Ето кои рефери ще свирят на Ботев и Локо в 19-ия кръг

Снимка: БФС

Георги Давидов ще ръководи гостуването на Локомотив (Пловдив) във Варна на Черно море в мач от 19 кръг на Първа професионална лига. Негови помощници ще бъдат Георги Йорданов и Теодор Петров. Четвърти съдия е Димитър Желязков, а съдийски наблюдател Георги Нарлев.

Срещата между Ботев (Пловдив) и Витоша (Бистрица) ще свири Станислав Тодоров с асистенти Мартин Димитров и Никифор Велков. За четвърти съдия е назначен Петър Костадинов, а съдийски наблюдател ще е Ахмед Ахмед.

Дербито между Лудогорец и Славия ще ръководи Драгомир Драганов. Помощници са Александър Атанасов и Даниел Ников.

Али Соу и съдията спасиха ЦСКА-София срещу Ботев Пд на "Армията"

ЦСКА победи Ботев Пловдив с 2:1 в последния мач за календарната 2018 година в родната Първа лига. Головете бяха дело на Соу (14, 28) и Серкан Юсеин, който засече с глава чудесно центриране на Филип Филипов в 68-та минута.  В 90-ата минута пък Стивън Петков вкара след подаване на Балтанов, но попадението бе отменено заради много тънка засада на халфа на..

публикувано на 17.12.18 в 10:05

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев бе избран за футболист номер 1

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев бе избран за футболист номер 1 за отминаващата 2018 година. Той е събрал най-много гласове в анкетата, проведена сред привържениците на отбора. На второ и трето място в класацията са съответно Бирсент Карагарен и Мартин Луков. Нападателят на Локомотив (Пловдив) Ален Ожболт пък бе отличен като автор на..

публикувано на 17.12.18 в 10:00

Академик отново изпусна Балкан с 1 точка, сега като гост

Академик Бултекс 99 изпусна да победи Балкан в Ботевград в резултатен и много зрелищен и мъжки мач. Домакините спечелиха в истинска драма само с една точка – така, както и в първата срещу между двата тима за сезона в Колодрума. Балкан победи с 97:96 (21:24, 31:24, 21:20, 28:24), но пловдивският баскетболен тим пропусна златни възможности в края. Двубоят..

публикувано на 17.12.18 в 09:56

Избират Спортист и Треньор на годината в Смолян

Смолян ще избере „Спортист и Треньор на годината”. Номинирани тази година са 17 спортисти от 7 клуба, както и четирима треньори. За втора поредна година община Смолян организира и анкета “Спортист на гражданите”, в която са включении всички спортисти от града.

публикувано на 17.12.18 в 07:22

Ботев завърши годината с 1:2 от ЦСКА при тежки условия в София

Ботев (Пловдив) допусна минимална загуба с 1:2 от ЦСКА-София в мач от 20-ия кръг на Първа лига. Двете попадения за домакините реализира Али Соу, а точен за „канарчетата“ бе Стивън Петков. Срещата трябваше да стартира в 17:30ч., но заради падналия сняг в София двубоят започна с 90 минути закъснение. Домакините положиха усилия да приведат терена в..

публикувано на 16.12.18 в 21:03

Дербито между ЦСКА и Ботев отложено за 19:00 часа заради сняг

Последният мач от Първа лига за годината - дербито между ЦСКА и Ботев (Пловдив) бе отложено от 17:30 за 19:00 часа заради натрупалия сняг по терена на стадион "Българска армия". Феновете също се включиха в почистването. Крайното решение на рефера Драгомир Длаганов след консултация със служебните лица и с представигтели и на двата отбора е мачът да се..

публикувано на 16.12.18 в 18:24

Слушайте ЦСКА - Ботев (Пловдив) на живо по Радио Пловдив

Ботев (Пловдив) гостува на ЦСКА-София днес в последен мач от 20-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят на стадион „Българска армия“ е с начален час 17:30, а главен рефер е Драгомир Драганов. Дербито може да слушате пряко по Радио Пловдив. Мачът между двата отбора през септември завърши 0:0, а домакините нямат победа над тим от Топ 5 в последните..

публикувано на 16.12.18 в 09:31