"Ботев" Враца падна от ПФК "Монтана" в мач от турнира "Не на терора!"

Врачанският "Ботев" записа ново поражение в подготвителния период преди новото първенство на "А" футболна група. Тимът на Антони Здравков отстъпи с минималното 0:1 от ПФК "Монтана" на турнира "Не на терора!", който се провежда тази седмица в Тетевен. Единственото попадение в двубоя реализира Мирослав Антонов в 30-та мин., като двата тима направиха малко интересни неща на терена през всичките 90 минути.

Врачани играха с два различни състава през двете полувремена на мача, в които наставникът им Антони Здравков даде шанс на всички в отбора да поиграят. "Ботев" се върна в града под Околчица веднага след срещата, за която замина тази сутрин.

До събота врачани ще изиграят още 2 мача от надпреварата, като и двата противника са от Израел - в четвъртък сутринта те мерят сили с миналогодишния победител в турнира "Апоел" (Бней Сахнин), а в събота - с "Макаби" (Хайфа).
По публикацията работи: Жоро Александров