Комуникацията мъж-жена

Като еволюирали същества, ние общуваме на много нива и по различни начини.

Комуникацията е един от начините да заявим себе си. В нашия случай, говорим за взаимодействието между мъжа и жената.

Често в този съвсем тесен кръг, може да се намеси трети и четвърти, и така нататък. И все пак, това са различни случаи, свързани с основното ядро на нещата.

Тази неделя, коментираме идеалния случай и най-вече формирането ни като личности, преди да навлезем активно в комуникацията мъж-жена.

Гост в предаването е психотелесният терапевт Кремена Станилова. Тя е и преподавател в Институт по Психотелесна Психотерапия в София.

Групата на Локо за реванша със Септември

Локомотив (Пловдив) е гост на Септември (София) в мач-реванш от полуфиналите за Купата на България. Срещата е във вторник от 19:00 часа на стадион „Васил Левски“. Двубоят ще бъде ръководен от рефера Валентин Железов. Днес от 12:00 „черно-белите“ проведоха последното си занимание преди мача, а след това отпътуваха за София. Наказан за срещата е Лукас..

публикувано на 22.04.19 в 16:59

Марица показа двете купи в Община Пловдив

Женският волейболен шампион и носител на Купа България за Марица (Пловдив) показа двата спечелени трофея на пресконференция в Община Пловдив. В брифинга участваха кметът на Пловдив Иван Тотев, президентът на Марица (Пловдив) Илия Динков, заместник-кметът на Пловдив Георги Титюков, старши-треньорът на Марица Иван Петков, мениджърът на клуба..

публикувано на 22.04.19 в 16:44

Ето кои рефери ще свирят реваншите на Локо и Ботев

Валентин Железов ще ръководи реванша между Саптември и Локомотив (Пловдив) в полуфиналите на турнира за Купата на България. В първата среща "черно-белите" победиха с категоричното 4:0, а вторият мач е във вторник от 19:00 часа. Помощници на Железов ще бъдат Станимир Илков и Мирослав Желев, четвърти съдия Радослав Гидженов, а съдийски наблюдател..

публикувано на 22.04.19 в 13:39

След загуба в Разград Ботев (Пловдив) само с мисъл за Купата

Ботев (Пловдив) допусна загуба с 0:3 от Лудогорец в среща от 30 кръг на Първа лига. Двуобят се игра на "Лудогорец арена" в Разград, а попаденията за домакините вкараха Якуб Шверчок /2/ и Драгош Григоре. "Канарчетата" бяха надиграни от шампионите на България и не успяха да затруднят Пламен Илиев. Наставникът на "жълто-черните" бе дал почивка на някои..

публикувано на 22.04.19 в 09:28