Комуникацията мъж-жена

Като еволюирали същества, ние общуваме на много нива и по различни начини.

Комуникацията е един от начините да заявим себе си. В нашия случай, говорим за взаимодействието между мъжа и жената.

Често в този съвсем тесен кръг, може да се намеси трети и четвърти, и така нататък. И все пак, това са различни случаи, свързани с основното ядро на нещата.

Тази неделя, коментираме идеалния случай и най-вече формирането ни като личности, преди да навлезем активно в комуникацията мъж-жена.

Гост в предаването е психотелесният терапевт Кремена Станилова. Тя е и преподавател в Институт по Психотелесна Психотерапия в София.

Васил Бачев под въпрос за четвъртфинала срещу Ямбол

Старши треньорът на Академик Бултекс 99 Асен Николов има само един проблем преди първия четвъртфинален плейоф в НБЛ срещу Ямбол. Един от основните реализатори Васил Бачев продължава да бъде под въпрос за мача, след като не игра и в последната среща от редовния сезон срещу Берое. Бачев страда от разтежение и в момента провежда процедури. Всички останали..

публикувано на 26.04.18 в 18:17

Гришо е на четвъртфинал в Барселона

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на турнира на червени кортове в испанския град Барселона с награден фонд 2,51 милиона евро. Поставеният под номер 2 Димитров се наложи трудно след близо тричасова битка над тунизиеца Малек Джазири в три сета – 7:5, 3:6, 7:6 (8). 26-годишният хасковлия, който по-рано този сезон загуби от Джазири в Дубай,..

публикувано на 26.04.18 в 17:52

Тежки наказания за Ботев (Пловдив)

Ботев (Пловдив) отнесе глоби в общ размер на 8 хиляди лева заради различни прегрешения по време на реванша от полуфиналите за купата срещу Славия. Мачът на националния стадион "Васил Левски" бе загубен с 0:1. 5 хиляди лева е глобата за Пламен Димов, заради обидни реплики към рефера Станислав Ставров. Димов е наказан по доклад за 2 срещи, една пропуска..

публикувано на 26.04.18 в 13:54

Общината опитва да удължи срока за строеж на стадион "Ботев"

Това увери кметът Иван Тотев, след проведени разговори с бизнесмена Георги Самуилов и президентът на футболен клуб „Ботев“ Ангел Палийски. По думите на Тотев е имало обективни причини предложението да не бъде включено в днешната сесия на местния парламент. Това може да стана едва след преминаването през различни комисии – тази по концесията,..

публикувано на 26.04.18 в 13:29

Левски е на финал за Купата на България

Левски и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в мач реванш за Купата на България. В първия мач "сините" победиха с 2:0 и с общ резултат 4:2 се класираха на финала, където ще играят срещу Славия на 9-и май. Головете за Левски отбелязаха Жорди Гомес още в шестата минута и Серджиу Буш в 65-ата. Между двата гола Хеан Бланко изравни в 57-ата, а Роланд Алберг в..

публикувано на 26.04.18 в 10:14

Ботев поиска преиграване на мачa със Славия

След проведено заседание на Съвета на директорите ПФК „Ботев” взе принципно решение да не позволи потулване на грубо погазения феърплей, на който цяла футболна България стана свидетел около полуфиналните срещи на отбора в турнира за Купата на България. Ръководството на най-стария футболен клуб в страната е категорично в искането си за осветляване на..

публикувано на 25.04.18 в 18:15

"Ботев" иска съдийски оставки и наказания за мача със "Славия"

Ботев (Пд) поиска оставката на Йордан Сталев и извaждането на Станислав Ставров от съдийството. Това се казва в специална декларация, публикувана на официалният сайт на "жълто-черния" клуб, която гласи: "Ръководството на ПФК Ботев (Пд) изразява своето дълбоко разочарование и отвращение от начина, по който бе опорочен полуфиналният сблъсък в турнира за..

публикувано на 25.04.18 в 10:02