Локо привлече юношески национал на Канада

Канадският юношески национал с италиански паспорт Алесандро Хожабърпур ще подсили тима на Локомотив U19 за новия сезон в Елитната група.

17-годишният Алесандро Хожабърпур е роден в град Бърнаби през 2000 година. Той е юношески национал на Канада U17. Състезавал се е за детските тимове на Кокилтам Метро-Форд и Ванкувър Уайткапс. Той може да играе както зад нападателя, така и на върха на атаката.

Хожабърпур взе участие и за Ванкувър Олимпикс (сборен отбор от Ванкувър) във второто издание на турнира Христо Бонев, което се проведе в Говедарци преди няколко седмици. Тимът на канадците завърши на 3-то място, а Алесандро записа много силни мачове за своя отбор.

Григор Димитров отново на полуфинал в Синсинати

Григор Димитров се класира за полуфиналите на „Мастърс 1000“ турнира на твърди кортове в Синсинати за втора поредна година. Българинът изигра един от най-добрите си двубои от началото на годината и се наложи с 6:2, 6:1 над японеца Юичи Сугита за по-малко от час игра на Централния корт в Охайо. Григор Димитров приключи двубоя с 6 аса и 0 двойни грешки..

публикувано на 19.08.17 в 14:03

Ботев загуби с 1:2 от Черно море

Ботев (Пловдив) загуби с 1:2 от Черно море мач от 6 кръг на „А“ група, като отново не успя да вземе първа домакинска победа. През първият четвърт час възпитаниците на Николай Киров създадоха няколко опасни голови положения, пропилени от Крум Стоянов, Тодор Неделев, Фелипе Бризола и Фернандо Виана. Гостите се събудиха от първоначалния шок и успяха да..

публикувано на 19.08.17 в 13:58

Ботев излиза за първа домакинска победа тази вечер

Ботев (Пловдив) приема тази вечер от 18:45 часа Черно море в мач от 6 кръг в Първа професионална лига. "Канарчетата" ще гонят първа домакинска победа за сезона, след като до момента имат само една като гости на Славия с 3:2. В разширения състав настъпиха три промени. След наказание в тима се завръща Йордан Минев, новите попълнения Дуде Ндонгала и..

обновено на 18.08.17 в 13:47

Лудогорец направи 2:0 над Судува при дебюта на Херо

Лудогорец победи Судува в първи мач от плейофната фаза на Лига Европа. На стадион „Лудогорец Арена” разградчани се наложиха с 2:0. Срещата бе дебют за Димитър Димитров - Херо начело на родния шампион. Козмин Моци откри резултата в 61-ата минута, а Върджил Мисиджан удвои в 76-ата. Селекцията на Херо може да съжалява, че не стигна и до по-сериозен успех,..

публикувано на 18.08.17 в 10:45

Гришо победи Дел Потро, играе днес срещу японеца Юичи Сугита

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на „Мастърс 1000“ турнира на твърди кортове в Синсинати. Най-добрият български тенисист се наложи с 6:3, 7:5 над Хуан Мартин Дел Потро, като по този начин успя да запише първа победа от 6 двубоя срещу този опонент. Тази вечер в спор за място на полуфиналите, Григор Димитров ще срещне японеца Юичи Сугита,..

публикувано на 18.08.17 в 10:25

Ботев картотекира Стивън Петков и Ндонгала

Новите попълнения в състава на Ботев (Пловдив) Стивън Петков и Дуде Ндонгала бяха уредени със състезателни права в БФС. Двамата получиха картотеки от футболната централа и ще бъдат на разположение на треньорския щаб за предстоящите мачове на „жълто-черните“. В рамките на последните седем дни първо Ндонгала, а после и Петков подписаха договори с Ботев и..

публикувано на 17.08.17 в 15:20
Григор Димитров

Гришо победи Лопес, играе днес срещу Дел Потро в Синсинати

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за третия кръг на турнира от сериите "Мастърс" в Синсинати (САЩ) с награден фонд 5,244 милиона долара. Поставеният под номер 7 Димитров, полуфиналист от миналия сезон, пласира 11 аса и стартира с успех над испанеца Фелисиано Лопес със 7:6(5) , 6:4 за 91 минути. С успеха българинът си осигури 62180..

публикувано на 17.08.17 в 09:43