Радио Пловдив предава пряко баража Черно море - Локомотив

Снимка: lokomotivpd.com

Локомотив (Пловдив) е гостува днес от 19:00 часа на Черно море (Варна) в първи плейоф между двата отбора по пътя към баража за Лига Европа. Мачът ще бъде предаван пряко в ефира на Радио Пловдив.

"Черно-белите" отпътуваха вчера за Варна с 19 футболиста, като един ще отпадне преди срещата. Те проведоха и следобедна тренировка на спортната база в курорта Албена.

Всички футболисти, с които Локомотив отпътува за Варна:

Антони Милина, Росен Андонов, Димитър Везалов, Мохамед Муса, Мустафа Абдулахи, Стивън Езе, Юрица Булят, Димитър Велковски, Ванчо Траянов, Янко Ангелов, Парвизджон Умарбаев, Игор Банович, Петър Главчев, Симеон Райков, Елитон Жуниор, Веселин Марчев, Абделхаким Буна, Филип Михалевич, Анте Аралица

Българин тръгва с колело от Берлин, за да изкачи Шипка

Тодор Андреев поема предизвикателството да измине с велосипед пътя от Германия до България посред зима. Той тръгва след месец от Берлин.  Младият мъж е от Каспичан, на 26 години, но от 4 години живее и работи в Германия. Идеята му е да достигне до българската граница и да се изкачи на Шипка навръх 3 март. "Аз не съм професионалист в тази област,..

публикувано на 21.01.19 в 10:25
Славиша Стоянович

Стоянович аут от Левски, Георги Дерменджиев начело на "сините"

Словенският старши треньор Славиша Стоянович постигна договорка за разтрогване на договора си с Левски, съобщи БТА. Стоянович, който има оферта да поеме националния тим на Латвия, се разбра с новия изпълнителен шеф на "сините" Павел Колев да напусне отбора по взаимно съгласие. Левски вече постигна споразумение с бившия наставник на Лудогорец Георги..

публикувано на 21.01.19 в 10:07

Мохамед Айдара дебютира с гол за Локо (Пловдив) в контрола

Локомотив (Пловдив) постигна нова победа в контролите си от предсезонната си подготовка. „Смърфовете“ се наложиха с 2:0 над Локомотив (Горна Оряховица). Попаденията за успеха реализираха Ален Ожболт и каращият проби Мохамед Айдара, а още два гола през втората част бяха отменени заради засада. Oще в първата минута пловдивчани, които играха в тази..

публикувано на 20.01.19 в 19:47

"Академик Бултекс" загуби от "Левски" със 75:87

Баскетболистите на пловдивския "Академик" загубиха от шампиона "Левски" със 75:87 в мач от Националната лига за мъже, игран в София и така допуснаха седма загуба в първенството. Първото полувреме беше много равностойно и след като си размениха първите две четвърти с по две точки преднина - 22:20 и 20:18, двата отбора се оттеглиха на почивка при..

публикувано на 20.01.19 в 10:33

Григор Димитров отпадна от Откритото на Австралия

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров загуби на осминафиналите от американеца Франсис Тиафо с 5:7, 6:7 (6), 7:6 (1), 5:7 в Мелбърн и отпадна от Откритото първенство на Австралия. В първия сет българинът пропусна цели седем възможности за пробив, сам допусна такъв в края на сета и го загуби с 5:7. Във втория двамата състезатели играха равностойно и в..

публикувано на 20.01.19 в 10:13

Антон Карачанаков подписа с Ботев

Отборът на Ботев Пловдив осъществи третия си зимен трансфер. "Канарчетата" подсилиха състава си с офанзивния футболист Антон Карачанаков.  27-годишното крило подписа с "жълто-черните" за срок от 2 години и 6 месеца. За последно футболистът бе част от втородивизионния гръцки тим Панахайки. Антон Карачанаков е роден на 17 януари 1992 година в Ново..

публикувано на 18.01.19 в 17:57

Григор Димитров с трети успех в Мелбърн

Григор Димитров се класира за осминафиналите на Откритото първенство на Австралия. Българинът постигна чиста победа в двубоя си от третия кръг срещу Томас Фабиано – 7:6 (5), 6:4, 6:4. Димитров започна нахъсано мача и заслужено проби за 4:2. В следващия гейм обаче имаше проблеми със сервиса. Фабиано поведе с 40:0 и направи рибрейк при третата си..

обновено на 18.01.19 в 10:09