Ето кои съдии свирят в Пловдив двата полуфинала за Купата

БФС обяви днес съдийските назначения за първите полуфинали за Купата на България. Тежката задача да ръководят мачовете в Пловдив получиха реферите Станислав Тодоров и Николай Йорданов.

Ето и пълния наряд за двата мача:

16 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч.

ПФК Локомотив 1926 - ПФК Септември

ГС:   Станислав Георгиев Тодоров   АС1:   Мартин Иванов Димитров   АС2:   Никифор Деянов Велков

4-ТИ:   Радослав Петров Гидженов

СН:   Георги Крумов Виделов

17 Апр 2019 г. Сряда 19:00 ч.

ПФК Ботев - ПФК ЦСКА-София

ГС:   Николай Йорданов Колев   АС1:   Веселин Мишев Добриянов   АС2:   Драгомир Руменов Милев

4-ТИ:   Владимир Вълков Вълков

СН:   Ичко Лозев Лозев

Академик запази мястото си в Топ 4 след успех над Ямбол

Академик Бултекс 99 грабна поредна убедителна домакинска победа, този път срещу Ямбол с 90:82 (22:25, 26:14, 22:15, 20:28). Така отборът на Асен Николов е на победа от 4-тото място в редовния сезон, което запази и в момента. Идната сряда пловдивският тим посреща Черно море в последния си мач преди плейофите. Пловдивският тим игра много стабилно в..

публикувано на 18.04.19 в 21:45

ВК Марица с пета национална Купа и четвърти златен дубъл!

ВК Марица (Пловдив) триумфира с Купата на България за пети път в историята си и оформи четвъртия си златен дубъл. В големия финал за трофея, шампионките надиграха Берое (Стара Загора) с 3:0 (25:15, 25:13, 25:7) след само 58 минути игра пред 1200 зрители в зала "Колодрума" и ликуваха като победителки с подкрепата на пловдивската публика...

публикувано на 18.04.19 в 20:48

Гришо отново загуби от Рафа Надал

Григор Димитров отпадна в третия кръг на турнира по тенис от сериите "Мастърс 1000" в Монте Карло.  Българинът отстъпи на 11-кратния шампион в състезанието в Княжеството Рафаел Надал с 4:6, 1:6 след 94 минути игра. Това беше 12-а загуба за него от 13 мача срещу испанеца. Резултатът повтаря този от миналата година, когато двамата се срещнаха на..

публикувано на 18.04.19 в 18:03

Мартин Хорозов ще ръководи финала на ФИБА Къп

Избраният за най-добър съдия в България за 2018 година Мартин Хорозов получи ново признание. Пловдивчанинът е в съдийската тройка на финала на турнира ФИБА Европа Къп, съобщават от БФБаскетбол. Хорозов ще ръководи мача в Германия между домакина Вюрцбург и италианския Динамо Сасари. Двубоят е на 1 май.  Старши съдия ще бъде Панайотис Анастопулос..

публикувано на 18.04.19 в 17:02

Академик в НБЛ и Марица за Купата по едно и също време

Отборът на Академик Бултекс 99 няма проблеми с контузени състезатели за днешния мач с Ямбол от поредния кръг в НБЛ. Мачът е от 18:30 часа в зала СИЛА. Старши треньорът Асен Николов няма да може да разчита единствено на трайно контузения Адриян Секулов. Гардът страда от болки в рамото, ще бъде опериран на 9 май в София и пропуска остатъка от сезона...

публикувано на 18.04.19 в 14:06