Свещените тайни на женствеността

"Стремежът е антитеза на щастието", пише Екхарт Толе. Не се стремим, просто го правим. Един откровен разговор за жените и женствеността с Ива Митева-Славчева, лайф и бизнес коуч.

ВК Марица загуби с 1:3 като гост на Щутгарт

Марица (Пловдив) спечели първия си гейм в Шампионската лига за този сезон, но загуби третия си мач в груповата фаза на турнира от германския Алианц МТФ (Щутгарт) с 1:3 (15:25, 21:25, 25:23, 19:25). Двубоят се проведе пред 1492 зрители в зала ШАРена в Щутгарт и беше първият официален двубой на тима за 2019-а година. Топреализатор в двубоя стана..

публикувано на 23.01.19 в 23:27

"Канарчетата" победиха с 2:0 Локо (ГО), утре заминават за Турция

Ботев (Пловдив) победи с 2:0 Локомотив (Горна Оряховица) в първата си контролна среща от зимната подготовка. Двубоят се игра на централния терен на "Футболен комплекс Ботев 1912". Дебют за "канарчетата" направи новото попълнениe Антон Карачанаков. Антонио Вутов откри резултата в полза на Ботев с гола си в 20-ата минута. "Жълто-черните" имаха..

публикувано на 23.01.19 в 16:45

Ботев официално продаде Серкан Юсеин на Лудогорец

Ботев (Пловдив) се раздели с полузащитника Серкан Юсеин, който ще премине в редиците на Лудогорец. Двата клуба сключиха договор за прехвърляне състезателните права на 22-годишния младежки национал и от пролетта на 2019-а година Серкан ще облече екипа на състава от Разград. С трансфера си в Лудогорец Серкан Юсеин слага край на 6-годишния си престой в..

публикувано на 23.01.19 в 12:31

ВК Марица стартира годината с гостуване в Щутгарт

Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще изиграе днес първия си официален мач за новата 2019-а година. Маричанки гостуват на вицешампиона на Германия Алианц МТФ (Щутгарт) в търсене на първа победа в третия си мач от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят е днес, 23 януари, от 20:00 часа в зала „ШАРена“. Марица направи добра..

публикувано на 23.01.19 в 09:30

Академик разби Башкими с 50 точки разлика в Балканската лига

Академик Бултекс 99 грабна убедителна и ценна победа срещу гостуващия Башкими в Балканската лига и на практика си осигури класиране за финалната четворка в София през април. Пловдивският баскетболен тим спечели с цели 50 точки разлика – 109:59 (23:20, 19:15, 30:19, 37:5). На почивката разликата бе само 7 точки за домакините, но в третата и особено в..

публикувано на 22.01.19 в 20:50

Тодор Неделев е "Футболист на Пловдив 2018"

Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев е "Футболист на Пловдив" за 2018-а година със 134 точки.  Националът получи наградата за втора поредна година на церемония в Първо студио на Радио Пловдив .  На второ място с 41 точки е капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев, а на третата позиция е вратарят на "канарчетата" Даниел Кайзер, който е..

обновено на 22.01.19 в 14:55

Ето кога се подновява първенството в Първа лига

БФС обяви програмата на Първа лига до края на редовния сезон:  21 КРЪГ 15 февруари (петък), 17:30 Верея – Лудогорец (Диема Спорт) 16 февруари (събота), 12:30 часа Ботев (Враца) – Витоша (Диема Спорт) 16 февруари (събота), 15:00 часа Черно море – ЦСКА (Диема Спорт) 16 февруари (събота), 17:30 часа Ботев (Пловдив) – Славия (Диема Спорт) 17..

публикувано на 22.01.19 в 09:57