Локомотив се прибра от Турция

Локомотив Пловдив се прибра от дългия си лагер в Турция. Черно-белите ще получат ден почивка, след което ще подновят занимания преди рестартирането на шампионата. В Анталия черно-белите изиграха четири контроли, в които записаха 2 убедителни победи и 2 равенства. Така черно-белите не познават вкуса на загубата през новата 2019-а година.

Локо Пд – Динамо Тбилиси 2:2

Локо Пд – Беласица Струмица 4:1

Локо Пд – Спартак Суботица 3:0

Локо Пд – Сеница 0:0

Локомотив подновява първенството с гостуване на Левски (София). Мачът на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов" е на 17 февруари от 17:30.

Ботев (Пловдив) разби Верея с 4:0

Ботев (Пловдив) победи с 4:0 последния в класирането Верея в мач от 23 кръг на Първа професионална лига. По този начин "канарчетата" се събраха 42 точки и са само на 3 от третия Левски преди утрешното им дерби с ЦСКА-София. Ферибори Доре откри резултата с глава в 20-ата минута след центриране на Еберт Кардосо. Тодор Неделев удвои резултата в 41-ата..

публикувано на 23.02.19 в 19:46

Черно море изненада шампиона Лудогорец с 1:0

Черно море постигна минимална победа над шампиона Лудогорец с 1:0. Единственото попадение в мача вкара Виктор Генев в 13-ата минута на срещата. Аристот Ндонгала центрира отдясно, Георги Илиев отклони топката към Виктор Генев, който с глава от непосредствена близост вкара за 1:0. Играчите на Лудогорец имаха претенции за дузпа в 75-та минута, когато..

публикувано на 23.02.19 в 18:07

Легенди уважиха "Царицата на баскетбола" в препълнената зала на Радио Пловдив

Президентът на БФБаскетбол Георги Глушков и генералният мениджър на федерацията Елеонора Рангелова уважиха премиерата на биографичната книга на легендата на родния баскетбол Пенка Стоянова. Представянето на "Царицата на баскетбола" се състоя днес в Културния център на Радио Пловдив. Великият глас на Родопите Валя Балканска също уважи представянето..

обновено на 23.02.19 в 17:55

Никола Марич в групата на Локо за мача с Етър

Локомотив (Пловдив) е гост на Етър (Велико Търново) в мач от 23-тия кръг на Първа професионална лига. Срещата е утре (24 февруари) от 15:45 часа на стадион "Ивайло". Двубоят ще бъде ръководен от рефера Георги Иванов. В групата попаднаха новото попълнение Никола Марич и изтърпелият наказание Милош Петрович. Групата на Локомотив: Мартин Луков, Илко..

публикувано на 23.02.19 в 17:54

Времето отложи мачовете на Марица и Атлетик (Куклен)

Мачовете от 18 кръг на Трета лига - Югоизточна група между Миньор (Раднево) и Марица (Пловдив), както и между Атлетик (Куклен) и ФК Садово бяха отложени заради натрупалия сняг. В Раднево теренът бе заснежен и заледен, имаше и силен студен вятър. Теренът в Куклен пък въобще не може скоро да бъде почистен. Очаква се в началото на другата седмица..

публикувано на 23.02.19 в 16:49