Ето кои рефери ще свирят на Ботев и Локо в 19-ия кръг

Снимка: БФС

Георги Давидов ще ръководи гостуването на Локомотив (Пловдив) във Варна на Черно море в мач от 19 кръг на Първа професионална лига. Негови помощници ще бъдат Георги Йорданов и Теодор Петров. Четвърти съдия е Димитър Желязков, а съдийски наблюдател Георги Нарлев.

Срещата между Ботев (Пловдив) и Витоша (Бистрица) ще свири Станислав Тодоров с асистенти Мартин Димитров и Никифор Велков. За четвърти съдия е назначен Петър Костадинов, а съдийски наблюдател ще е Ахмед Ахмед.

Дербито между Лудогорец и Славия ще ръководи Драгомир Драганов. Помощници са Александър Атанасов и Даниел Ников.

Марица срещу Безие пряко по Радио Пловдив днес от 18:00 часа

Пловдив и България отново се готвят за голям мач от волейболната Шампионска лига на Европа. Тази вечер от 18:00 часа първенецът на България Марица (Пловдив) посреща първенеца на Франция Безие (Безие) с нова надежда да постигне историческа първа победа на наш женски отбор в груповата фаза на най-елитната клубна надпревара. Срещата ще бъде предавана пряко..

публикувано на 20.02.19 в 10:23

Един Бахтич в групата на Локо за мача със Септември

Локомотив (Пловдив) приема Септември (София) в мач от 22-ия кръг на Първа професионална лига. Срещата е днес от 14:30 часа, а главен рефер е Никола Попов. Наказан за срещата е Милош Петрович, а контузен е Мустафа Абдулахи. В групата от 19 футболисти попаднаха новото попълнение Един Бахтич и възстановилият се от травма Ален Ожболт. Ето групата на..

публикувано на 20.02.19 в 07:21

Даниел Асенов вдигна купа "Странджа" за втори път

Петкратният европейски шампион Даниел Асенов спечели за втори път в кариерата си купа "Странджа", след като международното жури на 70-ото юбилейно издание на турнира в зала "София" избра именно него за №1 на надпреварата. Тайсъна спечели турнира в категория до 52 кг, като може да бъде много горд от втората си купа, защото първи подгласник му стана..

публикувано на 20.02.19 в 07:10

Станимира Петрова с трета купа "Странджа"

Световната и двукратна европейска шампионка Станимира Петрова спечели финала в категория до 57 кг при жените в юбилейното 70-о издание на най-стария международен турнир в Европа - "Странджа" в столичната зала "София". Българката надделя в последната битка срещу румънката Лакрамиоара Перижок с единодушно съдийско решение - 5-0 гласа (30-27, 29-28,..

публикувано на 19.02.19 в 18:06

Ботев направи 1:1 като гост на шампиона Лудогорец

Ботев завърши наравно 1:1 при гостуването си на Лудогорец в среща от 22-ия кръг на Първа лига. Двата тима разделиха по точка след равностоен двубой помежду си в Разград, след като си размениха по едно попадение през второто полувреме. Шампионите поведоха чрез Джоди Лукоки в 47-та минута, а в 68-ата Антонио Вутов изравни с втория си гол от началото на..

публикувано на 19.02.19 в 17:15