Локомотив вкара 6 на Миньор

Локомотив Пловдив победи с 6:1 Миньор Перник в контролна среща. Първият гол падна в 4-та минута, когато Алесандро Хожабрапур засече центриране с глава и вкара за "черно-белите". В 15-та "чуковете" изравниха, след като техен играч засече центриране по земя отляво за. 6 минути преди края на първото полувреме Дуйе Мърдеса открадна една топка и бе точен за 2:1 за Локо.

В 49-та капитанът Димитър Законов с далечен удар направи 3:1, а 14 минути по-късно благодарение на изстрел от въздуха на Михалевич резултатът набъбна да 4:1. В 85-та Локо стигна до ново попадение - отново Михалевич бе изведен срещу вратаря и вкара за 5:1. В самия край на учебната игра пробив отдясно на Законов завърши с шесто попадение във вратата на Миньор. Срещата се проведе на стадион "Искър" в Самоков.

Кирил Десподов отпадна от състава на България

Кирил Десподов бе освободен от лагера на мъжкия национален отбор за европейските квалификации с Черна гора и Косово. Нападателят не е възстановен от травма, получена в клубния му тим Каляри. На негово място няма да бъде викан заместник, а националите ни ще посрещнат първия си съперник със следната група от 23-ма футболисти: Николай Михайлов, Пламен..

публикувано на 20.03.19 в 10:03

Академик Бултекс 99 без Адриян Секулов срещу Кожув довечера

Гардът на Академик Бултекс 99 Адриян Секулов пропуска и последния мач от редовния сезон на Балканската лига. Пловдивският тим гостува на Кожув тази вечер от 18:30 часа в Гевгелия, Македония. Секулов пропусна последните две шампионатни срещи срещу Балкан и Берое и няма да бъде на линия и днес заради проблеми с рамото. Баскетболистите на Академик Бултекс..

публикувано на 20.03.19 в 08:36

ВК Марица срещу Раковски в полуфиналите на НВЛ

Марица (Пловдив) ще играе срещу Раковски (Димитровград) в полуфиналите на Националната волейболна лига при жените. Раковски отстрани в четвъртфиналната серия ЦСКА (София) с 2:1 победи. Момичетата на Габриела Айшинова-Попова победиха в Димитровград ЦСКА с 3:0 (25:17, 25:16, 25:15). Симона Николова реализира 16 точки за димитровградчанки, в това число..

обновено на 20.03.19 в 08:29

Основен играч на Локомотив наказан за една среща

Локомотив Пловдив остана без един от основните си футболисти за предстоящия шампионатен мач с Дунав. Става въпрос за халфа Абделхаким Буна, който днес бе наказан за една среща, като ще трябва да плати и глоба от 1250 лева. Санкцията на Буна е заради неговия 5-и жълт картон, който той получи в срещата с Витоша, спечелена от "смърфовете" с 3:0. По този..

обновено на 20.03.19 в 08:28

Академик Бултекс 99 гостува утре вечер на Кожув

До края на редовния сезон в Балканската баскетболна лига остават само два мача. Както вече бе решено, Финалната четворка ще се проведе в албанската столица Тирана в първия уикенд на месец април. Ясни са и четирите отбора, между които и два български – Берое, Блокотехна, Теута и Академит Бултекс 99. Албанският Теута е единственият отбор, който няма..

публикувано на 19.03.19 в 17:58