Комуникацията мъж-жена

Като еволюирали същества, ние общуваме на много нива и по различни начини.

Комуникацията е един от начините да заявим себе си. В нашия случай, говорим за взаимодействието между мъжа и жената.

Често в този съвсем тесен кръг, може да се намеси трети и четвърти, и така нататък. И все пак, това са различни случаи, свързани с основното ядро на нещата.

Тази неделя, коментираме идеалния случай и най-вече формирането ни като личности, преди да навлезем активно в комуникацията мъж-жена.

Гост в предаването е психотелесният терапевт Кремена Станилова. Тя е и преподавател в Институт по Психотелесна Психотерапия в София.

България срещу Колумбия за място в Лигата на нациите

Женският национален отбор на България по волейбол се класира на финала в турнира на претендентите за място във Волейболната лига на нациите.Нашите момичета, водени от селекционера Иван Петков, надиграха домакина на надпреварата Перу с 3-0 (25-21, 25-22, 25-18) и си осигуриха сблъсък с тима на Колумбия, който в другия 1/2-финал се наложи над Пуерто Рико с..

публикувано на 24.06.18 в 10:37
Германия оцеля на световното след 2:1 над Швеция

Световният шампион Германия обърна Швеция с 2:1

Германия победи Швеция с 2:1 в мач от втори кръг на група „F“ на Световното първенство по футбол в Русия. Световните шампиони наложиха тотално превъзходство на стадион „Фишт“ в Сочи, но шведите откриха резултата при една контраатака чрез Ола Тойвонен в 32-ата минута. Марко Ройс изравни веднага след почивката. Тони Кроос отбеляза победния гол за..

публикувано на 24.06.18 в 10:28

Мексико победи с 2:1 Южна Корея, Чичарито с гол №50

Мексико  спечели  с 2:1 срещу Южна Корея в  мач  от група "F" на Мондиал 2018. Футболистите на селекционера Хуан Карлос Осорио вече имат 6 точки от два мача и само чудо може да ги лиши от участие на 1/8-финалите. Точни за "ацтеките" бяха Карлос Вела от дузпа и Хавиер Ернандес-Чичарито, а Хюн-Мин Сон се разписа за корейците в добавеното време...

публикувано на 23.06.18 в 20:50

Ботев стартира контролите с 4:0 над Гълъбово

Ботев (Пловдив) стартира контролните срещи от лятната подготовка с убедителна победа с 4:0 над Ботев (Гълъбово). Двубоят се игра на централния терен на „Футболен комплекс Ботев 1912“. „Жълто-черните“ изиграха силен мач и зарадваха зрителите, които бяха дошли да наблюдават спаринга. С дебютни попадения с екипа на „канарчетата“ се отчетоха новото..

публикувано на 23.06.18 в 20:38
Белгия разпиля Тунис с 5:2 в най-резултатния мач на световното

Белгия разгроми Тунис с 5:2

Белгия победи Тунис с 5:2 в мач от група "G" на Мондиала в Русия. Това бе най-резултатният двубой от началото на Световното първенство по футбол. На стадион „Спартак“ в Москва Еден Азар и Ромелу Лукаку отбелязаха по два гола, а Миши Батшуай добави едно попадение за "червения динамит". Лукаку вече има 4 гола на шампионата и се изравни с Кристиано Роналдо..

публикувано на 23.06.18 в 17:52

„Алтер его” в торсионните полета с Розалия Александрова

Хумор, сатира, поетичен сблъсък между двете същности на водещия плюс сериозен разговор за торсионните полета и природата на квантовата поезия – ето такива звукови отблясъци ще отекнат в „Алтер его” тази събота.  Типично за предаването, което се движи по ръба на бръснача и в което говорим сериозно за веселите неща и весело за..

обновено на 23.06.18 в 13:17

Нов триумф за националките на Иван Петков

Националният отбор на България по волейбол за жени се класира за полуфиналите на чалъндж турнира за спечелване на квота за Волейболната лига на нациите. „Лъвиците“ на Иван Петков победиха категорично тимa на Пуерто Рико с 3:0(25:18, 25:18, 25:14) във втория двубой от група „В“ на надпреварата в перуанската столица Лима. Така те оглавяват групата с пълен..

публикувано на 23.06.18 в 09:46