Феновете подкрепиха Локо на тренировка преди финала

Отборът на Локомотив (Пловдив) започна с подготовката си за най-важния мач от сезона. „Черно-белите“ се изправят срещу Ботев (Пловдив) във финала за Купата на България. Срещата е на 15 май от 19:00 часа на националния стадион „Васил Левски“.

Бруно Акрапович и неговите футболисти бяха подкрепени подобаващо от феновете, които създадоха страхотна атмосфера на стадиона. След края на заниманието, привържениците надъхаха играчите и им пожелаха успех на финала.

С масово бягане събират средства за Детската онкохематология на Гребната база

Спортна инициатива под мотото „Моето сърце е съпричастно, а твоето?“ в подкрепа на Детската онкохематология към УМБАЛ „Св. Георги“ ще се проведе за 7-ма поредна година на Гребната база в Пловдив.  Събитието е част от интернационална инициатива, стартирала в гр. Кьолн, Германия, и обиколила няколко държави и градове в България. Проявата се..

обновено на 15.09.19 в 08:46

ЦСКА-София излъга Ботев в грозен мач в Коматево

Ботев Пловдив записа нова загуба в шампионата. Канарчетата отстъпиха на ЦСКА-София с минималното 0:1. Жълто- черните започнаха добре срещата и през първото полувреме на два пъти Лъчо Балтанов можеше да открие резултата, но стражът на гостите спаси. Тодор Неделев също имаше възможност в 36', но ударът му бе избит. Второто полувреме жълто- черните..

публикувано на 14.09.19 в 19:34

Локомотив Пловдив победи Царско село с 3:2

Локомотив (Пловдив) стигна до нови 3 точки в efbet Лига. „Смърфовете“ постигнаха победа като гости на Царско село. На стадион „Славия“ възпитаниците на Бруно Акрапович се наложиха с 3:2. Локомотив можеше да поведе още в 6-ата минута. Парвиз Умарбаев изведе Георги Илиев сам срещу вратаря. Мартин Димитров обаче спаси удара. Все пак, в 19-ата минута..

публикувано на 13.09.19 в 19:30

Марица започва защитата на титлата с домакинство на Перун

Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще започне защитата на титлата си в НВЛ с домакинство на Перун (Варна). Това стана ясно след жребия за програмата на първенството, който беше изтеглен днес. През новия сезон Марица ще гони спечелване на шеста поредна титла в НВЛ. Виж програмата за първия кръг в НВЛ: Марица (Пловдив) – Перун..

публикувано на 13.09.19 в 10:01

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

13 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:   Георги Юлиянов Иванов   АС1:   Мартин Руменов Ангелов   АС2:   Димитър Русенов Русев 4-ТИ:   Станимир Лозанов Тренчев СН:   Кирил Петков Йорданов    13 Сеп 2019 г. Петък 20:00 ч. ФК Арда - ПОФК Ботев Враца ГС:   Неделчо Танчев Гаджалов   АС1:   Румен Емилов Иванов   АС2:..

публикувано на 12.09.19 в 15:30