Треньорът на Локомотив Пд Бруно Акрапович ще подпише новия си договор с клуба днес.

Tой ще се срещне с президента Христо Крушарски, след което и формално уговорката между двамата ще стане факт.

Те са се разбрали по всички условия за контракта, като остава да се сложат парафи. Акрапович отказа коментар, като единствено заяви, че днес би трябвало да има новини.

Настоящият договор на Бруно Акрапович изтича в края на годината, но самият треньор, както и президентът на няколко пъти увериха, че ще продължат сътрудничеството си. Новият контракт на Акрапович ще е до юни 2021 година. Той пое Локо Пд на 31 октомври 2017 година.

С масово бягане събират средства за Детската онкохематология на Гребната база

Спортна инициатива под мотото „Моето сърце е съпричастно, а твоето?“ в подкрепа на Детската онкохематология към УМБАЛ „Св. Георги“ ще се проведе за 7-ма поредна година на Гребната база в Пловдив.  Събитието е част от интернационална инициатива, стартирала в гр. Кьолн, Германия, и обиколила няколко държави и градове в България. Проявата се..

обновено на 15.09.19 в 08:46

ЦСКА-София излъга Ботев в грозен мач в Коматево

Ботев Пловдив записа нова загуба в шампионата. Канарчетата отстъпиха на ЦСКА-София с минималното 0:1. Жълто- черните започнаха добре срещата и през първото полувреме на два пъти Лъчо Балтанов можеше да открие резултата, но стражът на гостите спаси. Тодор Неделев също имаше възможност в 36', но ударът му бе избит. Второто полувреме жълто- черните..

публикувано на 14.09.19 в 19:34

Локомотив Пловдив победи Царско село с 3:2

Локомотив (Пловдив) стигна до нови 3 точки в efbet Лига. „Смърфовете“ постигнаха победа като гости на Царско село. На стадион „Славия“ възпитаниците на Бруно Акрапович се наложиха с 3:2. Локомотив можеше да поведе още в 6-ата минута. Парвиз Умарбаев изведе Георги Илиев сам срещу вратаря. Мартин Димитров обаче спаси удара. Все пак, в 19-ата минута..

публикувано на 13.09.19 в 19:30

Марица започва защитата на титлата с домакинство на Перун

Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще започне защитата на титлата си в НВЛ с домакинство на Перун (Варна). Това стана ясно след жребия за програмата на първенството, който беше изтеглен днес. През новия сезон Марица ще гони спечелване на шеста поредна титла в НВЛ. Виж програмата за първия кръг в НВЛ: Марица (Пловдив) – Перун..

публикувано на 13.09.19 в 10:01

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

13 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:   Георги Юлиянов Иванов   АС1:   Мартин Руменов Ангелов   АС2:   Димитър Русенов Русев 4-ТИ:   Станимир Лозанов Тренчев СН:   Кирил Петков Йорданов    13 Сеп 2019 г. Петък 20:00 ч. ФК Арда - ПОФК Ботев Враца ГС:   Неделчо Танчев Гаджалов   АС1:   Румен Емилов Иванов   АС2:..

публикувано на 12.09.19 в 15:30