Ето кои рефери ще свирят на Ботев и Локо в 19-ия кръг

Снимка: БФС

Георги Давидов ще ръководи гостуването на Локомотив (Пловдив) във Варна на Черно море в мач от 19 кръг на Първа професионална лига. Негови помощници ще бъдат Георги Йорданов и Теодор Петров. Четвърти съдия е Димитър Желязков, а съдийски наблюдател Георги Нарлев.

Срещата между Ботев (Пловдив) и Витоша (Бистрица) ще свири Станислав Тодоров с асистенти Мартин Димитров и Никифор Велков. За четвърти съдия е назначен Петър Костадинов, а съдийски наблюдател ще е Ахмед Ахмед.

Дербито между Лудогорец и Славия ще ръководи Драгомир Драганов. Помощници са Александър Атанасов и Даниел Ников.

Марица U12 шампион без загуба!

Отборът на Марица (Пловдив) за момичета, родени през или след 2007 година спечели шампионската титла в регион „Тракия и Струма“ на Държавното първенство до 12 години. Срещите се проведоха в зала „Арена Асарел“ в Панагюрище. Момичетата на Кристина Якимова победиха във финала Родопа (Смолян) с 2:0 (25:8, 27:25) и за четвърта поредна година вдигнаха..

публикувано на 25.05.19 в 18:52

Спартак (Пловдив) получи Купата и златните медали

Спартак (Пловдив) получи Купата и златните медали за първото място в БОФГ-Запад.  „Гладиаторите“ са категоричен победител с пълен актив от точки мач преди края на сезона. Преди мача със Спартак (Ново село), те бяха наградени от главния секретар на БФС- Пловдив Огнян Златков. Спартак спечели първото място в състав:  Константин Велков, Алекс..

публикувано на 25.05.19 в 15:09

ЦСКА победи Ботев с 1:0, но шампион отново е Лудогорец

ЦСКА-София завърши със сребърните медали в Първа лига за трета поредна година. Надеждите на "червените" да вдигнат титлата угаснаха, след като Лудогорец спечели убедително срещу Черно море с 4:1 и обезсмисли срещата на ЦСКА срещу Ботев (Пловдив), която "червените" спечелиха с 1:0 с гол в 90-а минута на Жоржиньо. Така ЦСКА-София завърши на второ място..

публикувано на 25.05.19 в 08:14

България отстъпи на САЩ в Лигата на нациите

България загуби третия си мач от волейболната Лига на нациите при жените с 0:3 гейма (20:25, 16:25, 21:25) от актуалния носител на трофея САЩ в последна среща от турнира в "Монбат Арена" в Русе. Старши треньорът Иван Петков направи няколко промени за старта на мача в сравнение със срещата срещу Белгия като на игрището излязоха капитанът Лора Китипова,..

публикувано на 24.05.19 в 18:01

Ботев се събира на 10 юни

Николай Киров успя да събере 18 футболисти за последния за сезона мач - с ЦСКА. В групата има петима юноши, тъй като Белия не може да разчита на куп играчи- Радо Апостолов и Антонио Вутов са наказани, Радослав Терзиев и Антон Карачанаков са контузени, Атанас Зехиров и Васил Шопов са оперирани, Иван Чворович пък вече е освободен. Групата на Ботев:..

публикувано на 24.05.19 в 17:59