Комуникацията мъж-жена

Като еволюирали същества, ние общуваме на много нива и по различни начини.

Комуникацията е един от начините да заявим себе си. В нашия случай, говорим за взаимодействието между мъжа и жената.

Често в този съвсем тесен кръг, може да се намеси трети и четвърти, и така нататък. И все пак, това са различни случаи, свързани с основното ядро на нещата.

Тази неделя, коментираме идеалния случай и най-вече формирането ни като личности, преди да навлезем активно в комуникацията мъж-жена.

Гост в предаването е психотелесният терапевт Кремена Станилова. Тя е и преподавател в Институт по Психотелесна Психотерапия в София.

Димитър Везалов стана баща на дъщеричка!

Тази сутрин бранителят на Локомотив (Пловдив) Димитър Везалов бе най-щастливия човек. Неговата съпруга го зарадва с втора рожба – роди се малката Калина. Хубавата новина дойде часове след равенството 1:1 на Локомотив с Левски в София. Футболисти и треньори поздравиха по ефектен начин Димитър Везалов преди старта на днешното занимание, а от своя страна..

публикувано на 18.02.19 в 17:16

ВК Марица гони историческа първа победа в групите на ШЛ

ВК Марица (Пловдив) ще изиграе два домакински мача в Колодрума до края на надпреварата в Група "А" на Шампионската лига по волейбол при жените. Българските шампионки, които до този момент имат 4 загуби, преследват историческа първа победа в груповата фаза - на 20-и февруари, сряда, от 18:00 часа срещу френския Безие, а след това и на 26-и февруари..

публикувано на 18.02.19 в 16:14

Ботев замина за Разград без контузения Лазар Марин

Едно от зимните попълнения на Ботев (Пловдив) Лазар Марин е с контузия след мача със Славия. Защитникът е с пукната кост на предмишницата, а травмата получи в заключителните минути на двубоя с "белите". Лечението на травмата ще отнеме повече от седмица и бекът ще пропусне следващите две срещи на "канарчетата". В тях пловдивчани се изправят срещу..

публикувано на 18.02.19 в 13:50

Локо направи 1:1 като гост на Левски

Локомотив (Пловдив) направи 1:1 като гост на Левски в последния мач от 21-ия кръг на Първа лига. "Сините" доминираха през 90-те минути на "Георги Аспарухов", но трябваше да догонват в резултата, след като в 44-ата Анте Аралица вкара за гостите от Пловдив. След почивката Давиде Мариани изравни в 71-ата, но домакините не успяха да стигнат до пълен..

публикувано на 17.02.19 в 20:45

Радио Пловдив предава на живо дербито Левски - Локомотив

Локомотив (Пловдив) гостува на Левски в дербито на 21 кръг на Първа професионална лига. Двубоят на ст. "Георги Аспарухов" ще бъде ръководен от рефера Драгомир Драганов. Може да слушате мача на живо по Радио Пловдив от 17:30 часа. В лагера на Локомотив наказан е Вилим Посинкович, а контузени са Ален Ожболт и Мустафа Абдулахи. В групата попадна новото..

публикувано на 17.02.19 в 11:11