Спорт и шоу

Загуба за Григор Димитров навръх имения му ден

Григор Димитров допусна поражение на старта на Откритото първенство по тенис на Китай в Пекин. Навръх имения си ден, най-добрият български тенисист отстъпи с 2:6, 5:7 пред руснака Андрей Рубльов след малко повече от час игра. Димитров показа сериозни..

публикувано на 30.09.19 в 10:00

Левски Лукойл спечели купа "Пловдив"

Левски Лукойл спечели Купа Пловдив от традиционния баскетболен турнир в зала СИЛА, след като в зрелищен финал победи домакините от Академик Бултекс 99 със 70:66. Двата отбора изиграха много оспорван двубой със здрава игра в защита, който се превърна в..

публикувано на 30.09.19 в 09:58

Групата на Локомотив за гостуването на Витоша

Локомотив (Пловдив) гостува днес на Витоша (Бистрица) в мач от 11-тия кръг на Първа лига. Срещата е от 20:00 часа, а главен рефер ще бъде Георги Давидов. Локомотив проведе следобедната си тренировка вчера в село Герман. В групата се завръщат Стивън..

публикувано на 30.09.19 в 07:54

Ботев загуби с 0:1 от 10 от Славия, оставки няма

Ботев (Пловдив) загуби с 0:1 у дома от Славия в мач от 11 кръг на Първа лига. Столичани играха над едно полувреме с човек по-малко, но това не беше достатъчно за "канарчетата" да стигнат дори до точката, с което ситуацията при "черно-жълтите" Пловдив стана..

публикувано на 29.09.19 в 18:24

Ето шампионите от традиционния ултрамаратон K3 ULTRA Златоград

Финалната тройка при мъжете от най-дългото трасе GBR 85K на K3 ULTRA Златоград 2019. Победител е  Иван Гочев с време  10 часа и 28 минути, следван от  Пирин Галов  (11 часа 23 минути) и  Божидар Антонов  (11 часа 57 минути). Браво на..

публикувано на 29.09.19 в 18:10
Григор Димитров

Саша Бублик спаси 2 мачбола и победи Гришо в Чънду

Григор Димитров отпадна на четвъртфиналите на турнира на твърди кортове в китайския град Чънду с награден фонд 1,1 милион долара. Поставеният под номер 4 българин отстъпи със 7:5, 6:7(11), 6:7(3) на Александър Бублик от Казахстан. Димитров и Бублик си..

публикувано на 27.09.19 в 11:07

Героите от САЩ`94 и Турция завършиха 2:2 в Кърджали

Ветераните на България и Турция завършиха наравно 2:2 в демостративен мач в Кърджали. Двубоят бе организиран по повод 25-та годишнина от "Американското лято", за което четвъртите в света получиха почетни плакети от Министерството на младежта и спорта. За..

публикувано на 27.09.19 в 09:26

Съдийски назначения 11-ти кръг Първа лига

27 Сеп 2019 г. Петък 20:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Черно море ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров СН:    Атанас Петров Бозев      28 Сеп..

публикувано на 26.09.19 в 18:11

Теглят жребия за Купата на 2- ри октомври

Жребият за втория кръг на турнира за Купата на България ще бъде теглен от 11:00 часа на 2- ри октомври (сряда) 2019 г. в Националната футболна база "Бояна" в София. Класиралите се шестнадасет отбора чрез пълен жребий ще определят осем двойки...

публикувано на 26.09.19 в 18:04

Локомотив с класическа победа над Балкан

Носителят на Купата на България за 2019 година Локомотив Пловдив започна успешно защитата си на трофея. Черно-белите не оставиха никакви шансове на третодивизионния Балкан (Ботевград) и го победиха с 3:0 като гости в мач от 1/16-финалната фаза на..

публикувано на 26.09.19 в 18:01