Локомотив разтрогна с Пауло Серджо Телес

Локомотив (Пловдив) разтрогна по взаимно съгласие с футболиста Серджо Телес. Той няма да попада в плановете на старши-треньора на "черно-белите" Бруно Акрапович. ПФК Локомотив благодари на Серджо Телес и му пожела в бъдеще много успехи в личен и професионален план.

Очаква се скорошна раздяла и с Дани Кики и Дино Мартинович, на които босненският специалист също няма да разчита.

Академик завърши четвърти, Рилски спортист спечели бронза

Академик Бултекс 99 завърши на четвъртото място в Националната баскетболна лига след втора загуба в серията от Рилски спортист. Рилски пък триумфира с бронзовите медали за трети пореден и общо за четвърти път. Това бе отличен завършек на сезона за самоковския тим, който преди това спечели Купата на България и бронзовите медали от Балканската лига. За..

публикувано на 22.05.18 в 23:07

Радио Пловдив предава пряко Рилски спортист - Академик

Радио Пловдив ще предава пряко гостуването на Академик Бултекс 99 на Рилски спортист в Самоков. Това е втори мач от битката за бронзовите медали в НБЛ в "Самоков Арена" от 18:30 часа. В първия мач в Пловдив възпитаниците на Асен Николов загубиха с 56:77. Играе се до две победи от 3 мача, като успехът е задължителен тази вечер за пловдивския тим. При..

публикувано на 22.05.18 в 11:02

Неделев е Футболист на футболистите, Белия е треньор №1

Ботев (Пловдив) получи огромно признание в класациата на професионалните футболисти от Първа и Втора професионална лига – Тодор Неделев бе избран за Футболист на футболистите, а Николай Киров – Белия за Треньор №1 на сезона. Серкан Юсеин пък е на трето място при най-добрите млади играчи. Още един пловдивчанин – Мартин Камбуров получи приза за..

публикувано на 21.05.18 в 14:59

Рилски спортист разби Академик със 77:56

Рилски спортист изигра страхотен мач като гост на Академик Бултекс 99 в началото на серията за третото място в мъжкия шампионат. В зала „Сила“ самоковци се наложиха с категоричния резултат 77:56 и поведоха с 1-0 победи в серията. Тя се играе до две победи от три мача, така че Рилецо може да се окичи с трети пореден комплект бронзови медали още във..

публикувано на 20.05.18 в 20:57

Ботев завърши сезона с 2:2 като гост на Лудогорец

Ботев (Пловдив) завърши сезона с равенство 2:2 като гост на шампиона Лудогорец, като запази и петото си място в крайното класиране. Наставникът на Ботев Николай Киров направи няколко промени спрямо последния шампионатен мач. Извън групата за мача със „зелените“ останаха Иван Чворович, Тодор Неделев и Лъчезар Балтанов, а дебют като титуляр направи..

публикувано на 20.05.18 в 20:52

Радио Пловдив предава пряко битките за бронза в НБЛ

Радио Пловдив ще предава пряко битките за бронзовите медали в Националната баскетболна лига между Академик Бултекс 99 и Рилски спортист. Първият мач е тази вечер от 18:30 часа в спортен комплекс "Сила". Втората среща е във вторник, 22 май, от 18:30 часа в "Самоков Арена", а евентуалният трети решителен двубой ще се играе отново в Пловдив следващия..

публикувано на 20.05.18 в 13:09

Локо се препъна в Черно море с продължения и 2:2

Локомотив (Пловдив) не успя да се класира на бараж за влизане в Лига Европа, въпреки че поведе с 2:0 в реванша срещу Черно море. В първия мач във Варна пловдивчани бяха загубили с 1:2. Филип Михалевич с два гола даде добрия аванс през първото полувреме, но Марек Кузма с добавка вкара скъпоценен гол за "моряците" в 64-ата минута. В драматичните3 минути..

публикувано на 19.05.18 в 22:56