама футболисти на Локомотив (Пловдив) - Стивън Езе и Парвиз Умарбаев. Така те ще пропуснат 1/16-финала за Купата на България в четвъртък срещу Балкан в Ботевград, където "черно-белите" започват защитата на..

публикувано на 24.09.19 в 15:20

Витоша се жалва от пловдивския рефер Владимир Вълков

Ръководството на Витоша (Бистрица) подаде жалба срещу съдийството на Владимир Вълков при вчерашната загуба с 0:1 като гост на Етър (Велико Търново) в двубой от десетия кръг на Първа Лига. Единственото попадение на стадион "Ивайло" отбеляза Яни Пехливанов в..

публикувано на 24.09.19 в 09:58

Локомотив съсипа Берое с 3:0

Локомотив (Пловдив) тотално надигра  Берое при домакинската си победа с 3:0. Георги Илиев и Бирсент Карагерен през първото полувреме и Ален Ожболт след почивката отбелязаха попаденията.  Отличен мач за Локомотив направи ветеранът Георги Илиев, който откри..

публикувано на 22.09.19 в 20:35

Слаб Ботев инкасира пета загуба

Ботев изигра поредния си трагично слаб мач под ръководството на Желко Петрович. Жълто- черните продължават да копаят дъното след като загубиха с 0:2 от Черно море. Срещата започна с по-активна игра на домакините, но канарчетата първи стигнаха до голово..

публикувано на 20.09.19 в 19:29