Марица започва защитата на титлата с домакинство на Перун

Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще започне защитата на титлата си в НВЛ с домакинство на Перун (Варна). Това стана ясно след жребия за програмата на първенството, който беше изтеглен днес.

През новия сезон Марица ще гони спечелване на шеста поредна титла в НВЛ.

Виж програмата за първия кръг в НВЛ:

Марица (Пловдив) – Перун (Варна)

Казанлък Волей (Казанлък) – Раковски (Димитровград)

Славия (София) – ЦСКА (София)

Левски (София) – Берое (Стара Загора)

Пловдивска премиера за "But a dream"

В разгара на работната седмица открадваме малко време и за много красива музика! Гостува ни Росен Кукошаров – певец и текстописец, с когото разговаряме за представянето на самостоятелния му албум „But a dream”. Премиерата на осемте песни ще бъде в Пловдив – родния град на певеца. Музикален директор и композитор на песните в албума е известния..

публикувано на 22.10.19 в 14:31

Станимира Петрова без медал на Световните военни игри

Станимира Петрова не стигна до медал на Световните военни игри в Ухан (Китай). На четвъртфиналите в категория до 57 килограма при жените днес световната и двукратна европейска шампионка загуби с 0-5 съдийски гласа от представителката на домакините Пяопяо Лиу, която си осигури минимум бронз. В първия си мач в Ухан Станимира се наложи категорично с 5-0..

публикувано на 22.10.19 в 11:33

Гришо с победа №300 в АТП, върви напред във Виена

Григор Димитров записа победа №300 в професионалния тур, след като се наложи със 6:3, 7:5 над Дамир Джумхур на старта на АТП 500 турнира в зала във Виена. Това беше четвърти дуел между двамата, като българинът записа четвърти успех и първи в два сета. Във втория кръг Димитров ще срещне третия поставен в схемата Матео Беретини от Италия, с когото..

публикувано на 22.10.19 в 11:17

Славия победи с 2:1 Берое като гост, Камбуров с пропуск

Славия постигна трета поредна победа в Първа лига, след успех с 2:1 като гост на Берое в последен мач от 13-ия кръг, а целият спортно-технически екип на старозагорци в лицето на директора Валентин Грудев, старши треньора Александър Томаш и неговите помощници Константин Мирчев и Тодор Кючуков депозираха своите оставки пред ръководството на клуба. Георги..

публикувано на 22.10.19 в 07:56