"Левски" - "Партизан" 1:1 в Кипър

Прохазка вкара за Левски срещу Партизан

Левски завърши 1:1 с Партизан Белград в контролна среща  играна в Лимасол.

Първото полувреме бе равностойно, но Левски имаше две възможности за гол.

Мехди Бурабия и Роман Прохазка не бяха точни и на почивката двата отбора се оттеглиха при 0:0.

През вторите 45 минути Елин Топузаков пусна в игра Амаду Сукуна и Сашо Александров, които замениха Аниете и Огнянов.

Роман Прохазка удари греда в 52-ата минута след удар от границата на наказателното поле.

Пет минути по-късно словакът откри резултата, след като вкара от малък ъгъл. Бабатунде Адниджи бе в основата на това попадение. Нигериецът напредна през центъра и стреля от границата на наказателното поле, топката се отби в Стеванович и попадна в Прохазка, и той се разписа.

В 69-ата минута Партизан" изравни. Джордже Йованович вкара с глава след центриране от фаул.

До края на срещата нов гол не падна, въпреки че Левски бе по-активния тим на терена.