Ето реферите за следващите мачове на Ботев и Локо

Снимка: БФС

Драгомир Драганов ще ръководи реванша между Берое и Ботев в петък от 20:00 часа в Стара Загора. Негови помощници ще бъдат Диян Вълков и Димо Вълчев, четвърти съдия е Александър Атанасов, а допълнителни асистент-рефери - Вихрен Манев и Вангел Вангелов.

Домакинският двубой между Локомотив (Пловдив) и Черно море от 20:00 часа в неделя на "Лаута" ще свири Ангел Баялцалиев с помощници Мартин Ангелов и Николай Христов. четвърти съдия е Николай Георгиев, а допълнителни асистент-рефери - Валентин Станчев и Иван Пенчев.

print Отпечатай

Тодор Неделев остава в Ботев, подписва за 3 години

Тодор Неделев ще остане в състава на Ботев. Проведоха се финални преговори между „жълто-черния“ клуб и Майнц, които завършиха успешно и юношата на „канарчетата“ ще продължи да носи екипа на носителя на Купата на България. В началото на следващата седмица всичко между двата клуба ще бъде финализирано и Неделев ще подпише нов договор с Ботев, който ще..

публикувано на 23.06.17 в 07:25

Празник на лавандулата в Карлово

Феята на лавандулата ще посреща днес и утре гостите на Фестивала на етеричномаслените култури в Карлово, в чиито рамки се провежда и Празникът на лавандулата. Той ще се проведе на централния площад „20 юли“ и във възстановената старинна Патева къща, която се намира до пл. „В. Левски“ и е част от Архитектурно – туристическия ансамбъл „Старинно..

публикувано на 23.06.17 в 05:53

Николай Генов е републикански вицешампион "на часовник"

Младежкият национал на „Цар Симеон 1898“ Николай Генов стана вицешампион на България на държавното лично-отборно първенство на страната на шосе, което се проведе в Сливен. 19-годишният пловдивчанин спечели среброто в дисциплината индивидуално бягане по часовник при мъжете до 23-годишна възраст, но беше много близо и до златния медал. По..

публикувано на 22.06.17 в 15:17

Ботев започва срещу Пирин, Локо гостува на Етър

Ботев (Пловдив) започва новия сезон с домакинство на Пирин. Мачът ще се играе на закрити врати заради наказание на "канарчетата". Локомотив (Пловдив) ще играе в първия кръг на новия сезон  като гост на Етър (Велико Търново). Срещата трябва да се проведе на градския стадион в Ловеч. Пловдивското дерби е в 10-ия кръг, като домакин е Ботев. Жребият бе..

публикувано на 22.06.17 в 12:33

Локо направи първа тренировка в Говедарци

Представителният тим на Локомотив (Пловдив) тренира за първи път на високопланинската база на тима в Говедарци. Два изключително добре поддържани терена и топло време посрещнаха "черно-белите". Целият треньорски щаб и футболистите останаха очаровани от условията за подготовка, които предлага базата. Първа тренировка с отбора направи Серджо Телес, който..

публикувано на 22.06.17 в 09:34

Ботев загуби с 1:3 от АЕЛ, говедо прекъсна мача

Ботев (Пловдив) загуби с 1:3 от кипърския АЕЛ (Лимасол) в контролна среща, играна на комплекс "Царско село" в полите на Витоша. Поражението е второ поредно в предсезонните контроли за носителя на Купата на България седмица преди старта на Лига Европа. Куриозен момент видяха зрителите на мача през първото полувреме, когато говедо влезе на терена и..

публикувано на 22.06.17 в 09:20

Обявиха първите мачове на Левски, Ботев Пд и Дунав в Европа

УЕФА обяви датите и часовете на първите мачове от първия предварителен кръг на Лига Европа. От този етап на надпреварата започват три родни клуба - Левски, Ботев Пд и Дунав. Сините се изправят срещу Сутиеска на "Герена". Срещата е на 29 юни от 20.00 часа. По същото време, но в Павлодар, Дунав гостува на Иртиш. Партизани - Ботев (Пловдив) пък е насрочен..

публикувано на 21.06.17 в 17:59