Юношите губят с 2:3 от Финландия

БФС
БГНЕС

Юношеският национален отбор на България до 18 години отстъпи на Финландия  с 2:3 в първата от двете приятелски срещи между двата отбора, която се игра на комплекс „Царско село” в София.

Следващата проверка ще се състои на 20 март, понеделник, от 14:00 часа на комплекс „Царско село”.

Голмайстори: 1:0 Адриан Димитров (2), 1:1 Маркус Форс (13), 2:1 Александър Златков (19), 2:2 Тимо Ставицки (25), 2:3 Они Валакари (32)

Стартовият състав на България U18: 12. Петър Петров, 3. Александър Бастунов – к., 6. Валентин Антов, 16. Иван Турицов, 22. Димитър Илиев, 5. Алекс Петков, 7. Тони Иванов, 8. Илия Юруков, 10. Александър Златков, 17. Йордан Тодоров, 9. Адриан Димитров
Резерви: 1. Димитър Шейтанов, 4. Мартин Минчев, 11. Мартин Димитров, 13. Руси Грозев, 14. Николай Дросев, 18. Антон Тунгаров, 19. Цветослав Петров
Селекционер: Ангел Стойков

print Отпечатай
„Лудогорец“ с нова победа в контрола

Отборът на „Лудогорец“ спечели трета поредна победа в контролните си мачове – 2:0 над азербайджанския „Габала“ на лагера в Австрия. Головете вкараха Жоао Пауло в 37-ата минута и Джоди Лукоки в 73-ата минута. Преди този успех „орлите“ надиграха „Родопа“ (8:0), „Еврожколеж“ (15:0), а в следващата контрола на австрийска земя шампионите ще се..

публикувано на 22.06.17 в 22:01
Григор Димитров

Григор на четвъртфинал в Лондон срещу руснак

Григор Димитров ще играе в четвъртфиналите на турнира по тенис „Куинс“ в Лондон срещу руснака Даниил Медведев, който отстрани австралиеца Танаси Кокинакис с 6:2, 6:2. Другият австралиец на този етап в турнира Джордан Томпсън, също приключи участието си след 6:7, 6:3, 3:6 от американеца Сам Куери. Мачът на българина е в петък на централния корт, а..

публикувано на 22.06.17 в 21:55
„Септември“ обърна македонци с 3:2

Новакът в Първа лига „Септември“ (София) започна с победа в първата контролна среща на тима, като възпитаниците на старши треньора Димитър Васев се наложиха с 3:2 над тима на „Пелистер“ ( Македония ), след като на два пъти изоставаха в резултата. Двубоят не започна по най-добрият начин за „септемврийци“, след като в 5-ата минута допуснаха..

публикувано на 22.06.17 в 21:48
Австралия и Камерун не се победиха в Русия - 1:1

Отборите на Камерун и Австралия завършиха 1:1 в среща от група „Б“ на турнира за Купата на конфедерациите по футбол в Русия, като и на двата отбора шансовете да продължат към полуфиналите намаляха предвид актива на Германия и Чили, които се срещат по-късно днес. Андре Франк Замбо-Ангиса откри резултата за Неукротимите лъвове в добавеното..

публикувано на 22.06.17 в 20:45
„Славия“ вкара 3 гола на юношеските национали

Отборът на „Славия“ победи юношеския ни национален отбор до 19 години с 3:1 в контролна среща, която е част от подготовката на младоците за предстоящото европейско първенство в Грузия през юли. Ивайло Димитров откри резултата за „Славия“ в 31-ата минута, а в 40-ата полузащитникът Янис Карабельов удвои. В последната минута на полувремето селекцията..

публикувано на 22.06.17 в 20:27
Веселин Топалов

Три загуби за Веселин Топалов в Париж

Веселин Топалов претърпя три поражения във втория ден на турнира по шахмат Гранд Чес Тур в Париж. И днес се играят партиите по ускорена контрола, като вчера денят за Топалов бе изключително ползотворен и приключи с победа и две ремита. Веско претърпя в 4-ия кръг загуба с белите фигури от Александър Гришчук (Русия), след като Гришчук имаше..

публикувано на 22.06.17 в 20:15
Костадин Гаджалов

Костадин Гаджалов остава в шотландския „Дънди“

Защитникът Костадин Гаджалов остава в шотландския елитен „Дънди“, обявиха от клуба. Той е подписал днес нов договор за една година. Роденият в Пловдив централен бранител пристигна в „Дънди“ през 2015 г., препоръчан от Светослав Тодоров, по това време треньор на втородивизионния „Добруджа“. През миналия сезон той изигра 19 мача във Висшата..

публикувано на 22.06.17 в 18:35