Ето кои рефери ще свирят на Ботев и Локо в първия кръг

Станислав Тодоров от Шумен ще ръководи мача между Арда (Кърджали) и Ботев (Пловдив) тази събота от 18:30 часа. Тази среща може да слушате пряко по Радио Пловдив.

Софиянецът Никола Попов пък ще свири двубоя между Черно море и Локомотив (Пловдив).

13 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
ФК Арда – ПФК Ботев

ГС:   Станислав Георгиев Тодоров   АС1:   Георги Йорданов Дойнов   АС2:   Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ:   Драгомир Димитров Драганов
СН:   Георги Василев Йорданов

14 Юли 2019 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Черно море – ПФК Локомотив 1926

ГС:   Никола Антонов Попов   АС1:   Георги Пламенов Тодоров   АС2:   Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ:   Валентин Станчев Железов
СН:   Георги Крумов Виделов

Георги Дерменджиев начело на България

Българският национален отбор има своя нов селекционер. Йордан Лечков набързо свърши работата  и повери "лъвовете" в ръцете на Георги Дерменджиев. Може би вицепрезидентът на отиващото си БФС игра на сигурно, след като реши да се довери на специалист с достатъчно авторитет. "Доста бързо се случиха нещата. Говорих с Данчо Лечков и бързо се разбрахме. Аз..

публикувано на 21.10.19 в 18:01

"Канарчетата" без контрола в паузата, имат двама контузени

Отборът на Ботев (Пловдив) няма да играе контролна среща по време на прекъсването на шампионата. Днес "канарчетата" проведоха първото си занимание за новата седмица. Във вторник и сряда "жълто-черните" ще тренират двуразово, а за четвъртък е предвидено едно занимание. В петък ботевистите ще почиват, а от уикенда ще започнат подготовката си за..

публикувано на 21.10.19 в 17:43

Локомотив отказа армейците от тройката

Локомотив Пловдив победи ЦСКА-София с 1:0 дербито от 13-ия кръг на Първа лига, което се игра на стадиона в квартал "Лаута". Йосип Томашевич (16) бе точен за черно-белите. Десет минути преди края той остави тима си с човек по-малко заради втори жълт картон. По този начин възпитаниците на треньора Акрапович останаха на трето място във временното класиране,..

публикувано на 20.10.19 в 21:07

Пламен Илиев попречи на Ботев за нещо срещу шампиона

Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 1:0 като гост в "Коматево". До голяма степен разградчани дължат победата си на страхотни изяви на Пламен Илиев. Резултатът бе открит още в 7-ата минута. Марселиньо подаде към Жоржиньо, който с хубав диагонален удар изведе "орлите" напред в резултата. Стражът на Ботев Янко Георгиев не се намеси подобаващо при..

публикувано на 19.10.19 в 19:33

Юбилейно парти в „Алтер его”

Задава се стотният брой на „Алтер его”! А това си заслужава едно радио-парти с много гости и подаръци. Поканени сте и вие, входът е свободен.  Ако празнувате с нас, ще чуете какви сюрпризи са ни приготвили: Йордан Велчев, Здравко Попов, Божана Апостолова, доц. Владимир Янев, Ириен Трендафилов, Жоро Пеев, Калин Терзийски, Владислав Христов,..

обновено на 19.10.19 в 10:23