Календарът на Ботев (Пловдив) в продажба от утре

Официалният календар на Ботев (Пловдив) за 2018 година излезе от печат и ще бъде пуснат в продажба от 8 декември.

Постерът, украсен със завоюваните през 2017-та Купа и Суперкупа на България, е на цена от 2 лева и ще се разпространява в клубния фен-магазин.

Освен, че ще могат да се сдобият с новия календар две седмици преди Коледа, привържениците на Ботев ще имат възможност да получат и автографи върху него от своите любимци.

Това ще се случи непосредствено след двубоя срещу Етър на 9 декември, когато футболистите и треньорския щаб ще бъдат на разположение във фен-шопа за подписи и снимки с феновете, малко след последния съдийски сигнал.

Иван Петков: Марица може да победи Визура

ВК Марица Пловдив има възможностите да победи като гост сръбския Визура (Рума) и да постигне така желаната първа победа в групите на Шампионската лига. Това заяви в интервю за Радио Пловдив наставникът на "жълто-сините" Иван Петков преди днешната официална тренировка в спортен център "Рума" от 21:00 часа днес. Мачът от група "С" е утре вечер от 21:30 часа..

публикувано на 19.02.18 в 16:33

Да пътуваш сама из Колумбия и по света

Време е да стегнем куфарите или по-скоро раницата и да пътешестваме. Щастието е в пътя, беше казал някой и в онзи по-различен поглед към света, някак по-доверчив и по-близък. Сибила Ташева е нашият човек по темата. Живяла дълго време в Германия, завършила право там. Понастоящем пловдивчанка със софийски корени, която пише книга за България, за..

публикувано на 19.02.18 в 15:22
„Левски“ сломи „Ботев“ (Пловдив) с автогол накрая

Ботев загуби от Левски с автогол накрая

Левски победи Ботев с 1:0 в София в напрегнат мач  от 21-ия кръг на Първа лига.  Двата тима удариха по една греда – Неделев за гостите в 12-ата минута и Антонио Вутов в 66-та. Мачът вървеше към закономерно равенство, когато две минути преди края  Пламен Димов нескопосано прати топката в собствената си врата, след като подложи крак при центриране..

обновено на 18.02.18 в 21:24
Григор Димитров отново не успя срещу Федерер

Григор пак преклони глава пред идола си Роджър Федерер

След само 54 минути игра световният номер 1 по тенис при мъжете от понеделник, 19 февруари, Роджър Федерер победи българина Григор Димитров с 6:2 и 6:2 на финала на турнира в холандския град Ротердам от веригата ATP 500. Това беше седмия мач между двамата и за момента българинът все още няма победа срещу своя идол. Хасковлията започна повече от добре..

публикувано на 18.02.18 в 17:57

Локо с първа победа при Акрапович

Представителният тим на Локомотив постигна победа в първия си официален двубой за годината. Възпитаниците на Бруно Акрапович надвиха с 1:0 гостите от Пирин (Благоевград). Единственото попадение в срещата падна в 30-та минута и бе дело на Димо Бакалов. Официален дебют за Локомотив записаха новите попъления Буна, Езе, Аралица и Михалевич. В 16-та минута..

публикувано на 18.02.18 в 16:31

Само точка не стигна на Академик за финал за Купата

Пловдивският Академик Бултекс 99 загуби със 70:83 от Рилски спортист в реванша от полуфиналите на турнира за Купата на България по баскетбол. Така само 1 точка не достигна на пловдивчани за историческо класиране на финал, след като в първата среща в Самоков те победиха, но с 12 точки разлика.  По този начин остана на точка пред съперника си в общия..

обновено на 18.02.18 в 08:10

Ботев замина за София, ето групата за мача с Левски

Отборът на Ботев (Пловдив) замина за София, където утре в 17:30 часа ще гостува на Левски в двубой от първия пролетен кръг на първенството. Мачът може да слушате пряко по Радио Пловдив. В интервю за "Антена спорт" наставникът Николай Киров сподели, че привлеченият от Левски Димитър Пиргов вероятно ще остане на резервната скамейка, докато Филип Филипов е..

публикувано на 17.02.18 в 19:09