Свещените тайни на женствеността

"Стремежът е антитеза на щастието", пише Екхарт Толе. Не се стремим, просто го правим. Един откровен разговор за жените и женствеността с Ива Митева-Славчева, лайф и бизнес коуч.

Кубрат Пулев нокаутира Богдан Дину в седмия рунд

Кубрат Пулев записа 27-ма победа от 28 мача на професионалния ринг и 14-а с нокаут. Българският боксьор в тежка категория нокаутира Богдан Дину от Румъния в седмия рунд на двубоя между двамата в Коста Меса, Калифорния. Преди това срещата премина през изключителна драма и трудни моменти за Кубрат Пулев, който получи много тежка аркада в четвъртия рунд...

публикувано на 24.03.19 в 11:36

Дейвид Хъдълстон спечели многобоя и 3 титли индивидуално

Дейвид Хъдълстон от клуб ГСК Ели-ГАШ спечели три златни медала на финалите на отделните уреди при мъжете на държавното първенство по спортна гимнастика, което се провежда в зала "Строител" в Пловдив. Хъдълстон, който снощи взе титлата и в многобоя, е първи на прескок, на халки и на кон с гривни, а освен това спечели и бронзовото отличие на земна..

публикувано на 23.03.19 в 17:43

Локо направи 3:3 с Берое от 0:3 в контрола на "Лаута"

Локомотив (Пловдив) и Берое завършиха 3:3 в контролна среща на „Лаута“. Домакините допуснаха съперникът да им поведе с 0:3, но върнаха три попадения и така се стигна до ремито. Новото попълнение на старозагорци Меледже Омнебес откри резултата в 12-ата минута, а Александър Василев направи 0:2 десет минути по-късно. В 32-ата минута Мартин Камбуров..

публикувано на 23.03.19 в 16:35

Неделев от дузпа донесе 1:1 за България срещу Черна гора

България започна квалификациите за Евро 2020 с домакинско равенство срещу Черна гора. На стадион „Васил Левски“ националите бяха назад в резултата, след гола на Стефан Мугоша в 50-ата минута. В 82-ата реферът Руди Брюке даде спорна дузпа за България, която Тодор Неделев превърна в гол и националите взеха първата си точка в квалификациите на група „А“...

публикувано на 23.03.19 в 08:01

Локомтив Сф обърна Ботев в Коматево

Ботев загуби с 1:2 от Локомотив София в контролна среща, играна на централния терен в Коматево. Треньорът на пловдивчани Николай Киров не можеше да разчита на куп основни футболисти - двама национали и петима контузени, както и Даниел Кайзер, който бе пуснат да се прибере до Полша. През първото полувреме гостите от София имаха няколко чисти..

публикувано на 22.03.19 в 18:00