Свещените тайни на женствеността

"Стремежът е антитеза на щастието", пише Екхарт Толе. Не се стремим, просто го правим. Един откровен разговор за жените и женствеността с Ива Митева-Славчева, лайф и бизнес коуч.

print Отпечатай

"Канарчетата" са на финал за Купата

Ботев Пловдив потрепери в полуфиналния мач реванш за Купата на България срещу Верея, но се класира за финала, след като мачът на стадиона в кв. „Коматево“ завърши 1:1. В първата среща „канарчетата“ спечелиха с 1:0 в Стара Загора и с общ резултат 2:1 се класираха за финала на турнира, където ще срещнат победителя от двубоя между Литекс и Лудогорец. В..

публикувано на 26.04.17 в 20:04

Радио Пловдив предава реванша Ботев - Верея днес

Радио Пловдив ще предава реванша между Ботев (Пловдив) и Верея в полуфиналите на турнира за Купата на България. Първата среща завърши 1:0 за "канарчетата" в Стара Загора, а решителната среща е днес от 18:00 часа на базата в Коматево. Предаването "Антена спорт" започва по традиция в 17:00 часа, а от футболния комплекс пряко ще предават репортерите Йордан..

публикувано на 26.04.17 в 12:30

ВК Марица на крачка от трета поредна титла

Марица (Пловдив) вече е само на една победа от третата си поредна шампионска титла. В първия мач от финалната серия в женската Национална волейболна лига, момичетата на старши-треньора Иван Петков надиграха гостуващия Левски (София) с 3:0 (25:15, 25:18, 25:15)* след само 63 минути игра и поведоха в серията с 1:0 победи. Това бе 19-ата победа на..

публикувано на 26.04.17 в 07:31

Пиронкова отпадна в първия кръг и в Истанбул

Най-добрата българска тенисистка Цветана Пиронкова отпадна на старта на на турнира по тенис на червени кортове в Истанбул (Турция) с награден фонд 250 хиляди долара. Поставената под номер 7 пловдивчанка загуби от преминалата през квалификациите представителка на домакините Башак Ерайдън с 2:6, 4:6 за 66 минути в първия си мач на клей през сезона. Така..

публикувано на 25.04.17 в 16:32

Шампионите от набор 2001 показват Купата на феновете

„Жълто-черните“ шампиони от набор 2001 ще покажат спечелената Купа на БФС пред феновете преди полуфиналния мач-реванш срещу Верея.  Това ще се случи в минутите преди началото на срещата, а Стефан Стоянов и момчетата му ще направят почетна обиколка пред бултрасите. „Канарчетата“ завоюваха скъпоценния трофей след успех над Левски.  Това е трето поредно..

публикувано на 25.04.17 в 12:29

Ясен е съдията за реванша между Ботев и Верея

БФС обяви днес съдийските назначения за полуфиналния реванш от турнира за Купата на България между Ботев и Верея. Двубоят е в сряда, 26 април, от 18:00 часа в Коматево. Първият мач в Стара Загора завърши 1:0 за "канарчетата". Сега арбитър в реванша ще е Ангел Ангелов, който между другото беше 4-и съдия по време на двубоя на "Трейс Арена". Асистенти ще..

публикувано на 24.04.17 в 18:01