Мартин Камбуров напусна Локомотив с насълзени очи!

Локомотив Пловдив остана без  Мартин Камбуров. С насълзени очи той зави, че няма какво да си каже повече с Крушарски, след разговора който е имал с него по телефона в петък.

„С Крушарски не съм говорил. Имах да си взимам пари. Тръгвам си. Не знам в коя посока. Ще реша. Никога не съм ощетил Локомотив. Само съм давал. Напускам заради неадекватни изказвания и решения на президента. Той не е Локомотив. Аз съм стоял тук и без заплата. Не си тръгвам заради пари, смешно е. Не може след 140 гола да си тръгна по този начин. Не съм си тръгнал от Ловеч заради пари. Май месец бяхме взели само за януари за заплата, оставаха 4 мача и имахме шанс за Европа. Нямаше един лев в клуба и аз изкарах мои лични пари, за да се раздадат на момчетата. Точно 3 минути говори с мен Крушарски по телефона. Такива неща ми каза, че аз не мога да остана. Няма как да се кажат такива неща на футболист като мен. Исках да си направя тук бенефиса, но явно няма да се случи.  Локомотив Пловдив е публиката, Христо Бонев, Христо Колев, Аян Садъков и Мартин Камбуров. Днес не съм разговарял с Крушарски. Аз няма какво да си кажа с него“ , заяви Камбуров, който видимо трудно сдържаш емоциите си!

print Отпечатай

Ботев победи Славия с 3-2

Ботев Пловдив победи Славия с 3:2 като гост в мач от втория кръг на шампионата. Двубоят се игра на стадиона в столичния квартал "Овча купел", като това бе първи успех на жълто-черните през сезона. Резултатът бе открит от гостите в 13-ата минута. Тогава Фелипе Бризола намери Цветомир Панов по десния фланг и той подаде по земя на Фернандо Виана, който..

публикувано на 24.07.17 в 10:06

Mъка в "синьо"! Локомотив подпечата оставката на Митов

Локомотив Пловдив и Левски завършиха 0:0 в двубой от втория кръг на първенството, който се игра на Лаута. "Смърфовете" играха почти половин час с човек по-малко заради изгонването на Ивайло Марков, който получи два жълти картона. Ремито изстреля Локо на второ място във временното класиране с актив от 4 точки. В 8-ата минута Митрев и Марчев се..

публикувано на 24.07.17 в 10:03

Борис Йотов пети на Световното по гребане в Пловдив

България завърши с 5-то място Световното първенство по гребане за мъже и жени до 23 години, което се провежда в Пловдив.  Борис Йотов направи много силна финална гонка, но жестоката конкуренция не му позволи да се пребори за отличие и той завърши на 5-та позиция.  Световен шампион стана Тревор Джоунс от Канада пред Кайл Шонби (ЮАР) и Натан..

публикувано на 23.07.17 в 15:58

Радио Пловдив предава пряко мача Локомотив (Пд) - Левски

Радио Пловдив ще предава пряко мача Локомотив (Пловдив) - Левски от втория кръг на Първа професионална лига. Срещата е тази вечер от 21:00 часа на стадион "Локомотив" и е първо домакинство за "черно-белите" в новия шампионат. В групата след изтърпяно наказание се завръща Парвизджон Умарбаев. В сметките на Войн Войнов влезнаха и новите попълнения..

публикувано на 23.07.17 в 08:59

Ето групата на Ботев за гостуването на Славия

Отборът на Ботев тренира в събота следобед на клубната база в Коматево. Омар Косоко пропусна заниманието заради болки в адукторите. Той е в групата, но вероятно ще бъде запазен за мачовете с Маритимо в Лига Европа и продажбата му след това в ОАЕ. Днес от 18:45 часа „канарчетата“ гостуват на Славия в двубой от 2 кръг на Първа лига. Срещата ще се играе..

публикувано на 23.07.17 в 08:52

Марица загуби с 1:2 като гост на Ботев (Вр)

Марица (Пловдив) загуби с 1:2 при гостуването си на Ботев (Враца) в мач от 1-ви кръг на Втора лига. Двубоят бе първи за “жълто-сините” в професионалния футбол от 8 години насам. В 69-та минута Борислав Караматев игра с ръка в наказателното поле и главният съдия Вангел Вангелов отсъди дузпа, която Атанас Фиданин реализира и откри резултата в полза на..

публикувано на 23.07.17 в 08:49

Борис Йотов на финал на СП по гребане до 23 г. в Пловдив

България ще има участник във финал на Световното първенство по гребане за мъже и жени до 23 години, което се провежда в Пловдив. Борис Йотов направи отлична гонка в полуфиналите на мъжкия скиф, като се пребори за третото място, което му даде възможност да участва в битката за разпределение на медалите. Победител в неговата серия стана канадецът Тревор..

публикувано на 22.07.17 в 15:42