Локомотив вкара 6 на Миньор

Локомотив Пловдив победи с 6:1 Миньор Перник в контролна среща. Първият гол падна в 4-та минута, когато Алесандро Хожабрапур засече центриране с глава и вкара за "черно-белите". В 15-та "чуковете" изравниха, след като техен играч засече центриране по земя отляво за. 6 минути преди края на първото полувреме Дуйе Мърдеса открадна една топка и бе точен за 2:1 за Локо.

В 49-та капитанът Димитър Законов с далечен удар направи 3:1, а 14 минути по-късно благодарение на изстрел от въздуха на Михалевич резултатът набъбна да 4:1. В 85-та Локо стигна до ново попадение - отново Михалевич бе изведен срещу вратаря и вкара за 5:1. В самия край на учебната игра пробив отдясно на Законов завърши с шесто попадение във вратата на Миньор. Срещата се проведе на стадион "Искър" в Самоков.

Локомотив на 1/8 финал за Купата на България

Локомотив (Пловдив) спечели гостуването си на Поморие в мача между двата тима от 1/16-финалите за Купата на България. Срещата на градския стадион в Несебър завърши при минималното 1:0 в полза на гостуващия тим. Автор на единственото попадение в срещата стана Буна, разписал се едва 6 минути преди последния съдийски сигнал. Двубоят бе ръководен от рефера..

обновено на 25.09.18 в 20:24

Групата на Локо за мача с Поморие за Купата на България

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува на Поморие в мач от 1/16-финалите за Купата на България. Срещата е във вторник от 16:00 на градския стадиона в Несебър. Двубоят ще бъде ръководен от рефера Валентин Железов. Победителят се излъчва в една среща, при равенство има продължения, а при ново равенство - изпълнение на дузпи. Днес Локомотив..

публикувано на 24.09.18 в 20:29

Ботев допусна болезнен обрат срещу Лудогорец у дома

Ботев (Пловдив) допусна болезнена загуба с 2:3 от Лудогорец в 9 кръг на Първа лига.  В мач с две лица на базата в Коматево “канарчетата” изиграха страхотно първо полувреме, в което взеха аванс от два гола, а след почивката допуснаха обрат до 2:3. Наставникът на “жълто-черните” Николай Киров направи две промени в стартовия състав от последните мачове,..

публикувано на 23.09.18 в 22:22

Радио Пловдив предава пряко Ботев - Лудогорец

Радио Пловдив ще предава пряко последния мач от 9 кръг на Първа лига между отборите на Ботев (Пловдив) и Лудогорец. Срещата е тази вечер от 20:00 часа на "Футболен комплекс Ботев 1912" и ще бъде ръководена от рефера Ивайло Стоянов. "Канарчетата" имат 2 поредни нулеви равенства у дома срещу ЦСКА и каго гости на Славия. В състава на домакините се очаква..

публикувано на 23.09.18 в 13:19

Локомотив затвърди възхода с нова победа!

Локомотив  продължава с добрите игри в Първа лига. След като в миналия кръг "смърфовете" надделяха над Левски с 1:0, сега те обърнаха на стадион "Васил Левски" Септевмри с 1-3  Головете за успеха бяха дело на Анте Аралица, Бирсент Карагерен и Асен Георгиев. За тима на Николай Митов се разписа Ишмаел Байду. Домакините от Септември започнаха по-силно..

обновено на 22.09.18 в 21:24

Юноши на Ботев поднесоха венци по случай Независимостта

ПФК Ботев Пловдив отбеляза Деня на Независимостта, като се присъедини към тържественото отбелязване на 110-годишнината от провъзгласяването на независимото Българско царство. Представители на клуба и детско-юношеската школа станаха част от честването в градината на Гроздовия пазар, организирано от Община Пловдив. На 22 септември 1908 г. във Велико..

публикувано на 22.09.18 в 17:25

„Алтер его” между иронията и сериозното със Светла Караянева

Около празника на Независимостта се завихря новото 45-то издание на „Алтер его”.  Очаквайте сблъсък между лиричното „Аз” и сатиричното алтер его на водещия, който ще прерасне в поетичен двубой за надмощие в ефира!  Седми по ред. До момента резултатът е 3:3. Кой ще дръпне напред – лирикът или сатирикът? Това ще реши гостът на..

обновено на 22.09.18 в 13:15