Неделев в групата за Септември

Тодор Неделев и Цветомир Панoв се завърнаха в Ботев. Двамата бяха с националния отбор, като Неделев бе титуляр в мачовете с Франция и Люлсембург.

Панов не взе участие в срещите и в момента тренира с жълто- черните.

Тодор Неделев в момента е под грижите на медицинския щаб, които имат задачата да го възстановят.

Със сигурност Неделев ще е в групата на Ботев, но ще остане на резервната скамейка и ще се появи в игра в краен случай.

Жълто-черните приемат новака в елита от 20:00 ч. на базата в Коматево.

Сняг в Рума за мача на ВК "Марица"

Волейболистките на Марица (Пловдив) осъмнаха със снежна завивка в сръбския град Рума, където тази вечер от 21:30 часа гостуват на Рума в мач от група "С" на Шампионската лига. Снощи те направиха официалната си тренировка в 21:00 часа, а днес отново тренират от 13:00. Всички са здрави и се готвят за първата си победа в групата, а мачът ще наблюдават и..

публикувано на 20.02.18 в 09:09

Асен Георгиев аут от терените за половин година

Бранителят на пловдивския "Локомотив" Асен Георгиев ще отсъства от футболните терени за половин година, обявиха официално днес от "Лаута". Централният защитник е скъсал предна кръстна връзка, показаха изследванията от направения в понеделник ядрено-магнитен резонанс. Играчът получи тежката контузия при едно единоборство в 57-та минута на вчерашния мач с..

публикувано на 19.02.18 в 23:06

Иван Петков: Марица може да победи Визура

ВК Марица Пловдив има възможностите да победи като гост сръбския Визура (Рума) и да постигне така желаната първа победа в групите на Шампионската лига. Това заяви в интервю за Радио Пловдив наставникът на "жълто-сините" Иван Петков преди днешната официална тренировка в спортен център "Рума" от 21:00 часа днес. Мачът от група "С" е утре вечер от 21:30 часа..

публикувано на 19.02.18 в 16:33

Да пътуваш сама из Колумбия и по света

Време е да стегнем куфарите или по-скоро раницата и да пътешестваме. Щастието е в пътя, беше казал някой и в онзи по-различен поглед към света, някак по-доверчив и по-близък. Сибила Ташева е нашият човек по темата. Живяла дълго време в Германия, завършила право там. Понастоящем пловдивчанка със софийски корени, която пише книга за България, за..

публикувано на 19.02.18 в 15:22
„Левски“ сломи „Ботев“ (Пловдив) с автогол накрая

Ботев загуби от Левски с автогол накрая

Левски победи Ботев с 1:0 в София в напрегнат мач  от 21-ия кръг на Първа лига.  Двата тима удариха по една греда – Неделев за гостите в 12-ата минута и Антонио Вутов в 66-та. Мачът вървеше към закономерно равенство, когато две минути преди края  Пламен Димов нескопосано прати топката в собствената си врата, след като подложи крак при центриране..

обновено на 18.02.18 в 21:24
Григор Димитров отново не успя срещу Федерер

Григор пак преклони глава пред идола си Роджър Федерер

След само 54 минути игра световният номер 1 по тенис при мъжете от понеделник, 19 февруари, Роджър Федерер победи българина Григор Димитров с 6:2 и 6:2 на финала на турнира в холандския град Ротердам от веригата ATP 500. Това беше седмия мач между двамата и за момента българинът все още няма победа срещу своя идол. Хасковлията започна повече от добре..

публикувано на 18.02.18 в 17:57

Локо с първа победа при Акрапович

Представителният тим на Локомотив постигна победа в първия си официален двубой за годината. Възпитаниците на Бруно Акрапович надвиха с 1:0 гостите от Пирин (Благоевград). Единственото попадение в срещата падна в 30-та минута и бе дело на Димо Бакалов. Официален дебют за Локомотив записаха новите попъления Буна, Езе, Аралица и Михалевич. В 16-та минута..

публикувано на 18.02.18 в 16:31