Локомотив подновява тренировки във вторник

2 дни почивка даде старши-треньорът на Локо Пд Бруно Акрапович на своите футболисти след завръщането на черно-белите от подготвителния им лагер в Турция.

Смърфовете се събират във вторник, за да подновят занимания.

Днес черно-белите се очаква да представят поредното си ново попълнение – нигериецът Мустафа Абдулахи. Левият бранител пристигна в събота вечерта под тепетата, за да се присъедини към смърфовете, където ще бъде съотборник със сънародниците си Стивън Езе и Мохамед Муса. Тримата са играли заедно в младежките гарнитури на Нигерия.

Григор срещу Троицки в неделя по обед на "Ролан Гарос"

Григор Димитров ще играе срещу Виктор Троицки в първия мач на Централния корт в неделя, определиха организаторите на откритото първенство на Франция по тенис. Срещата между българина и сърбина е насрочена за 12:00 часа българско време. Димитров е поставен под №4 в схемата и има три победи от пет мача с Троицки, който е 89-и в световната ранглиста...

публикувано на 26.05.18 в 18:42

Божана Апостолова е специален гост на „Алтер его”

„Алтер его” има честта да посрещне специален гост тази събота – поетесата Божана Апостолова.  Освен автор на над 1300 стихотворения, тя е и успешен прозаик, а като издател вече 30 години дава път на българската литература в издателство „Жанет 45”, на което е собственик. С нея ще говорим за книгите, за четенето, за литературните приятелства, за..

публикувано на 25.05.18 в 10:14

Григор Димитров започва срещу Виктор Троицки на Ролан Гарос

Първата ни ракета Григор Димитров открива участието си на тазгодишния Ролан Гарос срещу Виктор Троицки, отреди жребият в Париж, който за първи път в историята на турнира бе изтеглен в четвъртък вечерта. Григор има баланс от 3 победи и 2 загуби срещу Троицки, като за последно двамата се срещнаха на 1/4-финал на турнира в София миналата година, където..

публикувано на 25.05.18 в 09:59

Велковски и Умарбаев си тръгват от Лаута

Още двама основни футболисти на Локомотив напускат. След капитана Димо Бакалов от Лаута си тръгват левият бек Димитър Велковски и халфът Парвиз Умарбаев. Те вече си събраха багажа от съблекалните и се прибраха по родните места. Има вероятност таджикът все пак да остане, ако му бъдат изплатени дължимите суми и му бъде увеличена заплатата.  Умарбаев..

публикувано на 23.05.18 в 18:05

Академик завърши четвърти, Рилски спортист спечели бронза

Академик Бултекс 99 завърши на четвъртото място в Националната баскетболна лига след втора загуба в серията от Рилски спортист. Рилски пък триумфира с бронзовите медали за трети пореден и общо за четвърти път. Това бе отличен завършек на сезона за самоковския тим, който преди това спечели Купата на България и бронзовите медали от Балканската лига. За..

публикувано на 22.05.18 в 23:07

Радио Пловдив предава пряко Рилски спортист - Академик

Радио Пловдив ще предава пряко гостуването на Академик Бултекс 99 на Рилски спортист в Самоков. Това е втори мач от битката за бронзовите медали в НБЛ в "Самоков Арена" от 18:30 часа. В първия мач в Пловдив възпитаниците на Асен Николов загубиха с 56:77. Играе се до две победи от 3 мача, като успехът е задължителен тази вечер за пловдивския тим. При..

публикувано на 22.05.18 в 11:02

Неделев е Футболист на футболистите, Белия е треньор №1

Ботев (Пловдив) получи огромно признание в класациата на професионалните футболисти от Първа и Втора професионална лига – Тодор Неделев бе избран за Футболист на футболистите, а Николай Киров – Белия за Треньор №1 на сезона. Серкан Юсеин пък е на трето място при най-добрите млади играчи. Още един пловдивчанин – Мартин Камбуров получи приза за..

публикувано на 21.05.18 в 14:59