Гръцка бригада ще ръководи мача ПСЖ – „Лудогорец“

Съдийска бригада от Гърция ще свири последния мач на „Лудогорец“ от Шампионската лига срещу шампиона на Франция „Пари Сен Жермен“. Главен съдия на двубоя ще бъде Тасос Сидиропулос, а негови помощници ще бъдат Дамянос Ефтимиадис и Полихронис Костарас.

Зад вратите на "Парк де Пренс" ще бъдат Хараламбос Калогеропулос и Александрос Аретопулос. Четвърти съдия на срещата е Лазарос Димитриадис.

37-годишният Сидиропулос за последно той ръководи двубой в Шампионската лига на 19 октомври, когато „Борусия“ (Мьонхенгладбах) победи с 2:0 „Селтик“ като гост.

До сега гъркът два пъти е бил съдия на мачове на „Лудогорец“ в Европа. Той бе четвърти рефер при победата на тима от Разград с 2:1 над „Партизан“ през 2013 година и главен съдия при поражението с 0:1 от „Валенсия“ като гост в осминафиналите на Лига Европа през март 2014 година.

Главен съдия на другия мач от групата между „Базел“ и „Арсенал“ ще бъде португалецът Мануел де Соуса.