Локомотив (Пловдив) се раздели с Шоко

Локомотив (Пловдив) се раздели с бразилския защитник Гилерме де Сооуза-Шоко, съобщи спортният директор на клуба Чавдар Цветков. Той поясни, че футболистът не е успял да се впише в отбора и затова сам е поискал да се прибере в родината си. Договорът с него е прекратен по взаимно съгласие.

Голяма е вероятността „черно-белите“ да се разделят и с Мигел Луке. Испанският халф не можа до този момент да впечатли треньорското ръководство, а за последния мач с ЦСКА-София остана извън групата.

Двамата чужденци бяха привлечени в отбора, когато негов старши треньор бе Едуард Ераносян. Преди месец Локо прекрати договора на македонския ветеран Роберт Петров, също привлечен когато наставник на тима беше Едуард Ераносян.

Лудогорец загуби с 1:2 от Истанбул ББ

Истанбул Башакшехир победи Лудогорец с 2:1 и обърка плановете на българския шампион за излизане от групата на Лига Европа. През първото полувреме гостите вкараха два гола за осем минути. Висча откри резултата в 20-ата минута, а Фрай удвои в 28-ата. В 65-ата минута натискът на Лудогорец бе материализиран чрез гол чрез Марселиньо, но до края зомакините..

публикувано на 24.11.17 в 10:11

Скандален рефер на Локомотив- ЦСКА-София

БФС обяви днес съдийските назначения за всички мачове от 17-ия кръг на Първа лига. Прави впечатление, че наряд за сблъсъка между Локомотив и ЦСКА-София на Лаута получи софийският рефер Ангел Ангелов. Ще припомним, че само преди два кръга същият този съдия ощети грозно черно-белите при гостуването им на Левски на Герена, когато не посмя да отсъди..

публикувано на 23.11.17 в 17:57

В "Тракия" загряват за Коледа с Фестивал на греяното вино

„Фестивал на греяното вино“ се открива от днес до 3 декември до паметника на Кан Крум в „Тракия“. Подаряваме на всички пловдивчани и гости на града 11-дневен коледен фестивал, който да допринесе за празничната атмосфера в Пловдив“, заяви кметът на района Костадин Димитров. По подобие на големите фестивали в европейските столици, събитието..

публикувано на 23.11.17 в 14:37

Откриваме ски сезона "на живо" от Пампорово

Днес “13-ят час” на Радио Пловдив обединява сили с “Радиоприемница” на Радио София и ще излъчваме на живо от Пампорово!  Предстартово откриваме сезона в ефир със събеседниците Таня Маринова - директор Маркетинг и Продажби - Пампорово АД и Марин Захариев - зам. кмет на Община Смолян.  Наш домакин е олимпийската ни шампионка Екатерина Дафовска ...

публикувано на 23.11.17 в 12:04

Ботев ще се готви в Анталия

Ботев ще проведе зимната си подготовка в турския курорт Анталия. Лагерът ще е от 21 януари до 3 февруари.  Единствено остава да се уточни хотелът, в който ще отседнат жълто- черните. За лагера са планирани 5 контроли. Не е изключено да има и приятелска среща още преди заминаването за Анталия.  От Ботев окончателно са отказали турнето в Китай...

публикувано на 22.11.17 в 17:59

Марица прегази Славия

Марица (Пловдив) постигна четвъртата си победа за сезона в женската Национална волейболна лига и вече е начело във временното класиране. Момичетата на Иван Петков надиграха като гости Славия (София) с 3:0 (25:8, 25:16, 25:20)* след едва 63 минути игра. 17-те аса, с които шампионските си помогнаха за успеха, обаче бяха изгледани от обидно малко зрители в..

публикувано на 22.11.17 в 10:03