Аоияма с четвърта загуба в Осака

Даниел Иванов-Аоияма
ЕПА/БГНЕС

Даниел Иванов - Аоияма загуби от Йошикадзе в осмия кръг на турнира по сумо в Осака. До момента Даниел е с баланс от 4 победи и 4 загуби. Утре Даниел ще има за съперник Чиосама.
В класирането водят Такаясу и Кисеносато с по 8 победи.

print Отпечатай

Сестри Стоеви със сребърен медал от европейското първенство в Дания

Габриела и Стефани Стоеви спечелиха сребърен медал в надпреварата на  двойки на европейското първенство по бадминтон в Колдинг ( Дания). Шампионките от европейските  игри в Баку отстъпиха във финала пред представителките на домакините Камила Ритер Юл и Кристин Педерсен с 1:2 гейма – 11: 21, 21:15 и 11:21 точки. Една мечта стана реалност!..

публикувано на 30.04.17 в 15:25

Невяна Владинова с първа титла от световна купа

Невяна Владинова спечели първата си титла от световна купа по художествена гимнастика. Българката триумфира във финала на лента на състезанието в Баку (Азербайджан). Гимнастичката на клуб „Левски“ изигра с изключителна прецизност композицията си на песента „Булерия“ и с оценка от 17.600 точки стъпи на най-високото стъпало на стълбичката.  Втора..

публикувано на 30.04.17 в 13:53
НХЛ

Резултати от НХЛ

Първенство на Националната хокейна лига на Съединените щати и Канада, плейофи: Източна конференция, 2-и кръг: "Вашингтон" - "Питсбърг"         2:6 "Питсбърг" води в серията с 2-0 победи "Отава" - "Ню Йорк Рейнджърс"     6:5 след две продължения "Отава" води в серията с 2-0 победи

публикувано на 30.04.17 в 11:49
Рафаел Надал

Надал пред нов рекорд

Рафаел Надал може да стане първият тенисист след влизането на Оупън-ерата (от 1968-а година насам), който печели турнир 10 пъти. Испанецът се класира за финала на турнира в Барселона днес, след като се справи без особени проблеми с аржентинеца Орасио Себайос за час и 34 минути с 6:3, 6:4. Времето и условията бяха доста трудни за игра, духаше силен..

публикувано на 30.04.17 в 11:36
Александър Димитров

Не заслужавахме да загубим, смята треньорът на "Локомотив" (ГО)

Старши-треньорът на "Локомотив" (Горна Оряховица) Александър Димитров похвали футболистите на тима за раздаването си при домакинската загуба от "Берое" с 0:1 в мач от втората осмица на Първа лига. Съжаляваме за загубата, но гледаме по-философски. Не искаме като бием да се вдигаме много и като падаме да правим трагедии. В доста моменти съм..

публикувано на 30.04.17 в 08:45
Ферарио Спасов

Треньорът на "Берое": Трябваше да покажем повече футбол

Старши-треньорът на "Берое" Ферарио Спасов очаквано бе доволен след успеха с 1:0 при визитата на "Локомотив" (Горна Оряховица) в мач от втората осмица на Първа лига. Като качество мачът не беше на особено високо ниво, липсваха головите положения, не дадохме никакви шансове на съперника за чисти положения, във воденето на играта имам..

публикувано на 30.04.17 в 08:39
Роман Прохазка

Прохазка: Направих голяма глупост

Капитанът на "Левски" Роман Прохазка остана много разочарован от загубата с 0:3 от ЦСКА. Словакът се извини, че си е изпуснал нервите в последните секунди, когато получи червен картон за сблъсък с Антон Недялков. Много лош момент за нас. Тежко е да започнем толкова зле - с два гола в първите минути. Няма какво да се оправдаваме. изнервих се..

публикувано на 30.04.17 в 08:35